18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Wojtek76 2024-06-08, 7:32
śmieciarzami się brzydzę, ale konfidentami też
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-06-08, 9:45
Paprotek napisał/a:

ale to było piękne! <3 Nie spodziewałem się że pieski zareagują na takie zgłoszenie - teraz będę już wiedział. Jebać śmieciarzy



Pieski zareagowały na to zgłoszenie bo zgłaszający to psia morda po pracy pewnie , żaden operator by tego nie przyjął jak byś zgłosił na 112 , kurwa niezła jazda , żeby kurwa za butelkę wzywać patrol który mógł by w tym czasie ratować czyjeś życie..... ten kraj jest zjebany tak samo jak nasze społeczeństwo.
Zgłoś
Avatar
irzu26 2024-06-08, 17:07 1
Driver19cm napisał/a:

Nie wiem jak trzeba miec nudne i zjebane życie, żeby dzwonić na policje, z takim gownem. Później jechać za typem i zmarnować kolejne godziny słonecznego dnia. I jeszcze się tym chwalić na sadolu
Przecież większy ślad węglowy zrobił ten radiowóz, który pewnie dobre 30 minut stał odpalony i czekał na gościa, niż ta jebana butelka. Trzeba było ja wyrzucić i tyke
Bankowo wieczorami se to puszczasz i brandzlujesz się przy tym



Tydzień temu takiego zjeba zatrzymałem na drodze. Po pewnych argumentach zapierdalał po swoją tacke od kaszanki. Nudne życie to ty masz parchu. Jak lubisz żyć w chlewie to z niego nie wychodź.
Zgłoś
Avatar
yooshi 2024-06-08, 17:41
Driver19cm napisał/a:

Nie wiem jak trzeba miec nudne i zjebane życie, żeby dzwonić na policje, z takim gownem. Później jechać za typem i zmarnować kolejne godziny słonecznego dnia. I jeszcze się tym chwalić na sadolu
Przecież większy ślad węglowy zrobił ten radiowóz, który pewnie dobre 30 minut stał odpalony i czekał na gościa, niż ta jebana butelka. Trzeba było ja wyrzucić i tyke
Bankowo wieczorami se to puszczasz i brandzlujesz się przy tym



Urodziłeś się tępy czy brałeś korepetycje?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-06-08, 21:28
Na miejscu tego co dostał mandat za śmiecenie, to bym kurwa w tym samym miejscu wyjebał śmieci zbierane z miesiąc co najmniej.
Zgłoś
Avatar
Benbusz 2024-06-08, 22:07
i bardzo dobrze szmaciarzowi, kazdy kto zaśmieca środowisko naturalne lasy jeziora itp.
jest zdegenerowaną skończoną kurwą glajdą.
ja was starzy nie nauczyli Człowieczeństwa i życia w zgodzie z naturą, to dla was smiecie nie ma miejsca na planecie. u siebie domu możecie srać szczać gdzie wam się podoba, ale od środowiska naturalnego wypierdalać
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-06-09, 22:54 1
Driver19cm napisał/a:

Nie wiem jak trzeba miec nudne i zjebane życie, żeby dzwonić na policje, z takim gownem. Później jechać za typem i zmarnować kolejne godziny słonecznego dnia. I jeszcze się tym chwalić na sadolu
Przecież większy ślad węglowy zrobił ten radiowóz, który pewnie dobre 30 minut stał odpalony i czekał na gościa, niż ta jebana butelka. Trzeba było ja wyrzucić i tyke
Bankowo wieczorami se to puszczasz i brandzlujesz się przy tym



niezły imbecyl z ciebie
Zgłoś
Avatar
Paprotek 2024-06-11, 14:24
berhol napisał/a:

Pieski zareagowały na to zgłoszenie bo zgłaszający to psia morda po pracy pewnie , żaden operator by tego nie przyjął jak byś zgłosił na 112 , kurwa niezła jazda , żeby kurwa za butelkę wzywać patrol który mógł by w tym czasie ratować czyjeś życie..... ten kraj jest zjebany tak samo jak nasze społeczeństwo.



jakby w tym czasie patrol ratował czyjeś życie to dyspozytor nie przyjąłby zgłoszenia - proste.
Zgłoś
Avatar
panmarchewa 2024-06-26, 12:04
Nie lubie smieciarzy w chuj ale kapusiow jeszcze bardziej
Zgłoś