18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Siemek 2012-02-13, 22:49
Ale tam jest zajebista cisza...
Zgłoś
Avatar
CaineBlackKnife 2012-02-13, 22:51
Rozkurwia mnie ten śmiech w tle...
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-02-13, 22:56 8
Troche więcej o naszym mnichu:
Zgłoś
Avatar
k................x 2012-02-13, 22:59
jak sie sztuki walki cwiczy po kilkanascie godzin dziennie, reszte medytuje, to sie napierdala lepiej niz te malpy z tv czy wojskowi ALE DO ROBOTY W POLE RYZOWE TO NIE POJDZIE!

@MATEUSZ_STG nie wciskaj ludziom kitu z tv... lamac kije to nawet janusz dzięcioł potrafi
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-02-13, 23:03
kevlarx nic nie wciskam to materiał o tym samym mnichu który jest na filmiku.

łamać może potrafi ale jak by ktos taki kij na januszu połamał to ciężko by z nim było
Zgłoś
Avatar
bambaleon 2012-02-13, 23:13 25
Nasi i tak by mu dojebali

Zgłoś
Avatar
k................x 2012-02-13, 23:15 3
przeciez to populistyczny program speudonaukowy, tam nie ma zadnej dokumentacji ani specjalistow, pomiary musza byc powtarzalne, odpowiednie warunki spelnione itd. mordercze treningi mnichow polegaja na przyzwyczajaniu ciala do tego typu uderzen, ich tknanki kostne w wyniku wieloletnich treningow staja sie wiele twardsze, ich sila uderzeniowa wieksza ale nie tylko z powodu silnych miesni (ktorych nie chodowali na sterydach) ale glownie jak sam powiedzial z ruchu jego ciala, to nie nawalanie rekoma jak cepem tylko caly ruch ciala i glownie silna psychika. to mozg steruje twoim cialem, jestes w rzeczywistosci stanie wycisnac wiele wiecej z tych samych miesni dzieki (wieloletniemu praktykowaniu) koncentracji. ale bez jaj, super mnich lepszy niz inni super mnichowie lamiacy na sobie grube kije (pewnie z jakiegos slabego drewna, debowym badylem go pierdolnij to mu trening nie pomoze) cegly, pustaki i inne wynalazki. kolejny bruce lee psia jego mac, jeszcze sie okazuje ze sie go pokroic nie da, bez jaj

dobra naprodukowalem sie, ze juz sie spocilem i prawie dochodze
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-02-13, 23:21
kevlarx nie przeczytałeś chyba mojego posta. ten Mnich którego wrzuciłem to ten sam który jest na początku tego tematu
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2012-02-14, 0:26 3
Gdyby w MMA było wszystko dozwolone to taki mnich rozpierdoliłby każdego z każdej kategorii wagowej
Zgłoś
Avatar
Sir_Isaac_Newton 2012-02-14, 1:10
No, taki to wpierdoli, ale przynajmniej się z nim pośmiać można
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-02-14, 6:30
Chciałbym go widzieć w starciu z kałachem.
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-02-14, 7:01 1
Chyba jedyni niepodrabiani bohaterowie z filmów.
Zgłoś
Avatar
Sinus 2012-02-14, 7:33 2
Sam ćwiczyłem( co prawda nie kung fu) tylko bardziej agresywne sztuki walki i wiem ile to ciężkiej pracy kosztuje. A ten mnich ma tak dopracowaną technikę kinetyczną, że tych waszych zawodników MMA jednym pierdolnięciem składa. Był kiedyś taki program "Anatomia sztuk walki" czy coś takiego. Fajnie tam te wszystkie rzeczy tłumaczą z naukowego punktu widzenia.
Zgłoś
Avatar
TymoOon 2012-02-14, 10:41 1
Kola by wiedział co zrobić z takim mnichem
Zgłoś
Avatar
maverx 2012-02-14, 13:29
eee tam Ryabko by go rozłożył potęgą umysłu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie