18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Jakieś stare nagranie z pierwszej kompilacji polskie drogi, klimat jak z czasów VHS + wiązanka tekstu. Wprawdzie mało sadystyczne, ale pośmiać się można.


2019-06-18, 18:16
A ja myślałem, że to jakaś Rasija :D

2019-06-18, 18:42
adamov napisał/a:

nie rozumiem jednego, kiedy ewidentnie widać, że ktoś zjeżdża a uwierzcie jak kierowca jest dobry i skupiony na jeździe to widzi, to skoro jest się skupionym to dlaczego właściciel kamerki odruchowo nie zahamował? Zauważyłem, że ludzi znieczulica taka bierze, że nawet jak mogą wyratować sytuacje to wolą jebnąć bo nie ich wina. Jeśli ma się możliwość wyratowania to czego nie można tego zrobić? Później ch*ja by się strąbiło i już. Wiadomo czasami nie uda się pewnych akcji przewidzieć ale na drodze trzeba myśleć nie dość, że za siebie to i przewidywać do inni mogą odj***ć.



No cóż. Znaczek BMW zobowiązuje do zadawania debilnych pytań?

2019-06-18, 19:44
Co to k***a robi na sadisticu...

2019-06-18, 20:47
oryginał:


2019-06-18, 22:41
wsp233 napisał/a:

Bo jak zaczniesz ratować to sam możesz w kogoś przypie**olić i wtedy to będzie twoja wina. Lepiej przypie**olić w debila który popełnił błąd ubezpieczenie i tak pokryje koszty. Nie żebym ja wyznawał tą doktrynę ale wydaję mi się, że tak właśnie jest.


W zdecydowanej większości przypadków wystarczy lekko zdjąć nogę z gazu, serio.