18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
spike2222 2022-07-03, 9:39 9
Jebany, widział gościa na przejściu i jeszcze przyśpieszył (pewnie, aby zdążyć przed nim, ale cóż...cośnie pykło)
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-07-03, 9:48 3
Taa, pewnie tak samo widział gościa jak ten gość samochód pod który wchodzi. A nie... czekaj, w Europie pieszy ma prawo nie widzieć, że wchodzi pod kola samochodu
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2022-07-03, 10:26 1
Ślepy i głupi na przejściu się spotkali. Ślepy jest ślepy a głupiemu rządzący pierwszeństwo dali...
Zgłoś
Avatar
Warystor 2022-07-03, 10:37 3
Dobrze że skręcił lekko w prawo, bo inaczej w pieszego by nie trafił
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2022-07-03, 11:18
spike2222 napisał/a:

Jebany, widział gościa na przejściu i jeszcze przyśpieszył (pewnie, aby zdążyć przed nim, ale cóż...cośnie pykło)


Pieszy też widział samochód, ale też przyśpieszył żeby czasami tamten nie przejechał tuż przed nim.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-07-03, 11:25 5

Tak jakoś mi się przypomniał Frogger
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-07-03, 11:48 5
Te przepisy o wpierdalaniu się na przejście "bo kierowca musi się zatrzymać" dostarczą nam jeszcze wiele radości z podobnych nagrań również u nas
Zgłoś
Avatar
stopwar 2022-07-03, 12:01 2
silwerbalk napisał/a:

Tak jakoś mi się przypomniał Frogger



... a mnie Carmageddon:



... nawet starszy:

Zgłoś
Avatar
Szop4415 2022-07-03, 12:09 2
Jest jeszce temat z wojny, czy juz wyjbany w ppizdziet?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-07-03, 14:07
xXx5226 napisał/a:

Ślepy i głupi na przejściu się spotkali. Ślepy jest ślepy a głupiemu rządzący pierwszeństwo dali...



Do kurwy nędzy w całym cywilizowanym świecie pieszy jest święty na przejściu, a kierujący czymkolwiek ma ustąpić pierwszeństwa. Czy to się komuś podoba czy nie, u nas w Polsce też tak jest od ponad roku. Jak ktoś spowoduje wypadek na przejściu, to niech zdycha w pierdlu, a dodatkowo niech zostanie dziadem żeby zapłacić odszkodowanie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-07-03, 14:25 3
Juzwa napisał/a:

Do kurwy nędzy w całym cywilizowanym świecie pieszy jest święty na przejściu, a kierujący czymkolwiek ma ustąpić pierwszeństwa. Czy to się komuś podoba czy nie, u nas w Polsce też tak jest od ponad roku. Jak ktoś spowoduje wypadek na przejściu, to niech zdycha w pierdlu, a dodatkowo niech zostanie dziadem żeby zapłacić odszkodowanie.



Ja pierdole, nie mieszac pojec! Lewactwo i cywilizacja to dwie calkowicie rozne sprawy. Spierdolone pomysly jak pierwszenstwo pieszych (o dziwo nie wprowadzili jeszcze pierwszenstwa osowobwek na przejazdach kolejowych), 52 plcie, parytety, czy paraolimpiady wymyslaja potomkowie idiotow, co kiedys probowali czarowac ludzi "naukowym socjalizmem". Z ta choroba trzeba walczyc tak samo jak z komunizmem!
Zgłoś
Avatar
r................s 2022-07-03, 14:36 1
Juzwa napisał/a:

Do kurwy nędzy w całym cywilizowanym świecie pieszy jest święty na przejściu, a kierujący czymkolwiek ma ustąpić pierwszeństwa. Czy to się komuś podoba czy nie, u nas w Polsce też tak jest od ponad roku. Jak ktoś spowoduje wypadek na przejściu, to niech zdycha w pierdlu, a dodatkowo niech zostanie dziadem żeby zapłacić odszkodowanie.



Weź pierdolnij się głową w ścianę
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-07-03, 14:40
Pojedź za granicę do Europy zachodniej i zobacz jak zachowują się kierowcy przed przejściem dla pieszych. Zobacz czy młodzi ludzie nie włażą na przejście z telefonem i słuchawkami na łbie. Jest dokładnie tak jak u nas, tylko kurwa KIEROWCY są normalniejsi. Czy do was kurwa nie dociera, że projekt pierwszeństwa dla pieszych wchodzących na przejście jest dokładną kopią tego przepisu z europejskich kodeksów?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-07-03, 15:11 1
stopwar napisał/a:

... a mnie Carmageddon:
... nawet starszy:



Geniala gra spędziłem na niej godziny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie