18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
no_nam222 2019-03-29, 13:49 2
nie ruszają mnie flaki trupy ( ta za dużo ich w realu widziałem ) , baby z kutasami których tu pełno ( ta krypto pederastów u nas jak widać sporo ) ... ale takich skurwieli nabijałbym na pal jednocześnie przypalając rozgrzaną stalą .... ilu na tym świecie jest takich turbo kozaków ( u nas w polsce to już totalna zaraza ) którzy potrafią wyżywać się na dzieciach i słabszych od siebie .... a gdy dochodzi do takiego że zaraz mu ktoś pysk upodobni do mozaiki to szczają po porach .........

ścierwa do wybicia które żerują i przyczyniają się do cierpień niczemu winnym i nie świadomym dzieciom ....
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2019-03-29, 13:51
Ten pan nie jest pedofilem. A o więcej nie pytajmy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-03-29, 13:52
Ha ha, zaczęło się. Pizdowaci tatkowie już pajacują. Jebane cioty.
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-03-29, 14:57 1
Szfajceneger napisał/a:

Ha ha, zaczęło się. Pizdowaci tatkowie już pajacują. Jebane cioty.



Tak jest, jak ktoś jest nie-ciotą musi napierdalać słabszych i cieszyć się z takiego widoku. To oznaka bycia twardym, męskim osobnikiem alfa.
Zgłoś
Avatar
vitanelcio 2019-03-29, 15:21
qhash napisał/a:

ale nie wiesz, czy ten gówniak wcześniej czegoś nie odjebał ?



Nawet jak cos odjebal to nie jest powod spychac dzieciaczka ze schodow, co takie dziecko moze zrobic. Zabić, zgwalcic? No nie! On ma szczescie ze na mnie nie trafił chuj jebany
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-03-29, 15:28
pve11 napisał/a:

Tak jest, jak ktoś jest nie-ciotą musi napie**alać słabszych i cieszyć się z takiego widoku. To oznaka bycia twardym, męskim osobnikiem alfa.



Lepiej bym tego nie opisał, trzeba być twardym - albo ty zrzucasz, albo jesteś zrzucany.
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2019-03-29, 15:34
Szfajceneger jeszcze przyjdzie czas na twoją refleksję. . Jak dorośniesz..
Zgłoś
Avatar
bigkaban1 2019-03-29, 16:03
Wyslalem na policje moze znajda chujka
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-03-29, 16:38
Imperator_Jan napisał/a:

Szfajceneger jeszcze przyjdzie czas na twoją refleksję. . Jak dorośniesz..



Sarkazm musiał by Cię chyba w głowę pierdolnąć, żebyś go dostrzegł. Starzy ście a głupi ście (żarcik, bez urazy)
Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-03-29, 17:31
Tradycyjna rosyjska rodzinka.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2019-03-29, 18:18 1
janlew napisał/a:

Rozumiem że ktoś może być zasrany lub cherlawy, ale żeby taszczyć ze sobą 2kg cały czas bez sensu? To już chyba nóż jakiś lepiej nosić... Kurwa, z kataną na plecach jak żółw ninja byłoby chyba wygodniej



Tak, a potem dostać wyrok
Znajomy obronił się przed nożownikiem swoim nożem. Typ był takim typowym dresem. Mój znajomy wjebał mu kosę RAZ w bebechy, typ otworzył pysk na policji i znajomy dostał zawiasy. Rozumiesz, że w tym kraju nie można się skutecznie bronić?
Tyle miał pocieszenia, że dresowi potem ktoś połamał obie nogi, ale to chyba nie jest warte wyroku w tym zasranym kraju.
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2019-03-29, 19:07 2
Gwardek napisał/a:

@qhasz
To fajne miałeś dzieciństwo jak cię stary zrzucał ze schodów po "odjebaniu" czegoś xD
Do piachu ze zwyrodnialcem, osobiście bym typowi ryja skuł na miejscu nie bacząc na konsekwencje.



Zesrałbyś się, a nie skuł mu ryj...
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2019-03-29, 20:19
ojciec potrzebny od zaraz, poprzedni poszedł do utylizacji
Zgłoś
Avatar
jerry 2019-03-29, 20:24
Niech net zadziała i namierzy gnoja. Jak to zemsty u ruskich robią. Pierwszy bym kamieniem cisnął.
Zgłoś
Avatar
z................e 2019-03-29, 20:58
może pilota schowała czy coś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie