18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Smutas 2014-09-05, 19:40 4
No dobra. Facet wywalił niemałą kasę za prawa do transmisji i ma teraz innym za darmo udostępniać? Czemu pan Majewski nie wywalił takiej kasy i nie zrobił nam prezentu?
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-09-05, 19:46 111
@up no ale o ile dobrze wiem to nasza reprezentacja to nie są niewolnicy pana Solorza, a sam mundial nie jest organizowany tylko z jego pieniędzy, już nie mówiąc o infrastrukturze i stadionach/halach budowanych za pieniądze podatników.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-09-05, 20:13 14
@up
To miej pretensje do państwa, które sfinansowało tę imprezę i nie zarezerwowało w zamian za to emisji meczów w TV.
Zgłoś
Avatar
dumad 2014-09-05, 20:51 21
chodzi o to że prawa do transmisji meczów dostaje ta stacja, która wygra przetarg.
Czyli ta , która da najwięcej. A później to może sobie robić z transmisjami co chce.
Jedynie do kogo można się przyjebać to do regulaminu transmisji.
Powinien zakazywać pobierania kasy za oglądanie puszczanych meczów. W końcu płacimy abonamenty (kablówka, cyfrowy polsat) i tak dalej...
Czyli jesteśmy rżnięci na dwa baty płacąc za tv + płacąc za odkodowanie.

Mnie to osobiście wkurwia do potęgi n-tej

Majewski dobrze prawi

aaaa

piłkę nożną niech kodują kurwa! tych baranów
Zgłoś
Avatar
P................r 2014-09-05, 21:01 5
1. solorz, stolorz czy jak mu tam jest przedsiębiorcą i chce zrobić pieniądz. Dlatego jest kim jest i jest gdzie jest.

2. jeśli by społeczeństwo interesowało się piłką ręczną, to wpływy z reklam dały by taki pieniądz że dla pana stolorza było by nie opłacalne kodowanie transmisji bo nie było by oglądalności z reklam = zwrot kasy reklamodawcom albo brak kontraktów w ogóle.

3. czyli kurwa nasza wina, bo jaramy się jakimiś pedałami nieumiejącymi kopnąć w 11 piłki do bramki, a na polu gdzie mamy świetne wyniki mamy wyjebane!

wstyd.
Zgłoś
Avatar
rogal141 2014-09-05, 21:27 2
A mam takie pytanie : Polsat dostaję kasę z abonamentu który płaci nasz kochany naród ? Czy wyświetlanie reklam w trakcie meczów nie jest tak przychodowe ? Po 3 Siatkówka przyciąga przed telewizory prawie tyle samo ludzi co piłka w Polsce. Także jeżeli na pierwsze i 2 pytanie odpowiedź to tak. TO Kurwa chuja wielkiego w Dupę temu Panu i KRRiT która pozwoliła na takie coś i tyle. I każda szanująca się osoba medialna w Polsce
winna pokazać sprzeciw takiemu działaniu to jest po prostu parodia i szkoda słow na takie coś...
Zgłoś
Avatar
basteek112 2014-09-05, 21:28
Z kodowaniem takich rzeczy jest jak z dlc w grach banda kretynów kupuje to i przedsiębiorcy zarabiają jakby nikt nie kupował by to by tego nie było .
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-09-05, 21:48 1
ból dupy trwa w najlepsze
Zgłoś
Avatar
WhoCaresAboutNik 2014-09-05, 21:51 36
Tak to widzę co robi z nami Polsat

Zgłoś
Avatar
exfon 2014-09-05, 21:57 9
Ja pierdoooooleeeeeee
CZEMU LUDZIE NIE MOGĄ ZROZUMIEĆ ŻE POWINNI SIĘ CZEPIAĆ TO TVP?

Polsat po prostu wykupił prawa do transmisji. Czemu ma na tym teraz nie zarobić? TVP zjebało sprawę ze za nasze pieniądze tego nie zrobili. NIE MA TU ŻADNEJ WINY POLSATU. ŻADNEJ!!!

Nie pierdolcie na prywatną firmę tylko na publiczną że dała dupy po całości. Ogarnijcie w końcu te rozumy do jasnej kurwy.

I rozpierdalający są ludzie, którzy pierdolą o opłacaniu RTV, i kodowaniu, jakby polsat coś z tej kasy dostawał.
Zgłoś
Avatar
pyto 2014-09-05, 21:58 12
po 1. Polsat nie dostaje od KRRiT zadnej kasy za abonament RTV
po 2. o mistrzostwach wiadomo 6 lat, wiadomo również, że będziemy gospodarzami, więc jakim kurwa prawem idzie kasa na jakiś obsrany mundial a nie na WIDOWISKO sportowe, którego jesteśmy uczestnikiem i organizatorem
po 3. Orlen jako sponsor tytularny wolał się wycofać przed samymi mistrzostwami i zapłacić karę (sic!). A może właśnie dlatego, żeby wywrzeć presje na jebanym Polsacie, żeby sie złamał i zrobił otwartą transmisję?

To jest tylko i wyłącznie błąd i konsekwencja decyzji pajaców z TVP i ich jebanych włodarzy, którzy nie umieją wygospodarować na to pieniędzy.

Przestańcie pajacować, a jak jesteście takimi kibicami to kupcie sobie kanał na miesiąc z siatkówka za jakies +-100 zł, mniej kurwa Kasztelana czy innego VIPa z Biedronki i będziecie mogli oglądać
Zgłoś
Avatar
rysiek0 2014-09-05, 22:24 2
a ja kurwa oglądam w internecie, co z tego że z tureckim komentarzem, ale za darmo i nie płace tym pazernym mordom... polecam na meczyki.pl
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-09-05, 22:31 2
Ludzie zrozumcie... Polsat zapłacił uczciwie i ma prawo kodować.
Jak kupicie sobie Porsche to też ludzie chcieli by się przejechać i co dawalibyście ? Bo ja kurna nie.

Polska telewizja mogła wykupić jedynie mecze polaków, ale miała to głęboko w dupie. (Zobaczcie nowe seriale w tvp, jeśli myślicie że nie mają pieniędzy).

Od każdej umowy można odstąpić w ciągu 10 dni. Więc nawet można wziąć telewizję a po finale wypowiedzieć, zapłacisz za 10 dni czyli 1/3 abonamentu miesięcznego.
Zgłoś
Avatar
rbpp 2014-09-05, 22:33
Od czegoś są streamy. Można ubolewać, że transmisje są kodowane ale ogarnięty człowiek sobie przecież poradzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie