18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Szybki i obcisły
kedzior242 • 2024-07-18, 9:12
Uwaga: Materiał bez drastycznych treści no.. poza robieniem kurwy z przepisów drogowych.
Film wrzucam głównie w celach szerzenia przemocy drogowej wobec upośledzonych użytkowników sportowych ,,kolarek".
Trzymam kciuki, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy autora w innym dziale naszego portalu

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-18, 15:44
Nome napisał/a:

się odezwał szlachcic w pierwszym pokoleniu oderwany od furmanki
takich jak ty jest pełno, ciężko im zrozumieć, że żyją w społeczeństwie, że inni ludzie są wokół niech, ich środowiskiem naturalnym jest polna droga i puste pola wokół, jakakolwiek styczność z większym skupiskiem ludzi przerasta ich możliwości adaptacyjne... ale pracuj nad sobą, może kiedyś dasz radę jeździć bez bólu dupy po gminnej asfaltówce



To był taki żart, a ty się zesrałeś , zupełnie niepotrzebnie, no i nie trafiłeś, bo nie wywodzę się z czereśniactwa (wręcz przeciwnie). Ale nie gniewam się, znaj łaskę Pana, wybaczam ci.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-18, 17:03 7
dżonyłojlker napisał/a:

Jadąc rowerem, krzywdę może zrobić jedynie sobie. A jeśli, hipotetycznie, jakaś baba z ryjem na szybie, wystraszyłaby się wyprzedzającego ją rowerzysty i zrobiła by jakiś głupi manewr, to trudno, to tylko potwierdzenie, że nie powinna siadać za kółko



Ty pierdolona umysłowa amebo jak przy prędkości kilkudziesięciu km na godzinę wpierdolisz się rowerem, w pieszego, krzywdę zrobisz też jemu, jak jebniesz w auto i wlecisz komuś z rowerem do kabiny to krzywdę zrobisz też jemu. Nawet jak ktoś nie odniesie obrażeń a rozwali tylko ciebie to będzie do końca życia miał wyrzuty sumienia że pozbawił życia człowieka, co prawda bezmózgiego śmiecia, ale zawsze człowieka przynajmniej z wyglądu. To też jest krzywda. Wszystkie twoje posty w tym wątku pokazują jak kurewsko wąskie masz horyzonty myślowe i jakim pierdolonym egoistą pozbawionym krzty empatii jesteś. Mam nadzieję że życie szybko zweryfikuje to jak bardzo pojebany jesteś, oby tylko bez krzywdy dla postronnych. Serdeczne pierdol się cwelu na pożegnanie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-18, 17:12
takamahi napisał/a:

Ty pierdolona umysłowa amebo jak przy prędkości kilkudziesięciu km na godzinę wpierdolisz się rowerem, w pieszego, krzywdę zrobisz też jemu, jak jebniesz w auto i wlecisz komuś z rowerem do kabiny to krzywdę zrobisz też jemu. Nawet jak ktoś nie odniesie obrażeń a rozwali tylko ciebie to będzie do końca życia miał wyrzuty sumienia że pozbawił życia człowieka, co prawda bezmózgiego śmiecia, ale zawsze człowieka przynajmniej z wyglądu. To też jest krzywda. Wszystkie twoje posty w tym wątku pokazują jak kurewsko wąskie masz horyzonty myślowe i jakim pierdolonym egoistą pozbawionym krzty empatii jesteś. Mam nadzieję że życie szybko zweryfikuje to jak bardzo pojebany jesteś, oby tylko bez krzywdy dla postronnych. Serdeczne pierdol się cwelu na pożegnanie.



Kochanek bandery będzie mnie nazywał cwelem oraz pierdoloną umysłowa amebą
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-18, 17:50 2
dżonyłojlker napisał/a:

Kochanek bandery będzie mnie nazywał cwelem oraz pierdoloną umysłowa amebą



I znów pokazujesz swą umysłową miałkość i ułomność, nie potrafisz się odnieść do tego co napisałem to wyskakujesz z jakimś kochankiem bandery. Nie misiaczku, nie oceniaj innych własną miarą, szkoda mi na ciebie czasu pajacu, także z mojej strony koniec.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-18, 17:54 2
takamahi napisał/a:

I znów pokazujesz swą umysłową miałkość i ułomność, nie potrafisz się odnieść do tego co napisałem to wyskakujesz z jakimś kochankiem bandery. Nie misiaczku, nie oceniaj innych własną miarą, szkoda mi na ciebie czasu pajacu, także z mojej strony koniec.



To dobrze, że kończysz, bo przecież nie da się odnieść do jakichś pedalskich tekstów o empatii, czy potencjalnych ofiarach w pieszych, albo wyrzutach sumienia
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-18, 18:03 1
Tak właśnie jeżdżą polskie kurwy. Pedalarz ich wyprzedza a oni nic sobie z tego nie robią. Mijam kurwa takich codziennie i płakać mi się chce.
Zgłoś
Avatar
imgurek500 2024-07-18, 19:53
Jebaniutki, ale ma mocną psychę i nogi! Ciekawe czy z takim podejściem dożyje końca sezonu?
Zgłoś
Avatar
Analinator 2024-07-18, 20:21
Jako sadole życzę Ci żebym mógł kiedyś zobaczyć nagranie z jakiejś miejskiej kamery jak robisz za dżem na asfalcie. Dam Ci nawet piwko pod filmikiem
Zgłoś
Avatar
blackburn 2024-07-18, 20:29
Na tym zjebanym kanale to więcej bólu dupy, niż typowo krzywych akcji
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-07-18, 22:25
dżonyłojlker napisał/a:

To dobrze, że kończysz, bo przecież nie da się odnieść do jakichś pedalskich tekstów o empatii, czy potencjalnych ofiarach w pieszych, albo wyrzutach sumienia



Idąc twoim tokiem myślenia, gdyby ktos ci wjebal kose w żebra to bylaby to twoja wina, bo jesteś pierdolonym debilem i nie nosisz kewlara albo nie stać cie na bodyguardow xd Przecież prawo jest dla pierdolonych głupków, zabawne, ze wyzywasz ludzi od lewakow, a sam zachowujesz sie jak niedojebany 15 letni anarchista
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-18, 22:41
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Idąc twoim tokiem myślenia, gdyby ktos ci wjebal kose w żebra to bylaby to twoja wina, bo jesteś pierdolonym debilem i nie nosisz kewlara albo nie stać cie na bodyguardow xd Przecież prawo jest dla pierdolonych głupków, zabawne, ze wyzywasz ludzi od lewakow, a sam zachowujesz sie jak niedojebany 15 letni anarchista



Idąc moim tokiem rozumowania, sam noszę przy sobie nóź, bo gdy nie dam rady pięścią... nie pozwolę sobie zrobić krzywdy, bo dziecięce ideały i pierdoły o honorze weryfikuje życie
Dziękuję, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-07-18, 22:45
Łykacie wszystko jak pelikany, a przecież to jest prowokacja, po to by co poniektórym żyłka pękła. Więcej dystansu i krytycznego spojrzenia na to co wam serwują!
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-07-18, 22:57
dżonyłojlker napisał/a:

Idąc moim tokiem rozumowania, sam noszę przy sobie nóź, bo gdy nie dam rady pięścią... nie pozwolę sobie zrobić krzywdy, bo dziecięce ideały i pierdoły o honorze weryfikuje życie
Dziękuję, pozdrawiam.



Hahaha szkoda czasu na takich kryptolewakow jak ty.
Dziekuje, nie pozdrawiam:)
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-18, 23:03
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Hahaha szkoda czasu na takich kryptolewakow jak ty.
Dziekuje, nie pozdrawiam:)



Sam się do mnie dojebałeś, a teraz ubliżasz. Nieładnie, zachowanie podobne do tego co ciągnie banderowskie kutasy.
Zgłoś
Avatar
LucasSaatkamp 2024-07-18, 23:03
Bul_od_bytu napisał/a:

Podziwiam wiarę tego człowieka w stan polskich dróg. Dla szosówki niewielka dziura/koleina oznacza często glebę, a dodaj do tego wyprzedzanie na łuku drogi to pozwala mieć nadzieję, że jeszcze tego pacjenta obejrzymy na hardzie



Podziwiam optymizm biorac pod uwage, ze moze co setny wypadek z Pl trafia do internetu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie