18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
KonioBijca 2021-12-16, 23:26
Ktoś wie ile można na takim kradzionym katalizatorku wyciągnąć i gdzie to opchnąć, ew. w jakich samochodach łatwo podjebać (wysokie podwozie)? Rzetelne odpowiedzi poproszę. Tak tylko pytam, z ciekawości...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-16, 23:41 3
moto.pl/MotoPL/7,88389,26844041,kradziez-katalizatora-prawdziwa-plaga-...

Kup sobie brzeszczot i owiń go taśma klejącą. Z reszta sobie poradzisz.

KonioBijca napisał/a:

Ktoś wie ile można na takim kradzionym katalizatorku wyciągnąć i gdzie to opchnąć, ew. w jakich samochodach łatwo podjebać (wysokie podwozie)? Rzetelne odpowiedzi poproszę. Tak tylko pytam, z ciekawości...

Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2021-12-17, 0:26 2
KonioBijca napisał/a:

Ktoś wie ile można na takim kradzionym katalizatorku wyciągnąć i gdzie to opchnąć, ew. w jakich samochodach łatwo podjebać (wysokie podwozie)? Rzetelne odpowiedzi poproszę. Tak tylko pytam, z ciekawości...



Mvślę że tu o cenę platyny idzie. Ja bym przetapiał i handlował jak szukasz pomysłu na złodziejski proceder. Tyko napisz na priv gdzie będziesz działał żebym przvpadkiem ci krzywdy nie zrobił mordo
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-12-17, 7:12
Co za kurwa łajza jebana!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-17, 7:16
cuurniprime napisał/a:

Mvślę że tu o cenę platyny idzie. Ja bym przetapiał i handlował jak szukasz pomysłu na złodziejski proceder. Tyko napisz na priv gdzie będziesz działał żebym przvpadkiem ci krzywdy nie zrobił mordo


Ogólnie to odradzam Białystok i Polskę „C” bo tam radek225 i Rozjebie mają teren. Opierdalają bimbrowników i uchodźców.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2021-12-17, 8:44 1
Cytat:

Ogólnie to odradzam Białystok i Polskę „C” bo tam radek225 i Rozjebie mają teren. Opierdalają bimbrowników i uchodźców.



Chyba opierdalają pały, bimbrowników i uchodźców
Zgłoś
Avatar
Sokole_Oko 2021-12-17, 10:33 1
Jesse.Pinkman napisał/a:

Dla katalizatora to niedługo przejechać się dadzą głąby.



Pewnie z podobnego powodu...

Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2021-12-18, 0:56
~Sokole_Oko napisał/a:

Pewnie z podobnego powodu...


12k to mogą kosztować nowe w serwisie drogiej marki, a nie stare kapcie w skupie.
Zgłoś
Avatar
Clairvoyant 2021-12-18, 9:44
Honda CRV, tam są cenne katy. Mi też próbowali wyciąć pod domem, ale nie udalo im się, więc sam go wyciąłem, wybebeszyłem środek i sprzedałem na skupie za 2tys zł. Po prostu uprzedziłem złodzieja.
Zgłoś