18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Szwedzkie strefy bez islamu
H88tman • 2013-08-29, 10:50
Szwedzi zaczynają się budzić. Jak to mówią, lepiej późno niż wcale

Cytat:

Pomimo komercyjnego sukcesu projektu, spółce momentalnie przypięto etykietę „rasizmu”. W odpowiedzi na pojawienie się w muzułmańskich enklawach Szwecji „szariackich stref” agencje nieruchomości zaczęły proponować miejscowym mieszkańcom zakup nieruchomości w okolicach gwarantowanie wolnych od muzułmanów.
Szwedzka firma budowlana rozpoczęła sprzedaż domów w atrakcyjnym kompleksie mieszkaniowym w Sollentuna. Od razu po pojawieniu się reklamy nieruchomość w kompleksie mieszkaniowym zaczęła cieszyć się ogromnym popytem. Jednak pomimo oryginalnego marketingowego pomysłu i komercyjnego sukcesu projektu, spółce momentalnie przypięto etykietę „rasizmu”. Przy tym w reklamie nie pojawiła się żadna z istniejących ras ( do jakiej rasy należą muzułmanie? ).
Podwyższony popyt wśród okolicznych mieszkańców na izolowane od muzułmańskich imigrantów osiedli ludzkich jest w pełni uzasadniony. Już kilka dziesięcioleci mieszkańcy miast Szwecji cierpią z powodu niesamowitego poziomu muzułmańskiej przestępczości, który osiągnął niebywały rozmach z początkiem aktywnego przypływu do kraju imigrantów z krajów muzułmańskich. Rdzenni Szwedzi w związku z pogarszającą się sytuacją kryminalną i obawiając się zostania ofiarą napadu muzułmanów we własnym kraju, w ostatnim czasie wolą sprzedawać mieszkania w Szwecji i imigrować na stałe przeważnie do Południowej Europy.
opracowanie: Cristero
na podstawie: barenakedislam.com, avpixlat.info



Źródło: ndie.pl
Zgłoś
Avatar
lokowalek 2013-08-29, 11:16 1
W źródłach szukam tego artykułu i nie mogę znaleźć ale znalazłem coś tak samo interesującego avpixlat.info/2013/08/28/sd-uppsala-vill-stoppa-moskebygge/ SD, czyli coś w stylu naszego ND, chcą zatrzymać budowę nowego meczetu w Uppsali.
W ogóle na tej stronie są pokazane wszystkie występki szmatogłowych jakie się dzieją na terenie Skandynawii.
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-09-01, 15:17
Piwo dla geniuszy marketingu
Zgłoś
Avatar
DarthuV 2013-09-01, 18:46
Gdy tylko widzę słowo "islam" na mojej twarzy już gości pogarda... Brawo dla Szwedów, chociaż wolałbym by o wiele bardziej walczyli z tym gównem, ale przynajmniej nie goszczą ich jak żabojady
Zgłoś