18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Lukasz2525 2018-02-08, 0:18 1
Noemi1998, Co ty pieprzysz kobieto, widać że baba, obydwóch zatrzymali.
Zgłoś
Avatar
Nert 2018-02-08, 0:38 7
Co wy pierdolicie że Łódź się zmienia na lepsze Mieszkam w tym mieście od urodzenia i każdy jak może stad spierdala. Stwierdzenie że jest tu gnój jest co najmniej delikatne, projekty ulic i remonty planują debile, trasa W-Z po której nic się nie zmieniło, a kosztowała w chuj hajsu i tunel wodny po każdym deszczu kolo centralu to norma. Pełno meneli, komunikacja miejska to kiła z hiv razem, "odnowione" kamienice, czytaj sama elewacja ale koszt już 500% w górę, a w środku grzyb na ścianach taki że rywalizuje z SpaceX o to kto pierwszy dotrze do Marsa. O absurdach i wałach tego miasta można byłoby założyć osobne forum, a nie tylko temat, założenie głupiej kanalizacji kosztuje 20k i oczywiście musisz od polecanych firm bo nikt Ci tego nie odbierze, a wiochy obok po 4k. Takie same wały jak w wawie z kamienicami i działki należące do miasta sprzedawane za grosze i opychane potem za grube mln. Jebany gnój, jedyny ratunek dla tego terenu to bomba atomowa, zaorać, odczekać kilka tysięcy i sprowadzić od nowa normalnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-02-08, 1:21 4
Nert
każdy zawsze gdzieś spierdala, ci ze wschodu do warszawki, z centralnej na zachód, z zachodu za granicę, z londynu do ameryki a amerykanie na księżyc

tylko czy znajdą dom, to już inne pytanie
Zgłoś
Avatar
Nert 2018-02-08, 16:19 1
@edek.bajzel ja to wiem i rozumiem, ale twierdzenie że łódź jest super bo do tego odnosił się mój post, było pisane chyba przez łódzki ratusz, bo nikt kto tu mieszka i jego życie nie obraca się wokół mieszkania i pracowania na piotrkowskiej, nie będzie gadał takich głupot
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-02-08, 21:40 3
Potwierdzam, Łódź to gówno, mieszkałem tam kiedyś i powiem tylko że gorszy jest tylko i wyłącznie Sosnowiec, ba! nawet Radom jest Duuużoo lepszy niż ten syf, niedawno byłem w Łodzi i co? poza jakąś bezsensowną instalacją "artystyczną" czy co to, kurwa, jest, w centrum i odnowionym dworcem świecącym pustkami nic tam się nie zmieniło, ludzie dalej nie mają pracy, są biedni i nie potrzebują nowych imprez masowych czy instalacji pseudoarstystycznych tylko normalnej, stałej pracy na umową o pracę, w przemyśle bo bądźmy szczerzy, większość Łodzian to niekoniecznie intelektualiści i dlatego potrzebują porządnej, stałej pracy w przemyśle i państwa po swojej stronie w starciu z wyzyskiwaczami. Łódź to dno i metr mułu, tam nie ma nic! kompletnie nic! nic na czym miasto mogłoby się gospodarczo zawiesić, do tego dochodzą "Łowcy Skór" pracujący dla wiadomo której firmy i którego pana, którzy wcale nie zlikwidowali swojej działalności i robią dalej to samo. Łódź to miasto- ruina i nic więcej, mam znajomych co mieszkają w Łodzi (tych których poznałem jak tam mieszkałem, z niektórymi nie zerwałem kontaktu) i stąd wiem jak tam się żyje obecnie. Ludzie w Łodzi nie potrzebują kolejnych imprez masowych, nocnych klubów, wódki za darmo ani imprez kulturalnych na które chodzą tylko bogate snoby, oni potrzebują pracy w solidnej, rentownej firmie która nie będzie ich dymać ani wyzyskiwać a najlepiej w przemyśle i usługach i w to inwestować powinno to zawszone miasto. Przypominam że Łodzią rządzi niejako dawna partia rządząca w Polsce.
Zgłoś