18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Szybko myślący
~Velture • 2024-05-27, 6:25
Cytat:

W domu nie było niczego wartego umierania ale byłem gotów oddać życie za swoją rodzinę



Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2024-05-27, 11:24 7
smc napisał/a:

W Polsce nie trzeba lazić z bronią. Na razie przestępcy nie napadają na zwykłych ludzi z gnatami, więc nie jest Ci potrzebna.
Po co Ci 2kg żelastwa nosić, ani to przydatne, ani wygodne.



Te 2kg to chyba z dupy wyciągnąłeś. Broń trzeba mieć, chyba ze jesteś pedałem /lewakiem. Broń ZAWSZE noszę przy sobie od wielu lat. Nigdy poza strzelnicą nie użyłem.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-05-27, 11:55 1
Lee225 napisał/a:

W takich krajach jak ten ma to sens. W Polsce sąsiad z sąsiadem by się odjebał za różnice polityczne.



Nie mieliśmy tego problemu dopóki nie wjechał TVN
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-05-27, 12:24 1
Siriuz napisał/a:

Nie mieliśmy tego problemu dopóki nie wjechał TVN



Wy na podlasiu może nie mieliście, bo było tylko TVPis

Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-05-27, 12:55 2
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Te 2kg to chyba z dupy wyciągnąłeś. Broń trzeba mieć, chyba ze jesteś pedałem /lewakiem. Broń ZAWSZE noszę przy sobie od wielu lat. Nigdy poza strzelnicą nie użyłem.



Po co ją nosisz? Kolegom to imponuje?
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-05-27, 13:20
Lee225 napisał/a:

W takich krajach jak ten ma to sens. W Polsce sąsiad z sąsiadem by się odjebał za różnice polityczne.
Swoją drogą widać jak skuteczne są te niskie i modne ogrodzenie. Płot ma utrudniać wejście ,a nie ułatwiać tak jak tutaj.



W Polsce argument o niskim płocie działał by na korzyść złodzieja. Bo po co właściciel stawiał takie niskie ogrodzenie? Sam się prosił.....
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-05-27, 13:29 1
psotny_fiutek napisał/a:

I co lewaki. Broń palna taka zła ?
Uratowała właśnie życie właścicielowi domu i jego rodzinie.



Prawilniackie pizdy mają problem z odkręceniem nowego typu zakrętek z butelek.
Konfederackie wypłosze by piszcząc rzuciły prędzej pistoletem niż w stresie wiedziały którą stronę skierować w przeciwnika.
Większość z tych Bosaków czy Mentzenów to kryptogeje a ich zwolennicy trzepią pod ich zdjęcia.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-05-27, 13:30 5
dwakilo napisał/a:

Po co ją nosisz? Kolegom to imponuje?



Dla własnego bezpieczeństwa, co w pełni popieram. Dla mnie, noszenie jakiej kolwiek broni do samoobrony w formie gazu pieprzowego, pałki policyjnej, paralizatora czy nawet pistoletu, powinno być w PEŁNI legalne. Każdy obywatel ma mieć prawo do samoobrony. Co z tego, że sobie zadzwonisz na policję, jak napastnicy zdążą w tym czasie Cię okraść, pobić lub nawet zabić? Jak już masz na kogoś liczyć, to licz na siebie samego
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-27, 13:43 5
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Prawilniackie pizdy mają problem z odkręceniem nowego typu zakrętek z butelek.
Konfederackie wypłosze by piszcząc rzuciły prędzej pistoletem niż w stresie wiedziały którą stronę skierować w przeciwnika.
Większość z tych Bosaków czy Mentzenów to kryptogeje a ich zwolennicy trzepią pod ich zdjęcia.



Wstawaj, zesrałeś się. Znowu.
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-05-27, 14:16
Jeden strzela, drugi strzela i nikt nie trafia.
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-05-27, 15:07
encoder178 napisał/a:

Więcej odwagi niż pizdy między nogami. To nie jest napad na sklep, a napad na twój dom, dzieci, żonę gdzie chuj wie co później zrobią



To są chwile, kiedy przestaje się myśleć a zaczyna działać. I cel jest jeden-ochrona przez eliminację.

Niestety bardzo dobrze wiem o czym mówię i na szczęście nie miałem wtedy dostępu do ostrej broni, tylko do gazówki.
Zgłoś
Avatar
Pietruchm 2024-05-27, 15:32
viking19 napisał/a:

nie pytasz o linka do insta?
no to masz, żebyś już nie musiał prosić...
@abc7sophie
spermiarstwo to chyba gorsza plaga niż debilizm.



Brakuje linku do OnlyFans
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-05-27, 15:36 1
smc napisał/a:

W Polsce nie trzeba lazić z bronią. Na razie przestępcy nie napadają na zwykłych ludzi z gnatami, więc nie jest Ci potrzebna.
Po co Ci 2kg żelastwa nosić, ani to przydatne, ani wygodne.



Póki co nie trzeba ale już obecny rząd się o to postara aby trzeba było. Znając życie jak zacznie się bajzel utrudnią uzyskanie broni ale ludzie nie mogli się obronić. Wiec ja wolę zrobić sobie już teraz.
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-05-27, 17:16
Zasysacz napisał/a:

Ale już niedługo, ja rozpocząłem proces pozwolenia na broń. I wam polecam to samo.



Fajnie, że zacząłeś. Przyda się jak dildos Twojej żonie
Zgłoś
Avatar
Pauln1 2024-05-27, 18:33
Po pierwsze primo to gosc nie z pierwszej lapanki, tutaj zadzialaly juz wyuczone schematy.
Zgłoś
Avatar
Pepewatch 2024-05-27, 23:27 1
psotny_fiutek napisał/a:

I co lewaki. Broń palna taka zła ?
Uratowała właśnie życie właścicielowi domu i jego rodzinie.



Jako całkowity anty lewak cieszę się że dostęp do broni w Polsce nie jest tak łatwy jak w stanach.
Dzięki temu takich sytuacji w Polsce to ile mamy? Kilka rocznie? U nich pewnie kilka dziennie w samym LA jak na filmie plus tysiące albo dziesiątki tysięcy ofiar rocznie z broni palnej. Temu akurat się udało, a ilu dziennie się nie udaje? Zjebów w Polsce też nie brakuje, po co ułatwiać im dostęp do broni. Kto normalny i chce to dostanie pozwolenie.
P.S Co to ma być: "mid city man" jak to w ogóle przetłumaczyć? Po co takie określenie? Oni już chyba nawet mową odmóżdżają tam ludzi.
Zgłoś