18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
pis_to_chuje 2024-06-07, 9:21 3
bboysad napisał/a:

morda śmieciarzu, to że żyjesz zapewne jak hindus w syfie nie oznacza że cywilizowanie ludzie mają cię tolerować



Smieciarz to cię miękkim chujem zrobił po pijaku
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-07, 9:24 11
Driver19cm napisał/a:

Nie wiem jak trzeba miec nudne i zjebane życie, żeby...



...żeby nie chcieć żyć w chlewie, w jakim żyjesz ty?
No to wystarczy być normalnym, czego ci z całego serca życzymy.
Zgłoś
Avatar
baran1996 2024-06-07, 9:30 4
Konfident pierdolony , co innego jak by ktoś mówił wyrzucił jakieś odpady w dużej ilości czy cos podobnego a tak to chuj ci w mordę kurwo dziwko szmato pierdolona w dupę jebana ,znów melisę muszę wypic
Zgłoś
Avatar
bboysad 2024-06-07, 9:34 16
baran1996 napisał/a:

Konfident pierdolony , co innego jak by ktoś mówił wyrzucił jakieś odpady w dużej ilości czy cos podobnego a tak to chuj ci w mordę kurwo dziwko szmato pierdolona w dupę jebana ,znów melisę muszę wypic



Haha nie spodziewałem się za na tak prostym temacie tylu debili wypłynie xD

[ Dodano 2024-06-07, 09:36 ]
sberek38 napisał/a:

Żaden z tych ideologów-ekologów, co skrytykowali użytownika, który stwierdził, że bez sensu dzwonić na psy z czymś takim, nie zdzwoniłby na psy, bo to przecież głupie i bez sensu
Wyciąganie wniosków, że osoba która pisze, że to bez sensu jest od razy śmieciarzem, jest idiotyczne i równie bez sensu



Co ty pierdolisz kretynie ?

[ Dodano 2024-06-07, 09:41 ]
pis_to_chuje napisał/a:

Smieciarz to cię miękkim chujem zrobił po pijaku



Poziom twojej elokwencji sięga szczytów kultury osobistej bohatera z filmu. nie mamy więc o czym pisać durniu.
Zgłoś
Avatar
Paprotek 2024-06-07, 9:44 9
ale to było piękne! <3 Nie spodziewałem się że pieski zareagują na takie zgłoszenie - teraz będę już wiedział. Jebać śmieciarzy
Zgłoś
Avatar
Jaten 2024-06-07, 9:46 2
Eh, zostawił by tę butelkę, a nuż jakiś jednoślad zaliczył by szlifa
Zgłoś
Avatar
symptomCOVID19 2024-06-07, 9:47 5
Jako motocyklista mogę tylko podziękować , na łuku drogi takie smieci mogą narobić sporo problemów , rok temu miałem dzwona przez leżącą klamrę od naczepy tira na łuku drogi , przednie koło zostało zablokowane i dalej można sobie samemu dodać . Brawo
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-06-07, 10:02 8
Niech ludzki śmieć śmieci we własnym chlewie, a nie na drodze, którą my też użytkujemy
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2024-06-07, 10:35 1
jakim trzeba być chamem.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-07, 10:37 3
minions napisał/a:

Po tobie śmieciarzu muszę w lesie zbierać opakowania z Maczka, bo Twa indyjska natura odziedziczona po przodkach cyganach ,wyłazi z ciebie parchu. Ale w autku masz czysto, zawsze odkurzone i wunderbaum wisi.



Brzydzę się śmieciarzami ale jeszcze bardziej brzydzę podpierdalaczami na psy. Zjebany był gość który wyjebał butelkę ale jeszcze bardziej zjebany jest ten który zadzwonił. Zwykle obicie mordy obu, by mnie zadowoliło. Nic poza tym.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-06-07, 10:41
Na prawo rzucamy plastik, na lewo puszki, a na wschodzie Putin recyklinguje stare rakiety o zasięgu 300km. Uratujmy ten świat.
Zgłoś
Avatar
Optimex 2024-06-07, 10:43 3
Za to że się zatrzymałeś i uprzątnąłeś butelkę z drogi należą ci się brawa i pokłon, ale kurwa reszta nagrania pokazuje że masz geny pierdolonego konfidenta

Dziadek - w czasie okupacji donosił na żydów.

Matka z Ojcem - w PRL donosili na opozycjonistów

Synek - dokumentuje rodową tradycję na na nagraniach z kamerki samochodowej którą w 99.9% użytkują parówy i drogowi konfidenci

Stary naprawdę pierwsza postawa godna naśladowania ale kurwa...........co Ci siedzi pod tym deklem żeby pruć się na psy i czerpać z tego przyjemność ?
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2024-06-07, 12:02 2
pis_to_chuje napisał/a:

Co za jebana w dupę konfitura i do tego pierdolony pedał o czym świadczy rower przyczepioney z tyłu


Świadczy, że we łbie masz spleśniały sznurek trzymający uszy. Nic więcej tam nie ma.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-07, 12:03 2
Nie pochwalam śmiecenia, ale gdzie my kurwa żyjemy? Pogranicznicy za oddanie strzałów ostrzegawczych w powietrzę, trafiają pod sąd, a policja goni jakiegoś gościa na zlecenie jakiegoś spedalonego konfidenta
Jak już mu się chciało za nim jechać, to mógł go dognić i wrzucić mu tę butelkę do auta i trochę poszarpać kierowcą, ale dzwonić na policję w takiej sprawie, koniec świata.
Zgłoś
Avatar
woki 2024-06-07, 12:04 3
Jestem zdania że za śmiecenie powinna być po prostu kala cielesna, bo do niektórych to nie dociera inaczej.
Zgłoś