18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu 2022-07-03, 15:58 3
Juzwa napisał/a:

Pojedź za granicę do Europy zachodniej i zobacz jak zachowują się kierowcy przed przejściem dla pieszych. Zobacz czy młodzi ludzie nie włażą na przejście z telefonem i słuchawkami na łbie. Jest dokładnie tak jak u nas, tylko kurwa KIEROWCY są normalniejsi. Czy do was kurwa nie dociera, że projekt pierwszeństwa dla pieszych wchodzących na przejście jest dokładną kopią tego przepisu z europejskich kodeksów?



Widzę, że kolega jest zwolennikiem zwalniania z myślenia "bo są przepisy" Czerwone światło lub znak Stop to nie jebana betonowa ściana, która cię ochroni tylko umowny znak dla użytkowników dróg. Zasada ograniczonego zaufania nakazuje chociaż kurwa spojrzeć na drogę przed wjebaniem się na nią. Nie policzę ile razy gdy przechodziłem na zielonym świetle pierdolnął by mnie samochód. Na nagrobku by mi wyryli - nie żyje, ale miał pierwszeństwo. Ludzie idą przez te przejścia jak te jebane antylopy przez rzeki pełnej krokodyli, z podobnymi sukcesami
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-07-03, 16:11
Do tego nadal żyje w przekonaniu, że na zachodzie wiedzą lepiej i trzeba wszystko od nich kopiować
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-07-03, 16:12
Bul_od_bytu napisał/a:

Widzę, że kolega jest zwolennikiem zwalniania z myślenia "bo są przepisy" Czerwone światło lub znak Stop to nie jebana betonowa ściana, która cię ochroni tylko umowny znak dla użytkowników dróg. Zasada ograniczonego zaufania nakazuje chociaż kurwa spojrzeć na drogę przed wjebaniem się na nią. Nie policzę ile razy gdy przechodziłem na zielonym świetle pierdolnął by mnie samochód. Na nagrobku by mi wyryli - nie żyje, ale miał pierwszeństwo. Ludzie idą przez te przejścia jak te jebane antylopy przez rzeki pełnej krokodyli, z podobnymi sukcesami



Wyciągasz błędne wnioski. Jeśli jest przepis nakazujący ostrożność i ROZSĄDEK przy dojeżdżaniu do przejścia dla pieszych, to nie można zapierdalać jak kretyn. Idioci włażący na przejście bez patrzenia na boki są po prostu idiotami. Natomiast jest to dość ciężko udowodnić przed sądem, jeśli nie masz filmu z kamery (podobno taki film nie jest brany pod uwagę przez sąd, tak jak nagranie głosu, co jest moim zdaniem skandalem, a w niektórych krajach Europy nagrywanie kamerą samochodową jest przestępstwem bądź wykroczeniem!) Między innymi dlatego kierowca powinien uważać i myśleć za siebie i za niektórych pieszych czy rowerzystów. Jesteś w stanie udowodnić, że rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych a nie wszedł prowadząc rower? Udowodnisz, że pieszy wtargnął na przejście? Powodzenia życzę. Zdarzenie z filmiku pokazuje dwóch idiotów, jednego wbiegającego na przejście idiotę prawdopodobnie martwego i drugiego za kierownicą zapierdalającego bo co mi kto kurwa będzie zabraniał. Ten drugi może skończyć w więzieniu jako zabójca jeśli sąd się tego dopatrzy. Spierdolił życie sobie i rodzinie. Chuj mu w dupę, jak to w pierdlu będzie miał.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-07-03, 19:26 1
Cytat:

Wyciągasz błędne wnioski



Dlatego dojeżdżasz do przejścia to uważaj, dochodzisz do przejścia to spójrz czy kierowca cię zauważył. Tylko tyle wystarczy
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-07-04, 6:07

Po przejściu dla pieszych się nie biega.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-07-06, 20:55
Bul_od_bytu napisał/a:

Dlatego dojeżdżasz do przejścia to uważaj, dochodzisz do przejścia to spójrz czy kierowca cię zauważył. Tylko tyle wystarczy



Mnie w szkole podstawowej w najmłodszych klasach uczyli, żeby ZANIM wejdzie się na przejście popatrzeć w lewo, następnie w prawo i jeszcze raz w lewo. Jak nic nie jedzie, można przechodzić. Tylko tyle i aż tyle. Przydałoby się jeszcze przestać pierdolić przez telefon, zejść z rowerka, hulajnogi, deski, czy tego popierdolonego kółka do jeżdżenia itp. Nie wszystkie przejścia są z pierwszeństwem dla pedalarzy, o czym oczywiście oni nie wiedzą, bo nikt od nich nie wymaga znajomości przepisów PORD.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-01-11, 17:57
Juzwa napisał/a:

Mnie w szkole podstawowej w najmłodszych klasach uczyli, żeby ZANIM wejdzie się na przejście popatrzeć w lewo, następnie w prawo i jeszcze raz w lewo. Jak nic nie jedzie, można przechodzić. Tylko tyle i aż tyle. Przydałoby się jeszcze przestać pierdolić przez telefon, zejść z rowerka, hulajnogi, deski, czy tego popierdolonego kółka do jeżdżenia itp. Nie wszystkie przejścia są z pierwszeństwem dla pedalarzy, o czym oczywiście oni nie wiedzą, bo nikt od nich nie wymaga znajomości przepisów PORD.



Odkop dekady.. Ale.. Niezle jestes kurwa glupi. O ile w tym filmie pieszy mial juz pierwszenstwo to ono wcale nie dziala tak jak Tobie sie roi. Poczytaj kodeks. Czym jest przejscie.. czym chodnik i nie siej homo propagandy podsycanej przez tv. Bo w wiekszosci pieszy ma pierwszenstwo by isc do nieba.. a nie by pchac sie pod kola. I skoro taki biegly jestes z tego zachodu, to powiedz mi, ile km zrobiles i gdzie widujesz takie przejscia np. u Niemca jak u nas? W dupie byles, gowno widziales, a roja Ci sie jakies pierwszenstwa. DEBIL
Zgłoś