18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Jedras992 2012-07-14, 18:40
MutliSerdelek napisał/a:

Jak jechałem do Rzeszowa ten pan wyprzedzał mnie na podwójnej ciągłej...



Dasz mi autograf, bo mnie kurwa nigdy szybki samochód nie wyprzedzał,a tym bardziej na drodze do Rzeszowa...
Zgłoś
Avatar
miki80 2012-07-14, 19:43 1
Jak mnie wkurwia ten program. Na siłę chcą pokazać jaka ta policja niezłomna i nieprzekupna. Każdą próbę targowania kwitują tekstami typu "ten pan myślał, że coś ugra. Przeliczył się. Trzeba było tak nie gnać". Policjanci oczywiście zawsze święci. Jak to się dzieje, że praktycznie KAŻDY złapany przez nich kierowca pyta się czy nie można by tego inaczej załatwić? Z dupy to się przecież nie bierze. Pierdolona propaganda, nic więcej.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-07-14, 20:33
Ens napisał/a:

@SQT

prawo go dotyczy mandat dostał i punkty też.

Gość jest świadomy swojej winy wie że przekroczył prędkość więc po chuj ma iść do radiowozu i oglądać nagranie?


Może i świadomy ale da się odnieść wrażenie że przez zwaniactwo i arogancję liczył że jednak coś ugra mimo że sra kasą.
Zgłoś
Avatar
rararapiko 2012-07-14, 20:54
wiktor4024 napisał/a:

Ja juz po pierwszym "nie chce mi sie" powiedzialbym ,ze albo pan wysiada albo my pana wyciagniemy, dojebalbym jeszcze za glosnosc wydechu, stwarzania zagrozenia i kurwa kolor tez mi sie nie podoba ;p



Chuja byś zrobił

Jaka głośność wydechu? Seryjny wydech dopuszczony do ruchu spełnia normy, wiec chuja byś zrobił. Stwarzanie zagrożenia bo jechał taka fura 170 po 2 pasmowej, dwujezdniowej drodze? Większe zagrożenie stwarza rozpierdolony Pasek 1.9TDI klepany u szwagra w stodole, który jedzie 120.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
wexors 2012-07-14, 21:00
manieeek napisał/a:

Czytam te wasze pierwsze komentarze i płaczę ze śmiechu.... Wszscy pierdolicie, jakby nie kamera już dawno pies by wziął tą stówę do łapy i nie szczeknął. W jakim wy świecie żyjecie O_O



a ja jestem wrednym skurwysynem i z samej zawiści i zazdrosci bym nie wziął mało tego jestem takim skurwysynem ze nawet bym go zamknął za próbę przekupstwa

taki kurwa ze mnie drań
Zgłoś
Avatar
Kaczuszkaa 2012-07-14, 21:05
Jechał dostał mandat co w tym dziwnego . Nie musi wysiadać z samochodu , nie musi mieć przy kontroli dowodu osobistego ( bo na chuj skoro jedzie samochodem to ma mieć prawo jazdy ) . Wkurwia mnie tylko jedno w tych całych obwoźnych kinach a mianowicie to że one wcale nie są po to żeby poprawiać bezpieczeństwo a żeby zarobić bo jak można nazwać gonienie kogoś przez 10 kilometrów i czekanie na kolejne wykroczenia. Jeżeli ktoś jedzie 180 to go powinni zatrzymać a nie oni jeszcze za nim jadą powodując tym samym takie same zagrożenie ( o jebanym podpuszczaniu przez kierowców tych samochodów nawet nie chce mi się pisać ) . Nikt nie lubi jak telewizja ma zarobek z tego że ktoś popełnia wykroczenie , generalnie ten kto nie jest osobą publiczną może nie chcieć być filmowany i dziwię się że nie można odmówić podania się do kontroli póki pan z kamerą nie wsadzi sobie jej w dupsko .

pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
elkelk 2012-07-14, 23:17
No kurwa, na prawdę nikt z Was tego nie wyłapał?!?: -Można jakoś inaczej? - Nie (...) - Spotkaliśmy się już przecież wcześniej...
Zgłoś
Avatar
CrazyChocolate 2012-07-14, 23:21
Ma takie autko to wiecie straci prawko zrobi od nowa za te 1200zł i odnowa punkciki będzie zbierał
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2012-07-15, 21:31
szejq napisał/a:

@ukcioo
Weź się od Knapika odczep. Dobry jest.



nie mowie ze jest zły, wkurwia mnie tylko jego stronniczość w wypowiedziach ...
Zgłoś