18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Szybka 10
~Sunday • 2013-09-30, 08:41
Pobili, okradli i pobieżali. :amused:


2013-09-30, 08:52
i do betlejem xD

le...........65
2013-09-30, 09:54
Jak można się k***a nie bronić? Rurkowcy w adidasach go napadli, a on tylko barierkę tuli i chodnik całuje...

2013-09-30, 10:29
@ legion

Prawda jest taka, że jak jesteś sam to nie wdawaj się w awantury na ulicach. Jak cię atakuje 1 gość który jest jednak z kolegami, to zawijaj się szybko. Oczywiście jeżeli nie jesteś wielkim wytrenowanym sk***ielem. A i taki przed kosą w plecy nie da rady się obronić. Jak byłem małolatem lubiłem "przygody", obecnie mając prawie 30 lat wiem że nie zawsze warto pokazywać że jesteś twardym.

P.S. Ładnie walnął skronią o beton. Miejmy nadziej że przeżył bo wyglądało to źle...

2013-09-30, 11:37
w kilka osób to każdy jest cwaniak, ten jeden na koniec też doj***ł przebiegając mu po głowie..

2013-09-30, 12:28
Mam nadzieję że żaden szanujący się mężczyzna na sadolu nie będzie spinał dupy. W końcu nie było ani młotka ani zaskoczenia ani przewagi liczebnej w ataku. Honorowo frajerka załatwił ;)

le...........65
2013-09-30, 12:32
@garota

W tym przypadku wygląda jakby to oni go zaczepili (wątpię by 1 typ w marynarce startował sam do grupy rurkowców), więc nie za bardzo miał opcję "nie wdać" się w awanturę. Te k***y po prostu obrały go za cel do skrojenia/pobicia.

Tak czy inaczej uważam, że nawet jak jesteś 1 vs 10 to zamiast łapać się barierki i przyjmować ciosy lepiej próbować wsadzić jednemu palec w oko, drugiego łapać za dłoń by wyłamać palec - nie mówię o jakichś super technikach karate tylko o maksymalnej spince i próbie wyrządzenia im maksymalnych szkód by albo ich zniechęcić, albo sprawić że będą kalekami. Nawet jakby im wyłupił oczy ale dostał wpie**ol to i tak lepiej tak, niż odpuścić takim k***om i dać się pobić/zabić. Kto wie może ten typ umarł?

Podstawowa zasada: walcz broniąc się przed napadem jakbyś walczył o życie! (chyba, że mają kosę/pistolet - wtedy grzecznie oddaj portfel lub wyjmij shotguna ;) )

2013-09-30, 14:13
i oczywiśce brawa dla kamerzysty, zamiast k***a pomóc to stoi i filmik kręci.

oby ciebie też ktoś tak napadł, i jeszcze w dupę wyr*chał żebyś mógł monetami srać

2013-09-30, 15:12
k***a normalnie kung fu karate mistrz :D

2013-09-30, 15:14
Gdubu nie kamerzysta nie było by materiału dla nas :D Piwko dla niego ;)

2013-09-30, 17:23
Ten typ raczej nie dopuszczał myśli co się może stać (chociaż po pierwszym kopie trzeba byc matołem żeby się nie spodziewać rozciągnięcia akcji)... W moim życiu miałem "przyjemność" "walczyć" 2 x 1vs5 i 1 x 1vs6 (mój ryj wyglądał jak po zaborach, a jeszcze w każdej sytuacji zostałem okopany)... Nie wygrałem tych starć, ale w jednej udało mi się dwóch powalić, a w pozostałych dwóch po jednym typie... Na upartego ch*ja sądzę, że mógł ścisnąć zapalniczkę w łapę i jakiegoś sierpa wypuścić w eter, a nóż by trafił w japę cwaniaków... Natomiast raz widziałem jak jeden koleś rozbił 4 - panowie k***a jakbym film oglądał...

2013-09-30, 20:20
Ja jestem spokojnym człowiekiem. Jak się kibole leją to ch*j, jak się laski tłuką to ch*j, jak jest solówa to ch*j, jak ja tłukę się na matach i ringach to ch*j... Ale jak widzę, jak gość który coś tam ogarnia sporty/sztuki walki tłucze takiego leszczyka to krew mi się gotuje. Oby cwaniaczek trafił na kogoś kto go szybko wyśle na wózek...

2013-09-30, 21:43
do gazu takich tylko

Se...........ki
2013-10-01, 01:30
I Herkules dupa, kiedy wrogów kupa!

2013-10-01, 11:26
W Krakowie na rynku co weekend takie akcje.