18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Szybki i obcisły
kedzior242 • 2024-07-18, 9:12
Uwaga: Materiał bez drastycznych treści no.. poza robieniem kurwy z przepisów drogowych.
Film wrzucam głównie w celach szerzenia przemocy drogowej wobec upośledzonych użytkowników sportowych ,,kolarek".
Trzymam kciuki, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy autora w innym dziale naszego portalu

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-07-18, 10:47 1
addan napisał/a:

nie chce mi się szukać ale
"Don't stop stupid people famus



Co to jest famus?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-18, 10:51 3
Z sadolowymi pizdeczkami jest taki problem, że nie akceptują ludzi, którzy nie są bojaźliwymi ciotami, tak jak oni. Ja nienawidzę pedałów na kolarkach za to, że jeżdżą grupkami całą szerokością pasa i pchają się kurwy na jezdnię, gdy obok jest ścieżka rowerowa, przez co utrudniają ruch autom. Ten jedzie sprawnie, nie jest zawalidrogą, nie utrudnia. A to, że podejmuje ryzyko, to jego sprawa, pochwalam, jak się wyjebie na piachu, czy dojedzie za blisko krawężnika i ktoś mu przejedzie po łbie, to bardzo dobrze, zawsze jakaś atrakcja. A pizdy jeszcze o przepisach pierdolą, bo wyprzedza lewą stroną wysepki, ja pierdolę, co za cioty tu siedzą
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-18, 11:02
Szkoda Cannondale'a. Carbonowej ramy się nie wyklepie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-18, 11:32 8
dżonyłojlker napisał/a:

Z sadolowymi pizdeczkami jest taki problem, że nie akceptują ludzi, którzy nie są bojaźliwymi ciotami, tak jak oni. Ja nienawidzę pedałów na kolarkach za to, że jeżdżą grupkami całą szerokością pasa i pchają się kurwy na jezdnię, gdy obok jest ścieżka rowerowa, przez co utrudniają ruch autom. Ten jedzie sprawnie, nie jest zawalidrogą, nie utrudnia. A to, że podejmuje ryzyko, to jego sprawa, pochwalam, jak się wyjebie na piachu, czy dojedzie za blisko krawężnika i ktoś mu przejedzie po łbie, to bardzo dobrze, zawsze jakaś atrakcja. A pizdy jeszcze o przepisach pierdolą, bo wyprzedza lewą stroną wysepki, ja pierdolę, co za cioty tu siedzą



Jak ci kiedyś pedalarz w lajkrach uszkodzi furę i usłyszysz "Sorry" to zmięknie ci rura bo OC nie zobaczysz.
No chyba, że bank wymaga abyś ubezpieczył ich furę zanim będzie twoja to wtedy inna sprawa. O wypadku ze skutkiem śmiertelnym to nie ma co wspominać bo pewnie wiesz jak byś wytłumaczył policji i prokuraturze takiego gościa wbitego w twoje podwozie i jak to nie twoja wina

Wysepki porobili właśnie po to aby w pewnych miejscach nie wyprzedzać bo jest tam przejście/skrzyżowanie/pas do skrętu i wyprzedzanie w tych miejscach może skończyć się wypadkiem. Jak widać myślenie to w PL rzadko uprawiany sport
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-07-18, 11:34 1
Toż to jest kolarz kurwa! Czekam na jego RIP
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-18, 11:56
Bul_od_bytu napisał/a:

Jak ci kiedyś pedalarz w lajkrach uszkodzi furę i usłyszysz "Sorry" to zmięknie ci rura bo OC nie zobaczysz.
No chyba, że bank wymaga abyś ubezpieczył ich furę zanim będzie twoja to wtedy inna sprawa. O wypadku ze skutkiem śmiertelnym to nie ma co wspominać bo pewnie wiesz jak byś wytłumaczył policji i prokuraturze takiego gościa wbitego w twoje podwozie i jak to nie twoja wina
Wysepki porobili właśnie po to aby w pewnych miejscach nie wyprzedzać bo jest tam przejście/skrzyżowanie/pas do skrętu i wyprzedzanie w tych miejscach może skończyć się wypadkiem. Jak widać myślenie to w PL rzadko uprawiany sport



Jeśli próbujesz mnie przekonać, że bezpieczeństwo jest lepsze niż wolność, lub namówić bym stał się podporządkowanym, bezmyślnym robakiem, który przestrzega idiotycznych przepisów, to nie tędy droga
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-18, 12:09 8
dżonyłojlker napisał/a:

Jeśli próbujesz mnie przekonać, że bezpieczeństwo jest lepsze niż wolność, lub namówić bym stał się podporządkowanym, bezmyślnym robakiem, który przestrzega idiotycznych przepisów, to nie tędy droga



Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka i jego bezpieczeństwo, które ktoś naraża swoim bezmyślnym zachowaniem.
Ostatnio taki wolnościowiec jak ty przyjebał w kombiaka z rodziną, która spłonęła żywcem i spierdolił do Dubaju bo też nie uważał, że powinien podporządkować się przepisom.
W PL musi być coś z wodą albo powietrzem bo nie wiem skąd się masowo biorą tacy pacjenci jak pan wolnościowiec
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-18, 12:13 2
niestety to czy ktoś jeździ samochodem, motorem, rowerem, czy hulajnogą nie ma znaczenia, znaczenia ma czy ktoś uważa że jest niezniszczalny... potem płacz na rzutkapl

[ Dodano: 2024-07-18, 12:20 ]
dżonyłojlker napisał/a:

Jeśli próbujesz mnie przekonać, że bezpieczeństwo jest lepsze niż wolność, lub namówić bym stał się podporządkowanym, bezmyślnym robakiem, który przestrzega idiotycznych przepisów, to nie tędy droga



bezmyślny to już jesteś
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-18, 12:23
Bul_od_bytu napisał/a:

Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka i jego bezpieczeństwo, które ktoś naraża swoim bezmyślnym zachowaniem.
Ostatnio taki wolnościowiec jak ty przyjebał w kombiaka z rodziną, która spłonęła żywcem i spierdolił do Dubaju bo też nie uważał, że powinien podporządkować się przepisom.
W PL musi być coś z wodą albo powietrzem bo nie wiem skąd się masowo biorą tacy pacjenci jak pan wolnościowiec



Po to właśnie człowiek ma rozum, by potrafił oszacować ryzyko tak by innym nie zrobić krzywdy. Zasady są dla głupich ludzi, i jestem za tym by ich przestrzegali (chociaż też nie wszystkich, bo niektóre przepisy są stworzone tylko po to by byli jeszcze bardziej bezmyślni). Jeśli dobrze kojarzę twój "nick", to w pewnych kwestiach się z tobą zgadzam, ale teraz piszesz jak, za przeproszeniem typowy lewak.

[ Dodano 2024-07-18, 12:31 ]
Nome napisał/a:

rzutkapl



Po tym można poznać jebaną kurwę i śmiecia. Zazwyczaj te zbiórki robią ludzie majętni. Szwagier kumpla, bardzo zamożny, robił zbiórkę na swojego niedojebanego bachora z probówki. Chuj nie chciał zrozumieć, że jeśli para nie może mieć dzieci, to znaczy, że natura nie pozwala im na przekazywanie wadliwych genów.

I trochę kultury, kmieciu
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-18, 12:34 2
dżonyłojlker napisał/a:

Po to właśnie człowiek ma rozum, by potrafił oszacować ryzyko tak by innym nie zrobić krzywdy, zasady są dla głupich ludzi, i jestem za tym by ich przestrzegali (chociaż też nie wszystkich, bo niektóre przepisy są stworzone tylko po to by byli jeszcze bardziej bezmyślni). Jeśli dobrze kojarzę twój "nick", to w pewnych kwestiach się z tobą zgadzam, ale teraz piszesz jak, za przeproszeniem typowy lewak.



Czy przypadkiem sam sobie nie zaprzeczasz? Taka jazda rowerem niewiele ma wspólnego z oceną ryzyka gdy masz nikły wpływ na to co się dzieje wokół ciebie i z tobą gdy na twojej drodze znajdzie się malutki kamyczek

Masz rację co do przepisów. Nie jestem hipokrytą i sam niejednokrotnie ich nie do końca przestrzegam, ale moja kalkulacja ryzyka polega na właściwych reakcjach moich i auta gdy jadę 240kmh+ i gdy warunki na trasie na to pozwalają, a nie zapierdalaniu rowerem pomiędzy autami, które mogą prowadzić jakieś dziadki z czasem reakcji szachisty po wylewie.

Tym lewakiem to mnie wkurwiłeś
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-18, 12:40 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Czy przypadkiem sam sobie nie zaprzeczasz? Taka jazda rowerem niewiele ma wspólnego z oceną ryzyka gdy masz nikły wpływ na to co się dzieje wokół ciebie i z tobą gdy na twojej drodze znajdzie się malutki kamyczek



Jadąc rowerem, krzywdę może zrobić jedynie sobie. A jeśli, hipotetycznie, jakaś baba z ryjem na szybie, wystraszyłaby się wyprzedzającego ją rowerzysty i zrobiła by jakiś głupi manewr, to trudno, to tylko potwierdzenie, że nie powinna siadać za kółko

[ Dodano 2024-07-18, 12:41 ]
Bul_od_bytu napisał/a:

Tym lewakiem to mnie wkurwiłeś



Wiem
Zgłoś
Avatar
sensation87 2024-07-18, 12:48 1
pedalarze tak mają
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2024-07-18, 13:06 1
Czekamy na wersję arbuzową jak mu ktoś na łeb najedzie 😁
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-18, 13:16 2
Klasyk musi być :

Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-18, 13:26 1
dżonyłojlker napisał/a:

[...]
I trochę kultury, kmieciu



się odezwał szlachcic w pierwszym pokoleniu oderwany od furmanki

takich jak ty jest pełno, ciężko im zrozumieć, że żyją w społeczeństwie, że inni ludzie są wokół niech, ich środowiskiem naturalnym jest polna droga i puste pola wokół, jakakolwiek styczność z większym skupiskiem ludzi przerasta ich możliwości adaptacyjne... ale pracuj nad sobą, może kiedyś dasz radę jeździć bez bólu dupy po gminnej asfaltówce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie