18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Bourbonable 2021-08-01, 21:11 14
jak przyciśnie to nie ma zmiłuj.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-08-01, 21:29
Nie on pierwszy, jak widac. I tak kulturka, ze do tych pudel nie nasral, jak z pewnoscia jego poprzednicy.
Zgłoś
Avatar
Hans-Kloss 2021-08-01, 22:08 1
Takiego chodu nie powstydził by się nawet Korzeniowski
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-08-01, 22:11 38
A teraz dla tych których to bawi, pomyślcie gdyby ta swinia osrala Waszą podłogę... To nawet zwierzęta potrafią nauczyć się na zewnątrz lub do kuwety... To jakiś jebany podludź jest
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-08-01, 22:32
Chiny to i brak kultury u wieśniaków .....
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-08-01, 22:41
Poprawiłeś humor nocna.
Zgłoś
Avatar
Isakpm 2021-08-01, 23:16 1
Śmierć i sraczka przychodzą znienacka

Nieraz jak przypyli to nie ma bata na srake
Zgłoś
Avatar
Bourbonable 2021-08-02, 0:07 1
C0C0JUMBO napisał/a:

A teraz dla tych których to bawi, pomyślcie gdyby ta swinia osrala Waszą podłogę... To nawet zwierzęta potrafią nauczyć się na zewnątrz lub do kuwety... To jakiś jebany podludź jest



zara sam się zesrasz
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2021-08-02, 0:34 4
przepraszam autora za komentarz nie na temat, ale sadole źle się dzieje, YT jebane żydy usuwa wszystkie trsesci ktore nie popieraja szczepienia, sie, juz 2 kanaly zostaly zamkniete ktore subskybowalem, a wczoraj kanal "polskie drogi" opublikowal wypowiedz lekarki ktora mowila o nieprawidlowosciach w tetowaniu na dzieciach z domu dziecka szczepionek, co jest niezgodne zprawem, to jest juz jebana wojna
Zgłoś
Avatar
michal257 2021-08-02, 0:36 2
C0C0JUMBO napisał/a:

A teraz dla tych których to bawi, pomyślcie gdyby ta swinia osrala Waszą podłogę... To nawet zwierzęta potrafią nauczyć się na zewnątrz lub do kuwety... To jakiś jebany podludź jest



Dobrze napisałeś. Nazywanie ludzi świniami to obraza dla zwierząt, bo zwierzęta nie srają do swojego gniazda/legowiska tylko mają specjalnie wyznaczone przez siebie miejsca. Tak samo sprawy seksualne...nie ruchają się samce z samcami czy samice z samicami. Tak samo samiec nie rucha swoich czy innych potomków. Gatunek ludzki to zakała tej planety.
Zgłoś
Avatar
VanishingPoint 2021-08-02, 1:58 2

Postaw się w jej sytuacji.
uu, uu. Kurwa ciśnie mnie w chuj,
nie mam gdzie się wysrać.
Czas się skończyŁ
Ssrasz w gacie, czy na podłogę?
Wybór należy do ciebie.
Zgłoś
Avatar
humalien 2021-08-02, 8:09
michal257 napisał/a:

Dobrze napisałeś. Nazywanie ludzi świniami to obraza dla zwierząt, bo zwierzęta nie srają do swojego gniazda/legowiska tylko mają specjalnie wyznaczone przez siebie miejsca. Tak samo sprawy seksualne...nie ruchają się samce z samcami czy samice z samicami. Tak samo samiec nie rucha swoich czy innych potomków. Gatunek ludzki to zakała tej planety.



Co ty pierdolisz... pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t to samo się tyczy kazirodztwa zwłaszcza u psów
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-08-02, 8:39
VanishingPoint napisał/a:

Postaw się w jej sytuacji.
uu, uu. Kurwa ciśnie mnie w chuj,
nie mam gdzie się wysrać.
Czas się skończyŁ
Ssrasz w gacie, czy na podłogę?
Wybór należy do ciebie.



Sram do kwiotków. Lepiej urosną
Zgłoś
Avatar
JebacJulki1488 2021-08-02, 8:44
humalien napisał/a:

Co ty pierdolisz... to samo się tyczy kazirodztwa zwłaszcza u psów



"Odnotowano je do tej pory u ponad 1500 żyjących na wolności gatunków, a zjawisko to dobrze udokumentowano u ponad pięciuset z nich[3][4][5]. W opiniach niektórych badaczy zwierząt, np. wśród żyraf czy bizonów zachowania homoseksualne są częstsze od heteroseksualnych"

Zjawisko dobrze udokumentowane u ponad 500 gatunków. Autorzy w oparciu o analizę 1,2 miliona gatunków z baz danych Catalogue of Life oraz World Register of Marine Species doszli do wniosku, że na Ziemi żyje 8,7 miliona gatunków. Podkreślają oni, że na odkrycie czeka aż 86% gatunków lądowych i 92% morskich. Wciąż odkrywamy nowe gatunki, w tempie około 6200 rocznie.
To jaki to jest kurwa % - te Twoje 500 gatunków? Nie chce mi się tego liczyć, ale stokrotnie mniejszy niż % osób nieheteronormatywnych w polsce - czyli jak powiedział Pan Janusz kiedyś mniej niż 2 %.
Zgłoś