18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Avatar
risto88 2012-07-14, 9:11 4
A gdzie jest napisane, że musi wysiadać z samochodu? nic nie musi...nie chce się to się nie wysiada. Sami kurwa specjaliści.
P.S. A panowie pałkarze jakoś bardzo niepewni w głosie byli.
Zgłoś
Avatar
c................s 2012-07-14, 9:12
Zmartwili mnie panowie policjanci, do zwykłego "panie kierowco" się sadzą a tutaj jacyś tacy nieśmiali.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-07-14, 9:31
bartoszbarto napisał/a:

ale mi was szkoda ludzie, zazdrość zżera, co? Zamiast siedziec na zasilku i czas marnowac do pracy byscie sie wzieli tez byscie takimi jezdzili



Jakoś nikt nie wspomniał wyżej o samochodzie
Zgłoś
Avatar
Lee225 2012-07-14, 9:34 2
Ale wyjebał jak z procy na koniec .
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-07-14, 9:38 1
Rems napisał/a:

gdybym miał taką furę to też bym zapierdalał i chuj w dupę wszystkim zazdrośnikom!

BTW jebać pkty karne bo to jakieś nieporozumienie jest... koleś, który uciekał przed niebieskimi pod prąd na rondzie i drodze ekspresowej.... złapany dopiero jak rozjebał auto dostał 10k kary i uwaga... 0 pktów karnych a koleś, który czasem przyciśnie, ale tam gdzie można to już jest gnębiony i może stracić prawko.

gdzie sens? gdzie logika?



Na pewno nie w Twojej wypowiedzi wprost z ciemnogrodu Mam dobry samochód więc mogę zapierdalać jak głupi i łamać przepisy Bardzo logiczne i mądre. Bredzisz jak większość piratów drogowych. Przecież czasem można przycisnąć. Można owszem. Ale nie 170 przy 100 ograniczenia. To jest droga publiczna i należy zachowywać przede wszystkim zdrowy rozsądek. Natomiast Twoja wypowiedź rysuje mi Ciebie jako przygłupiego zjadacza chleba na poziomie JP itp.

A co do sytuacji na filmie. Koleś rzeczywiście cwaniakował. Teksty typu "nie chce mi się" nie świadczą o wysokiej kulturze. I nie ważne czy jedzie sls-em czy starym golfem. Tego u nas na drogach najbardziej brakuje - kultury osobistej i zdrowego rozsądku.
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-07-14, 10:28 4
Czytam te wasze pierwsze komentarze i płaczę ze śmiechu.... Wszscy pierdolicie, jakby nie kamera już dawno pies by wziął tą stówę do łapy i nie szczeknął. W jakim wy świecie żyjecie O_O
Zgłoś
Avatar
daymaker 2012-07-14, 10:39
Zgadzam się z risto88 - nawet zaryzykowałbym stwierdzenie że proszenie "do auta" jest niezgodne z regulaminem policji, a to dlatego że taki delikwent siedzący na tylnym siedzeniu może śmiało wyjąć broń lub kosę i w mgnieniu oka załatwić sprawę bez mandatu...
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-07-14, 11:18 1
Szkoda że nie pojechali za nim i nie dojebali kurwie znowu.

A co do palantów którzy napisali, że zazdrość nas zżera. Dlaczego taką kurwę w drogim mercedesie przepisy mają nie dotyczyć ? Wobec prawa wszyscy powinni być równi.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-07-14, 11:47
ktos tu wypisuje o kulturze. no dajcie spokoj, w kraju gdzie ludzie zarabiaja po 1200-1500, na kawalerke sie zbiera 30 lat a ktos jezdzi samochodem ktory kosztuje tyle co kilka takich kawalerek nie ma mozliwosci dorobic sie takiej fury nie bedac jebanym pierdolonym zlodziejem ktory okrada wszystko dookola. wiec co tu zalowac
ech gdyby jak pisali wczesniej mandaty byly uzaleznione od zarobkow... chociaz i na to by takie chuje znalezli sposob, zaraz by sie okazalo ze jest biedny jak mysz koscielna i samochod pozyczony. co nie znaczy ze nie moznaby go w takim razie zarekwitowac
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-07-14, 12:03 1
komentator jest najbardziej sfrajerzonym frajerem z całego frajerskiego programu
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-07-14, 12:14
Kolejny przykład na to, że cwaniaki nie jeżdżą tylko w czarnym BMW... Oni zawsze byli, są i będą niezależnie od marki.
Zgłoś
Avatar
Blasphemer 2012-07-14, 12:15
Takie buractwo, co myśli, że jak stać, to może wszystko, to najgorsza gangrena naszego społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-07-14, 12:16
Dajcie spokoj Knapikowi. Niewiem czy jeszcze uczy ale uczyl elektrotechniki na PW. Szklo tam czesto gesto latalo
To nie jego wina ze mu ktos daje kartke do czytania z debilnymi tekstami.
Zgłoś
Avatar
Ens 2012-07-14, 17:34
@SQT

prawo go dotyczy mandat dostał i punkty też.

Gość jest świadomy swojej winy wie że przekroczył prędkość więc po chuj ma iść do radiowozu i oglądać nagranie?
Zgłoś
Avatar
taajniak 2012-07-14, 18:13
Lektor a nie komentator dzieciaki.

Ten Pan się nazywa Tomasz Knapik i czyta to co mu kazano przeczytać. Za to mu płacą.

A co do cwaniaka z SLS'a. Mogli za nim pojechać i mu jeszcze raz przyjebać 10 pkt za cwaniarstwo.

On tam z miejsca miał ze 120 na "60".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie