18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
S................z 2020-07-01, 20:26 3
Na strzelaninę w koszulkę moro tylko uzbrojony, hero.
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-07-01, 20:45 4
Sej_maj_nejm_bicz napisał/a:

Na strzelaninę w koszulkę moro tylko uzbrojony, hero.



Gdyby miał żonobijkę to by dał radę
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2020-07-01, 20:54 13
Spokojnie, następnym razem przyjedzie z automatem i wybije wszystkich.
Zgłoś
Avatar
boo 2020-07-01, 21:30 11
Cwel z klamka
Zgłoś
Avatar
chorym 2020-07-01, 21:36 32
chcial to zalatwic jak prawdziwy mezczyzna to ta pizda macha gnatem, mam nadzieje ze gosciu wroci odpowiednio przygotowany i zobaczymy te kurwy na hardzie
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-07-01, 23:44 12
boo napisał/a:

Cwel z klamka



chorym napisał/a:

chcial to zalatwic jak prawdziwy mezczyzna to ta pizda macha gnatem, mam nadzieje ze gosciu wroci odpowiednio przygotowany i zobaczymy te kurwy na hardzie



No pewnie, bo właśnie po to jest broń, żeby z agresorem atakującym cie na twojej posesji napierdalać się na pięści...
Rozpierdala mnie wasza logika, chociaż fakt, że nie powinien mu już zajebać jak już go odstraszył, poza tym chyba cały ten ambaras o widoczną tam kurewkę, więc raczej nie opowiadałbym się po żadnej ze stron.
Należy zauważyć, że zapierdolił mu ładnie.
Zgłoś
Avatar
boo 2020-07-02, 0:09 1
Prof._Kot_Budd napisał/a:

chociaż fakt, że nie powinien mu już zajebać jak już go odstraszył.



Wlasnie o to mi chodzilo. Jeszcze jebnal mu ta klamka
Zgłoś
Avatar
pierniel 2020-07-02, 7:37
typowy kierowca pickupa
Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2020-07-02, 9:04 2
boo napisał/a:

Wlasnie o to mi chodzilo. Jeszcze jebnal mu ta klamka



bardzo dobrze zrobił, poza tym walka w stylu fair play to sie może toczyć na ringu dla sportu, ale jak masz sie z kimś zetrzeć w życiu to wszystkie chwyty dozwolone, takie jest moje zdanie.

I skończcie to pierdolenie o byciu prawdziwym mężczyzną. Broniąc sie bronisz żeby wygrać spór, a nie dostać po mordzie "w honorowym" stylu.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-07-02, 11:33 1
TurboGrzesznik napisał/a:

bardzo dobrze zrobił, poza tym walka w stylu fair play to sie może toczyć na ringu dla sportu, ale jak masz sie z kimś zetrzeć w życiu to wszystkie chwyty dozwolone, takie jest moje zdanie.
I skończcie to pierdolenie o byciu prawdziwym mężczyzną. Broniąc sie bronisz żeby wygrać spór, a nie dostać po mordzie "w honorowym" stylu.



Dlatego teraz powinien tego cwela odjebać. Ja bym tak zrobił, albo chociaż spalił mu dom. Co za jebana kurwa z klamką wyskakuje i jeszcze napierdala nią.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2020-07-02, 11:47
nano50 napisał/a:

Dlatego teraz powinien tego cwela odjebać. Ja bym tak zrobił, albo chociaż spalił mu dom. Co za jebana kurwa z klamką wyskakuje i jeszcze napierdala nią.



Ty byś tak zrobił.. zesrał byś się pod siebie internetowy kozaku.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2020-07-02, 11:47
TurboGrzesznik napisał/a:

bardzo dobrze zrobił, poza tym walka w stylu fair play to sie może toczyć na ringu dla sportu, ale jak masz sie z kimś zetrzeć w życiu to wszystkie chwyty dozwolone, takie jest moje zdanie.
I skończcie to pierdolenie o byciu prawdziwym mężczyzną. Broniąc sie bronisz żeby wygrać spór, a nie dostać po mordzie "w honorowym" stylu.



jak się jest jebaną ciotą to się dostaje po ryju,ty coś pewnie o tym wiesz xD
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-07-02, 16:57
chorym napisał/a:

chcial to zalatwic jak prawdziwy mezczyzna to ta pizda macha gnatem, mam nadzieje ze gosciu wroci odpowiednio przygotowany i zobaczymy te kurwy na hardzie



Hahaha tak, chciał to załatwić jak jaskiniowiec, a tak potulnie jak prawdziwy mężczyzna ,dostał lepe z gnata na ryj. Znasz kawał o Rusku w Niemczech na dyskotece w koszulce " turasy mają 3 problemy?
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-07-02, 21:25
hejcior napisał/a:

Ty byś tak zrobił.. zesrał byś się pod siebie internetowy kozaku.



Wiem, co bym zrobił. Gość należy do najgorszego sortu gówna.
Zgłoś