18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
m................i 2012-08-29, 18:23 1
Marka, marka , marka... Większość silników koncernów ma i tak tą samą metodę działania,są zrobione z podobnych materiałów i spalają to samo paliwo. Reklamą tych firm jest to, że każda z nich chwali się "swoimi" przeróbkami i dodatkami, ale i tak większość działa tak samo, a samochody mają się sprzedać.

Więc jedyną dla mnie różnicą pomiędzy samochodami to moc, spalanie i karoseria. Jakieś tuningi i inne duperele, to dla fanatyków w tej dziedzinie.

Uwaga, to jest moje zdanie na ten temat. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
fishu199 2012-08-29, 18:24 1
Każdy kraj ma swojego tylnonapędowca. Tam Volvo u nas Polonezy i BMW bo blisko do producenta a w Japoni Nissany.
Zgłoś
Avatar
avenger1 2012-08-29, 18:26 5
I tak najlepsze są naklejki M power na 316stkach
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2012-08-29, 19:02
1:19 jakiś debil wykręcił zakrętkę od zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodniczego ?
Też kiedyś tak zrobiłem jak się przegrzał , ale teraz już wiem że trzeba zgasić silnik i zostawić na zapłonie by wentylator ostudził.

@temat:
Naprawdę dobrze im wyszło mimo że są to szwedzi
Zgłoś
Avatar
m................5 2012-08-29, 19:04 1
Panowie z SuperRetards nawet się znaleźli te "stare Volvo" są grubo porobione, więc nie wiem czego się czepiacie. Pamiętajcie, że Szwecja to rodzimy kraj dla tej marki, więc młodzi pewnie auto odziedziczyli od rodziców, a uwierzcie mi lub nie, ale w Szwecji pod domem stoi nowe i stare Volvo i to w kombi - oni kochają te auta zresztą jest tył napęd i duży silnik = fun fun fun
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-08-29, 19:12 3
Psilocke napisał/a:

Przerabianie na jakikolwiek sportowy sposób, czegoś co ma na sobie napis Volvo, powinno być karane krzesłem elektrycznym.


Volvo + Sport:
bi.gazeta.pl/im/2/7736/z7736642X,Volvo-S60-Racing.jpg
robson.m3rlin.org/cars/wp-content/uploads/2008/02/volvo-c30-rally.jpg
Zgłoś
Avatar
u................k 2012-08-29, 19:13
wydrunio napisał/a:

Zajebisty filmik, nie ma to jak kanciaste stare volvo które zjada na starcie wszystkie golfy gti itp samochody dla ludu. Poza tym, szwedzi mają co tuningować, a my? Dostawczego lublina?



Polonezy, Polonezy Caro? Takie auta można dobrze przerobić, jeśli się wie jak
Zgłoś
Avatar
Nadir1 2012-08-29, 19:20
Volvo i dyfer - nie chce mi się sprawdzać na wikipedii i kozaczyć czego to ja nie wiem o samochodach, ale samochody projektowane z myślą o bezpieczeństwie na pewno seryjnie produkowane były tylko przednionapędowe, więc chłopaki musieli nieźle popracować. A filmik też profesjonalna robota, aż miło się ogląda. Szkoda że nie powstanie polski odpowiednik, no chyba że z poldkami i dużymi fiatami (chociaż w sumie te nasze samochody mają napęd na tył, tylko ciekawe po co).
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-08-29, 19:21 1
Pamiętajcie nie liczy się sprzęt tylko pasja. Filmik ma genialny montaż!
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-08-29, 19:30 1
Psilocke napisał/a:

Przerabianie na jakikolwiek sportowy sposób, czegoś co ma na sobie napis Volvo, powinno być karane krzesłem elektrycznym.


pierdolisz
co złego jest w dojebaniu mocy łosiowi?
t5 @ 400-500 koni daje fun a wciąż jesteś postrzegany za grzecznego drajwera rodzinnego auta hahahaha

Nadir1 napisał/a:

Volvo i dyfer - nie chce mi się sprawdzać na wikipedii i kozaczyć czego to ja nie wiem o samochodach, ale samochody projektowane z myślą o bezpieczeństwie na pewno seryjnie produkowane były tylko przednionapędowe, więc chłopaki musieli nieźle popracować. A filmik też profesjonalna robota, aż miło się ogląda. Szkoda że nie powstanie polski odpowiednik, no chyba że z poldkami i dużymi fiatami (chociaż w sumie te nasze samochody mają napęd na tył, tylko ciekawe po co).


pierdolisz
stare wersje miały rwd, ale wiekszosc jest też awd co tylko ułatwia napierdalanie bokami itp
a że bezpieczne to przy okazji
widać jak volvo jest postrzegane przez zwykłych ludzi - nie mają pojęcia jakie to zajebiste maszyny
Zgłoś
Avatar
mxmsas 2012-08-29, 19:30
Świetny filmik jak i marka.
Piwko w szczególności za pewną S40stkę!
Właśnie zauważyłem w jakiej zajebistej skuterkowej obstawie jedzie owa S40stka. 1.01
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-08-29, 19:49
mxmsas napisał/a:

Świetny filmik jak i marka.
Piwko w szczególności za pewną S40stkę!
Właśnie zauważyłem w jakiej zajebistej skuterkowej obstawie jedzie owa S40stka. 1.01


omg jak można się 40stkami podniecać?
najbardziej nie-volvowe modele volvo
połączenie mitasubiszi karisma i reno - myślisz, że masz volvo ale nie masz (taka wersja dla ubogich)
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2012-08-29, 20:08
Dobre dobre! I nawet SuperRetards sie załapali! Piwerko leci!
Zgłoś
Avatar
Bilonzo 2012-08-29, 20:38
deniZ napisał/a:



Nie cytuj mi tu VWikipedii, jezdze autobusem buraczany wypierdku.
Zal to mi sie robi rodzicow takich burakow w starych bmkach i golfach z bialymi czapeczkami na kapucynach, ze ich rodzice w kiblu nie spuscili. Teraz juz za pozno, bo by sie zatkal.



Widocznie mądrze piszę, skoro moja wiedza wydaje Ci się na pisaną z Wikipedii głąbie kapuściany . Akurat ja jeżdżę BMW i nie uważam się za pierdolonego wieśniaka. Jeździj dalej tym swoim obesranym i zarzyganym autobusem i żyj stereotypami . Dla mnie jesteś już pierdolonym zerem . Prawka do dziś pewnie nie masz .
Zgłoś
Avatar
szefooo 2012-08-29, 20:46
genghiskhan napisał/a:


omg jak można się 40stkami podniecać?
najbardziej nie-volvowe modele volvo
połączenie mitasubiszi karisma i reno - myślisz, że masz volvo ale nie masz (taka wersja dla ubogich)


Są gusta i guściki ja toleruję jedynie modele:
-v40 "posiadam" Fakt że silnika z mniej niż 116 KM nikomu bym nie polecił ale wyższe są spoko oczywiście nie do wyścigów.
- s60 d5 zbieram na taki.
- v70 może kiedyś.
- xc90 marzenie.

Nie wiem jakie ty modele tolerujesz i uznajesz za jedynie słusznie volvowskie. Stare kwadratowe sztrucle które co skrzyżowanie tracą jakąś część karoserii poza bardzo nielicznymi wyjątkami.

Czy może nowe zfordziałe v50 które z boku można pomylić z focusem.

Nie powiem znów zaczyna mi się podobać volvo od modelu v40 2012 i bardzo cenię sobie to że nie udało się nikomu spierdolić sylwetki xc90.

Co do komentarza o krześle elektrycznym za usportowianie volvo mogę jedynie napisać "s60r" i tu sę chyba obaj zgodzimy że temat sportu zostaje zamknięty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie