18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Jezus_Chrystus_Quattro 2017-10-17, 8:01 61
Naćpana szmata
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-10-17, 8:08 8
Dlatego zawsze po autobusie/pkp używam płynu do dezynfekcji rąk.
Zgłoś
Avatar
FigoWinchester 2017-10-17, 8:16 14
Ja pierdole... To dlatego przestałem korzystać z komunikacji miejskiej...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-10-17, 8:24 1
I po chuj mnie rodzice uczyli, żeby nie trzymać rąk w kieszeni...
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-10-17, 9:22 2
Signum temporis. Autobus pełny ludzi i jaka reakcja? Jedna włączona kamera.
Nie żal mi was.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2017-10-17, 12:36 7
@up. Widział Ty autobus pełny ludzi...
Zgłoś
Avatar
bercik05 2017-10-17, 12:41 11
Alergia sienna i tyle.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-10-17, 12:59 2
bercik05 no nie, bo jeszcze chamstwo. Swoją drogą koleś trochę podobny do Nergala, nawet głos ma podobny...
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-10-17, 13:22
Swoją drogą to takie coś nadaje się żeby wstrzyknąć mu melanizer i wypierdolić do Afryki gdzie jego miejsce.
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2017-10-17, 13:36 1
Znajomi patrzą na mnie dziwnie jak widzą, że nie używam koszyków w sklepach, bo się ich kurwa po prostu brzydzę. Pomijając fakt, że nie wiesz, czy osoba trzymająca koszyk w sklepie, przed chwilą nie trzymał ręki w dupie bronka komara. Że w komunikacji miejskiej nie trzymam się barierek, tylko staram się o coś oprzeć i nóżki pracują, to też zdziwienie mega. Życzę przyjemnego dotykania osmarkanych rur przez jakiegoś zjeba.
Zgłoś
Avatar
Cisekx5 2017-10-17, 13:42 1
Po Acodin jedzie
Zgłoś
Avatar
wszystkozajete1234 2017-10-17, 14:09 15
Zjacer napisał/a:

Znajomi patrzą na mnie dziwnie jak widzą, że nie używam koszyków w sklepach, bo się ich kuwra po prostu brzydzę,


Brudny koszyk to wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi zakupy w sklepach.
-Myślisz, że w sklepie czyszczą np pieniądze? Menele, znani powszechnie z czystych rąk, kupili jabola, a Ty dostałeś te pieniądze od kasjerki jako reszte. Nie dość, że masz menelskie i inne bakterie na rękach to jeszcze wylęgarnie w portfelu.
-"Ale ja płace karta". Załóżmy, że wbijasz pin. Myślisz, że ktokolwiek czyści te przyciski od pinu?
-"Ale ja płacę kartą zbliżeniowo" do pewnej kwoty można płacić.
-Te lodówki, był temat na sadolu jak koleś je czyścił, to jeden wielki syf. Bierzesz sobie śmietane, którą mogła wcześniej odłożyć staruszka, która nakaszlała sobie na ręke. Potem wstawiasz tą śmietanę do swojej lodówki, czyli masz bakterie od staruszki+te ze sklepowej lodówki.
-Generalnie wszędzie jest syf (w ciężarówkach co przewożą żarcie, na paletach na których stoi towar, na produkcji, w magazynach).
Wszedzie są zarazki i tyle.
Z takim podejściem można skończyć w psychiatryku. Lepiej zachować podstawowe zasady higieny i mieć wyjebane.
ps
Naukowcy robili badania i wyszło im, że najwięcej bakterii i zarazków ma paradoksalnie telefon komórkowy, pieniądze, suszarki do rąk w toaletach, gąbka kuchenna, klawiatura komputera, szminka i koszyk sklepowy.
Co nie znaczy, że np na ławkach/krzesłach w poczekalni w banku nie ma zarazków, bo wystarczy, że ktoś nie podetrze dupy i już są tam bakterie flory kałowej, a wątpie że te krzesła dezynfekują codziennie.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2017-10-17, 14:17 1
Kurwa wy chyba nie wiecie co jecie nawet jeśli hahaha wiecie co sie robi np ze serkami z "zakażeniem"? przelewa się w wiadra 5 l i leci to dalej. Coś upadnie na podłogę i się rozjebie ? sprząta się to uzbiera się wiadro i heja. Z mięsem ? hehehehe kurczak się popsuje jebie już padliną klei się w chuj co się robi ? haha myje się kurczaczka i leci np na zimne nózki czy co kolwiek. Jak bym wam tu powypisywał wszystko co wiem, to byście żarli tylko swoje - Tak jak ja
Zgłoś
Avatar
Alonso 2017-10-17, 15:25 1
Rysiek z Klanu miał rację. Trzeba myć rączki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie