18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Beny 2015-04-22, 12:59 23
Karma za idiotę w samochodzie...?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-04-22, 13:16 54
Dobrze tak kurwie. Albo masz mózg, albo refleks. Temu zabrakło i jednego i drugiego.
Zgłoś
Avatar
carlos232323 2015-04-22, 13:26 1
youtube.com/watch?v=sQhTTbCXLpc

nie mogłem użyć uploadera

Zgłoś
Avatar
Tco 2015-04-22, 13:40 3
I wez na taka kurwe zareaguj jadac sutem. Nie dasz rady, przy takiej predkosci to nie do zrobienia.
Zgłoś
Avatar
garota 2015-04-22, 13:43
Kurwa ale czemu nie zdjęli mu kasku w szpitalu?
Zgłoś
Avatar
H................R 2015-04-22, 14:25 10
Sam sobie winien turbo debil jebany. Jak lubi prędkość to niech spierdala ze swoim "motórem" na tor.
Zgłoś
Avatar
SsijMiKij 2015-04-22, 14:34 7
jakie to przykre ze przezyl
Zgłoś
Avatar
M................w 2015-04-22, 16:37 27
benykuleczka84 napisał/a:

Karma za idiotę w samochodzie...?


Droga benykuleczko84, fajna użytkowniczka jesteś i powszechnie lubiana sadolka (nie-dziewica i kobieta, to same superlatywy) dlatego nie zostaniesz zjebana za swojego głupiego posta

Wyobraź sobie, że jedziesz tym autem, patrzysz w lusterko i widzisz małe zapierdalające gówno z debilem za kierownicą. Nie jesteś w stanie ocenić jego prędkości i odległości ponieważ dawca jedzie po prostu za szybko! Gdyby jechał wolniej na luzie wytraciłby prędkość i bezpiecznie ominął auto a mamie w domu opowiadałby jak ściągał na matmie i dostał 3 z twierdzenia pitagorasa. No ale niestety - jebnął i co gorsza...przeżył.
Pozdrawiam, buziaczki

mały edit: a lewy pas jest chyba jak kibel, po załatwieniu potrzeby (wyprzedzenia) wracamy przed kompa (prawy pas).
Zgłoś
Avatar
okrutnyCham 2015-04-22, 17:12 15
mnie zastanawia czemu ta kurwa w aucie na podwójnej ciągłej odpierdala taki manewr..?? zawracać chciał skurwysyn i zaoszczedzić kieliszek paliwa pierdolony skurwysyński zyd, czy ki chuj..??

fakt, tłuk w kasku zapierdalał, ale to wina tej kurwy w aucie, że tłuk się rozjebał, bo winna jest zawsze kurwa
Zgłoś
Avatar
Eth 2015-04-22, 18:33 16
@Majkizrpgw

Za to ty zostaniesz zjebany.

Podwojna ciagla widzisz? Tak? Mozna zawracac z prawego pasa, dodatkowo na podwojnej ciaglej? Nie? No to morda w kubel.
Czyja wina zgodnie z prawem? Samochodu, ale na sadolu znowu kolejny tepak pierdolacy glupoty, ktory pewnie ledwo co prawko ma, albo i nawet nie ma.

Zreszta - jak koles w wieku pozwalajacym na prowadzenie moto, na matmie mialby miec twierdzenie pitagorasa?
Co do edit'a o lewym pasie - to w miescie jest sporo praktycznych powodow zeby nim pojechac na jakims odcinku, zamiast jak idiota caly czas uciekac na prawy i np. utrudniac innym jazde.
Zgłoś
Avatar
sakosa 2015-04-22, 19:03 4
Ja pierdole, internet 30mb, filmik w jakości nagrywanej kalkulatorem i tak nie wyrabia z buforowaniem ...
Zgłoś
Avatar
nano50 2015-04-22, 19:05 5
No ależ oczywiście, że wina motocyklisty! Fuck logic głupich, zawistnych sadoli. Jak lubi sobie tak jeździć to może. Nie stwarzał zagrożenia, miał czystą drogę i wiele pasów. Jechał lewym. Jego wina, bo trafił na jakiegoś ch*jka, który nie patrzy w lusterka, a prawo jazdy robił jeszcze chyba za PRL. Taka pizda z tego auta powinna mu płacić do końca życia i dostać zakaz prowadzenia pojazdów. Linczujcie, ale i tak 'Jebać Zawiść'!.
Zgłoś
Avatar
mikeszko 2015-04-22, 19:14 41
Tak się składa, że jestem motocyklistą od czterech lat. I uważam, że gość, który prowadzi motocykl na filmie - mówię tak, ponieważ nie uważam go za motocyklistę - jest skończonym kretynem. Dlaczego? A no dlatego, ze w terenie zabudowanym nie zapierdalamy 160 km/h. I nie, i chuj, że 30 pasów mamy wolnych, chuj, że pogoda dobra, chuj, ze droga dobra. Nie zapierdalamy w terenie zabudowanym i koniec, bo dochodzi do takich sytuacji. I chuj, że lewy, czy prawy, czy ciągła, czy obciągana. Nie zapierdalamy i koniec. Jak chcesz zapierdalać, to poza miastem. Jak chcesz się rozjebać, to na drzewie.
I tak, lubię zapierdalać, tylko, że gdzie...... poza terenem zabudowanym!
Zgłoś
Avatar
kszan 2015-04-22, 19:53
Szkoda motórka ): mogl mi dac jakby wiedzial ze sie rozpoerdoli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie