18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
D................7 2014-02-08, 11:59 1
Przypuszczam .380 albo inną pierdziawę torebkową. Dziewiątkę czy tym bardziej .40 by po pierwsze było lepiej widać tzn odrzut a po drugie... padł by wcześniej .

Warto jeszcze się zastanowić kiedy on właściwie dostał bo tego nie widać a w stresie stawiam, że pomimo dystansu 2m to pierwsze kulki poszły chuj wi gdzie.
Zgłoś
Avatar
mielonka2345 2014-02-08, 13:32 2
Dexterkrak napisał/a:

Przypuszczam .380 albo inną pierdziawę torebkową. Dziewiątkę czy tym bardziej .40 by po pierwsze było lepiej widać tzn odrzut a po drugie... padł by wcześniej .





tak naprawde to dopiero .45 jest takim kalibrem który został opracowany z myślą żeby od razu zatrzymać napastnika przy trafieniu w 'środek masy' (było to zdaje się po tym jak .38 będące na wyposażeniu armii USA okazały się za słabe by zatrzymać naćpanych dzikusów na filipinach)
Zgłoś
Avatar
szalonoOkimlody 2014-02-08, 22:36
Wygląda jakby się odbił od ściany
Jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-11, 21:06
Ajć, Mielonka, namieszałeś w cholerę .

Tym kalibrem o którym mówisz pod koniec był Webleyowski rewolwerowy nie pamiętam czy tam .455 konkretnie. No i nie miał on z Amerykanami wiele wspólnego tzn nie był przez nich skonstruowany a tylko "przyjęty". No i nikła skuteczność tyczyła się .38 Long Colt bo w tym kalibrze mamy różne naboje więc trzeba zaznaczyć o którym mowa.
.45 ACP to zaprojektowano potem już z myślą o pistolecie, nie rewolwerze. SP ma większe niż 9x19 Para ale nie jestem pewien, czy większe niż dobry współczesny .357 SIG albo .40S&W (czy .40 AUTO ).
Zgłoś