18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:12
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Driver19cm 2024-06-07, 7:06 24
Nie wiem jak trzeba miec nudne i zjebane życie, żeby dzwonić na policje, z takim gownem. Później jechać za typem i zmarnować kolejne godziny słonecznego dnia. I jeszcze się tym chwalić na sadolu

Przecież większy ślad węglowy zrobił ten radiowóz, który pewnie dobre 30 minut stał odpalony i czekał na gościa, niż ta jebana butelka. Trzeba było ja wyrzucić i tyke

Bankowo wieczorami se to puszczasz i brandzlujesz się przy tym
Zgłoś
Avatar
bboysad 2024-06-07, 7:10 108
Driver19cm napisał/a:

Nie wiem jak trzeba miec nudne i zjebane życie, żeby dzwonić na policje, z takim gownem. Później jechać za typem i zmarnować kolejne godziny słonecznego dnia. I jeszcze się tym chwalić na sadolu
Przecież większy ślad węglowy zrobił ten radiowóz, który pewnie dobre 30 minut stał odpalony i czekał na gościa, niż ta jebana butelka. Trzeba było ja wyrzucić i tyke
Bankowo wieczorami se to puszczasz i brandzlujesz się przy tym



przecież tu nie chodzi o ślad węglowy debilu tylko o wymierzenie kary. Nie każdy jest taki inteligent żeby typa wyciągać na środku krętej drogi w górskim lesie,. ale jak masz problem poskładać fakty to nie mamy o czym więcej pisać.
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-06-07, 7:29 12
Ale gość musi mieć nudne życie
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2024-06-07, 7:36 85
Brudasy jesteście i tyle jeżeli wam to nie przeszkadza to wypierdalać do Indii .
Zgłoś
Avatar
minions 2024-06-07, 7:40 168
Driver19cm napisał/a:

Nie wiem jak trzeba miec nudne i zjebane życie, żeby dzwonić na policje, z takim gownem. Później jechać za typem i zmarnować kolejne godziny słonecznego dnia. I jeszcze się tym chwalić na sadolu
Przecież większy ślad węglowy zrobił ten radiowóz, który pewnie dobre 30 minut stał odpalony i czekał na gościa, niż ta jebana butelka. Trzeba było ja wyrzucić i tyke
Bankowo wieczorami se to puszczasz i brandzlujesz się przy tym



Po tobie śmieciarzu muszę w lesie zbierać opakowania z Maczka, bo Twa indyjska natura odziedziczona po przodkach cyganach ,wyłazi z ciebie parchu. Ale w autku masz czysto, zawsze odkurzone i wunderbaum wisi.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2024-06-07, 7:40 90
Driver19cm napisał/a:

Nie wiem jak trzeba miec nudne i zjebane życie, żeby dzwonić na policje, z takim gownem. Później jechać za typem i zmarnować kolejne godziny słonecznego dnia. I jeszcze się tym chwalić na sadolu
Przecież większy ślad węglowy zrobił ten radiowóz, który pewnie dobre 30 minut stał odpalony i czekał na gościa, niż ta jebana butelka. Trzeba było ja wyrzucić i tyke
Bankowo wieczorami se to puszczasz i brandzlujesz się przy tym



W imię zasad skurwysynu.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-06-07, 8:30 22
Jebać was wasze brudne dupy, śmieciarze. Bardzo dobrze pedalarz zrobił, pewnie jedna z nielicznych słusznych decyzji w jego życiu.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-07, 8:41 12
Ciekawe ilu z największych napinaczy wypierdala kiepy przez okno. „Przecież to nie butelka”.
Zgłoś
Avatar
pis_to_chuje 2024-06-07, 8:44 6
Co za jebana w dupę konfitura i do tego pierdolony pedał o czym świadczy rower przyczepioney z tyłu
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2024-06-07, 8:54 23
pis_to_chuje napisał/a:

Co za jebana w dupę konfitura i do tego pierdolony pedał o czym świadczy rower przyczepioney z tyłu



Jak kiedyś dorośniesz to będziesz myślał trochę inaczej.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-06-07, 8:59 1
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

W imię zasad skurwysynu.



Żaden z tych ideologów-ekologów, co skrytykowali użytownika, który stwierdził, że bez sensu dzwonić na psy z czymś takim, nie zdzwoniłby na psy, bo to przecież głupie i bez sensu
Wyciąganie wniosków, że osoba która pisze, że to bez sensu jest od razy śmieciarzem, jest idiotyczne i równie bez sensu
Zgłoś
Avatar
pis_to_chuje 2024-06-07, 9:13 1
Mariusz napisał/a:

Jak kiedyś dorośniesz to będziesz myślał trochę inaczej.



Mógłbyś do mnie tato mówić ,tyle razy twoją starą ruchałem
Zgłoś
Avatar
bboysad 2024-06-07, 9:15 22
pis_to_chuje napisał/a:

Co za jebana w dupę konfitura i do tego pierdolony pedał o czym świadczy rower przyczepioney z tyłu



morda śmieciarzu, to że żyjesz zapewne jak hindus w syfie nie oznacza że cywilizowanie ludzie mają cię tolerować
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2024-06-07, 9:20 31
Driver19cm napisał/a:

, żeby dzwonić na policje, z takim gownem.



jakim trzeba być przegrywem żeby jadąc autem wyjebać butelkę z auta którym można wygodnie podjechać do śmietnika. Na tym się skup bardziej. Facet miał czas to to zrobił.
Zgłoś