18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Jakieś stare nagranie z pierwszej kompilacji polskie drogi, klimat jak z czasów VHS + wiązanka tekstu. Wprawdzie mało sadystyczne, ale pośmiać się można.


2019-06-17, 22:27
W pełni się zgadzam z opinią autora, utrwaloną na tym nagraniu.

2019-06-17, 22:31
Typ kierowcy, który uważa iż włączenie kierunkowskazu uprawnia go do wszelakich manewrów. To inni mają zachować czujność, gdy jaśniepan zmienia pas. Szkoda że nie zakręcił paru beczek przez dach, to by się na przyszłość nauczył korzystać z kierunków i lusterek.

PS. Na Warszawę chyba naprawdę powinno być jakieś dodatkowe prawo jazdy, uprawniające do poruszania się po niej.

2019-06-17, 22:34
Panowie, panowie, za mało k***a, k***a.

2019-06-17, 22:42
k***a co za jełop...

2019-06-17, 22:44
Ja to nie zmieniam jednego pasa bez obrócenia głowy, bo martwe pole, a tu chuy do szczania przez trzy pasy jak p*zda ostatnia na lustereczku ehhh

2019-06-17, 22:45
I'm from China i słabo spiking po polska jezyka
Can you explain co to znaczyć that słowo "k***a"?
Sorry for my polish , not very good polish and english

2019-06-17, 23:30
Zajebiście stary, ale wciąż piękny filmik z samego początku mody na kamerki w samochodach. Pięć, czy pięć i pół roku temu był w internetach mega hitem.
Zresztą to chyba nawet tutaj po raz pierwszy go widziałem.

2019-06-17, 23:46
99% kierowców nie potrafi ustawić lusterek. Ustawiają tak żeby widzieć swoje auto i przez to mają martwa strefę.

2019-06-18, 00:45
Ja zawsze tak zmieniam pas. To niech ci z tyłu patrzą jak jadą.

2019-06-18, 09:05
Loaloa napisał/a:

Ja zawsze tak zmieniam pas. To niech ci z tyłu patrzą jak jadą.



Odebrać prawko i zamknąć w pokoju bez klamek.

2019-06-18, 11:58
nie rozumiem jednego, kiedy ewidentnie widać, że ktoś zjeżdża a uwierzcie jak kierowca jest dobry i skupiony na jeździe to widzi, to skoro jest się skupionym to dlaczego właściciel kamerki odruchowo nie zahamował? Zauważyłem, że ludzi znieczulica taka bierze, że nawet jak mogą wyratować sytuacje to wolą jebnąć bo nie ich wina. Jeśli ma się możliwość wyratowania to czego nie można tego zrobić? Później ch*ja by się strąbiło i już. Wiadomo czasami nie uda się pewnych akcji przewidzieć ale na drodze trzeba myśleć nie dość, że za siebie to i przewidywać do inni mogą odj***ć.

ws...........33
2019-06-18, 14:00
adamov napisał/a:

nie rozumiem jednego, kiedy ewidentnie widać, że ktoś zjeżdża a uwierzcie jak kierowca jest dobry i skupiony na jeździe to widzi, to skoro jest się skupionym to dlaczego właściciel kamerki odruchowo nie zahamował? Zauważyłem, że ludzi znieczulica taka bierze, że nawet jak mogą wyratować sytuacje to wolą jebnąć bo nie ich wina. Jeśli ma się możliwość wyratowania to czego nie można tego zrobić? Później ch*ja by się strąbiło i już. Wiadomo czasami nie uda się pewnych akcji przewidzieć ale na drodze trzeba myśleć nie dość, że za siebie to i przewidywać do inni mogą odj***ć.



Bo jak zaczniesz ratować to sam możesz w kogoś przypie**olić i wtedy to będzie twoja wina. Lepiej przypie**olić w debila który popełnił błąd ubezpieczenie i tak pokryje koszty. Nie żebym ja wyznawał tą doktrynę ale wydaję mi się, że tak właśnie jest.

2019-06-18, 16:05
@Abraxus

Co się dziwisz? Mi też kazali na kursie ustawić lusterka tak żebym widział pojazd za sobą i tylną klamkę. Na jaki ch*j ja się pytam? Masz przecież wsteczne lusterko nad sobą więc lepiej chyba ustawić boczne tak by wyeliminować jak najwięcej z martwej strefy. No ale k***a nie przegadasz bo ktoś ,,ynteligentny" to wymyślił.
A potem wsiada drugi inteligent do samochodu innego kształtu i ma te lusterka na tej j***nej klamce mimo że nic przez nie nie widzi.

2019-06-18, 16:17
Oglądam po raz dwudziesty i ciągle mało. Piękne to jest :)