18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
W miejskiej dżungli i na otwartych autostradach BMW porusza się z gracją i pewnością, wyróżniając się smukłą sylwetką i potężnym silnikiem. Jego eleganckie wnętrze łączy luksus z nowoczesnością, sprawiając, że kierowca czuje się jak prawdziwy władca asfaltowych szlaków.

Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-07-14, 14:02 4
Widać że operator tego bmw dodatkowo wyłączył kontrolę trakcji- miało być bardziej kozacko, chciał lepiej poczuć samochód i więcej z niego wycisnąć...

smc napisał/a:

Gdybyś miał więcej receptorów w dupie, odczuwałbyś różnicę w fotelu kierowcy, jak auto zachowuje się podczas dodawania fazu przy wyjściu z zaktętu.
Audi: napęd na przód, cięlągnie cię za ręce do przodu.
BMW: napęd na tył: czujesz lekkie popchnięcie w okolicach lędźwi.
Socjologowie tłumaczą to tym, że lekkie pchnięcie w okolicach lędźwi przyciąga osoby homoseksualne do marki. Ci, którzy potrzebują mocnego prznięcia wciskają podświadomie gaz i często powodują kolizje. BMW jest wybierane przez 70% homoseksualistów! A 100% kobiet posiadających ten pojazd miała doświadczenia seksualne z osobą tej samej płci. Mowa tu o osobach samodzielnie podejmujących decyzję o zakupie, bez przypadków prezentów w rodzinie lub aut służbowych.



Ale Audi to głównie napęd na cztery koła- pomijam małe miejskie pierdziawki

@choina004: Poniżej przystępnie napisana analiza dlaczego w sporcie preferuje się samochody napędzane na tylną oś:

rage-race.pl/auta-sportowe/dlaczego-sportowe-samochody-maja-nape-na-tyl/
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2024-07-14, 15:07 1
Bmw i potężny sionik? 90% to 2l klekoty
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-14, 18:02
choina004 napisał/a:

Moze mi ktos wyjasnic czemu ludzie podniecaja sie tym napedem na tył? Ja kupujac auto chcialbym zeby bylo faktycznie szybkie i sportowe, ale takze bezpieczne i takie ktore kleji sie drogi.



Nie wiesz, że sportowe auta mają napęd na tył? Na przykład Fiat 126p i inne sportowe konstrukcje. Napęd na tył mają auta klientów, których nie stać na quattro.
Nie wiem jak się jeździ z napędem na tył, chociaż miałem kilka lat temu BMW 5, ale krótko. Teraz muszę się męczyć 3 litrowym 300 konnym quattro. A jak się jeździ quattro, a bmw xdrive czy mercedesowskim 4matikiem, to poszukaj filmów na YT.
Najlepsze auta rajdowe mają napędy na 4.
Od zawsze. Tzn. od czasów Audi Quattro, czy Lanci Delta Integrale. Czyli lat 80'
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-14, 19:40
Marian_Koniuszko napisał/a:

Klasyka... Mistrz prostej zweryfikowany przez zakręt.



Niekoniecznie. Tylny napęd przy ogromnej mocy tak ma.
Zgłoś
Avatar
Markok007 2024-07-14, 19:45 1
Zauważyłem że im ktoś jest biedniejszy i głupszy, tym bardziej śmieje się z bmw na internecie, bo tylko na to go stać.
Za to na drodze te same łajzy zjeżdżają mi z lewego pasa swoimi pierdzikółkami z gówna, ze strachu przed ogromnymi grillami bmw.

danielxc717 napisał/a:

Bmw i potężny sionik? 90% to 2l klekoty



Tym dwulitrowym klekotem zrobionym z 150 na 210 koni przeganiałem z lewego pasa A1 i A4 dowolne znacznie mocniejsze auta, bo zamulały i blokowały lewy pas, a to nie jest kółko różańcowe. Teraz mam 400 konne i wiele szybciej nie da się jechać bo kierowcy spiździeli od ostatniego podniesienia mandatów.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-07-14, 20:23 1
Jarek_Wielki napisał/a:

Ćpiesz za dużo z reszty zrzuty!



on już ćpie na drugą nóżkę
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-07-14, 21:00 2
Co za debil i jeszcze wali tymi długimi na koniec bo tylko to mu zostało pewnie żeby dać do zrozumienia nagrywającemu że to jego wina xD
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-07-15, 1:47
Szypka jego.. lisek odstaw ta medyczna marihuaen na kilka dni
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-07-15, 9:35
Na pierwsze auto ro się kupuje jakieś tandetne gówno pokroju golfa lub syfika, a nie furę z rwd i dużo ilością koników.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-15, 17:43
choina004 napisał/a:

Moze mi ktos wyjasnic czemu ludzie podniecaja sie tym napedem na tył? Ja kupujac auto chcialbym zeby bylo faktycznie szybkie i sportowe, ale takze bezpieczne i takie ktore kleji sie drogi.



Bo chcąc polatać bokiem "lepiej dać w pizdę niż jechać na ręcznym pod tesco"
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-17, 7:31
Silnik warczy, turbo gwizda, a za kółkiem siedzi pizda
Zgłoś