18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Beny 2015-04-22, 19:55 6
Majkizrpgw napisał/a:


Droga benykuleczko84, fajna użytkowniczka jesteś i powszechnie lubiana sadolka (nie-dziewica i kobieta, to same superlatywy) dlatego nie zostaniesz zjebana za swojego głupiego posta

Wyobraź sobie, że jedziesz tym autem, patrzysz w lusterko i widzisz małe zapierdalające gówno z debilem za kierownicą. Nie jesteś w stanie ocenić jego prędkości i odległości ponieważ dawca jedzie po prostu za szybko! Gdyby jechał wolniej na luzie wytraciłby prędkość i bezpiecznie ominął auto a mamie w domu opowiadałby jak ściągał na matmie i dostał 3 z twierdzenia pitagorasa. No ale niestety - jebnął i co gorsza...przeżył.
Pozdrawiam, buziaczki

mały edit: a lewy pas jest chyba jak kibel, po załatwieniu potrzeby (wyprzedzenia) wracamy przed kompa (prawy pas).



Nie mówię, że kierowca motocykla jest bez winy
Chodziło mi o to, co kierowca samochodu zrobił... podwójna ciągła, zakręcanie, itp...

I... dzięki za pierwszą część posta...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2015-04-22, 20:05 2
Jak się tylko na wsi jeździ to się o swoją dupę zadbać na drodze nie umie. Toż nawet kareta na sygnale tak nie zapierdala mimo, że zawsze ma pierwszeństwo względem innych pojazdów (no, poza pociągami ).

Ile to razy ktoś pasy pomyli i na ciągłej pod samymi światłami drogę zajedzie. No nie powinien ale ludzie tak robią i motocyklista dla WŁASNEGO bezpieczeństwa powinien o tym pamiętać jak zapierdala.
Zgłoś
Avatar
olik110 2015-04-22, 20:06 1
Wszyscy się tak boją tych ruskich, że jak wybuchnie wojna to nas "rozniosą" :/ nie wiem ale ja uważam że oni sami się pozabijają zanim do nas dojdą zastanawiam się po co im pasy, światła, znaki, przepisy jak i tak mają to w du..e i zachowują się jak na sawannie...
Zgłoś
Avatar
666WalczaK666 2015-04-22, 20:10 1
To w koncu czyja wina winniejsza eksperci ?
Zgłoś
Avatar
C................I 2015-04-22, 20:17
jebnął jak gołąb o parapet
Zgłoś
Avatar
kam332 2015-04-22, 20:30
666WalczaK666
Wina kierowcy samochodu, ale kierowca samochodu ma 1000-1500 kg przewagi nad motocyklistą.
Mam nadzieję, że nikogo z sadola nie zobaczę tutaj jak fruwa z motocyklem.
Ja to się tu tyle już wypadków naoglądałem, że jak jadę 2-pasmówką to patrzę tylko, żeby gość na pasie obok nie zahamował i nie zaczął wpuszczać nagle pieszych.
Mam nadzieję, że motocykliści z sadola trochę zwolnią, bo widzą jak to się kończy.
Zgłoś
Avatar
sobol1992 2015-04-22, 20:31
mama mi wparowała do pokoju i się pyta co się stało, a to ja po prostu jeblem śmiechem w 30 sekundzie kurwa piękne
Zgłoś
Avatar
lapps 2015-04-22, 20:40
mikeszko napisał/a:

Tak się składa, że jestem motocyklistą od czterech lat. I uważam, że gość, który prowadzi motocykl na filmie - mówię tak, ponieważ nie uważam go za motocyklistę - jest skończonym kretynem. Dlaczego? A no dlatego, ze w terenie zabudowanym nie zapierdalamy 160 km/h. I nie, i chuj, że 30 pasów mamy wolnych, chuj, że pogoda dobra, chuj, ze droga dobra. Nie zapierdalamy w terenie zabudowanym i koniec, bo dochodzi do takich sytuacji. I chuj, że lewy, czy prawy, czy ciągła, czy obciągana. Nie zapierdalamy i koniec. Jak chcesz zapierdalać, to poza miastem. Jak chcesz się rozjebać, to na drzewie.
I tak, lubię zapierdalać, tylko, że gdzie...... poza terenem zabudowanym!



zapierdalac mozna, ale z glowa...

a jak typek wymija auto z tej strony w ktora skreca to tylko siebie moze winic
Zgłoś
Avatar
Vito Corleone 2015-04-22, 20:45
Wungla do serwerowni nie dostarczyli znów?
Zgłoś
Avatar
Nikkoo 2015-04-22, 21:01
@lapps

Ale typek z auta nie miał prawa tu skręcać!!! W myśl przepisów w ruchu prawostronnym wyprzedza się z lewej stronym bez winy motocyklista nie jest, ale gdyby nie to, że kierowca suva złamał 2 przepisy naraz to by tego wypadku nie było!
Zgłoś
Avatar
Symbian 2015-04-22, 21:12
idioci zobaczcie że samochód nie miał prawa skręcić tam gdzie skrecał ponieważ była linia podwójnie ciągła .
Zgłoś
Avatar
Szegerege12 2015-04-22, 21:22 2
!Timon napisał/a:

Jak się tylko na wsi jeździ to się o swoją dupę zadbać na drodze nie umie. Toż nawet kareta na sygnale tak nie zapierdala mimo, że zawsze ma pierwszeństwo względem innych pojazdów (no, poza pociągami ).

Ile to razy ktoś pasy pomyli i na ciągłej pod samymi światłami drogę zajedzie. No nie powinien ale ludzie tak robią i motocyklista dla WŁASNEGO bezpieczeństwa powinien o tym pamiętać jak zapierdala.



tak dla scisłosci to kazdy pojazd uprzywilejowany jadący nawet na bombach nie ma bezwzglednego pierwszeństwa kierowca takiego pojazdu musi zachować szczegolną ostrożność przy czerwonym itd Poczytaj popytaj potem gadaj.

Co do wypadku no to cóż. Smigam motocyklem z 5 lat, no i wiadomo każdy zapierdala no bo lubi, no ale w miescie takiego czegoś nie popieram..
Zgłoś
Avatar
Nerfpl 2015-04-22, 22:01
Tak się kończy skręcanie z nieodpowiedniego pasa. W lewo skręca się z lewego. Moim zdaniem samochód wymusił pierwszeństwo. Wbił się na lewy pas gdy nie miał go "wolnego". Tak się nie robi. Najpierw zmieniasz pas, w tym wypadku, na lewy a później rozpoczynasz manewr skręcania. Przy każdej zmianie pasa obowiązuje zasada ustąpienia pierwszeństwa
Zgłoś
Avatar
Pan_Inżynier 2015-04-22, 22:05
Nikkoo napisał/a:

gdyby nie to, że kierowca suva złamał 2 przepisy naraz to by tego wypadku nie było!



Gdyby motocyklista nie złamał dwóch przepisów (w chuj nadmierna prędkość i stworzenie zagrożenia jazdą na jednym kole) to też tego wypadku by nie było.
Zgłoś