18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
W miejskiej dżungli i na otwartych autostradach BMW porusza się z gracją i pewnością, wyróżniając się smukłą sylwetką i potężnym silnikiem. Jego eleganckie wnętrze łączy luksus z nowoczesnością, sprawiając, że kierowca czuje się jak prawdziwy władca asfaltowych szlaków.

Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-14, 1:12 4
BMWkowy volksdeutsch zawsze trzyma poziom.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-07-14, 1:19 59
I bardzo kurwa dobrze.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-07-14, 1:32 42
Klasyka... Mistrz prostej zweryfikowany przez zakręt.
Zgłoś
Avatar
Heski 2024-07-14, 7:18 1
Szypka to u mnie w ogrodzie lezy, malutka taka...
Zgłoś
Avatar
choina004 2024-07-14, 7:32 3
Marian_Koniuszko napisał/a:

Klasyka... Mistrz prostej zweryfikowany przez zakręt.



Moze mi ktos wyjasnic czemu ludzie podniecaja sie tym napedem na tył? Ja kupujac auto chcialbym zeby bylo faktycznie szybkie i sportowe, ale takze bezpieczne i takie ktore kleji sie drogi.
Zgłoś
Avatar
UuhcaP 2024-07-14, 7:49 17
Za głupiego pedała w w podlaskim bmw zawsze piwko...a jak się rozjebie to nawet kratę...
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2024-07-14, 9:00 2
Cytat:

Szypka bejca na dupe siedziała
~Velture



Ćpiesz za dużo z reszty zrzuty!
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-07-14, 9:11 1
choina004 napisał/a:

Moze mi ktos wyjasnic czemu ludzie podniecaja sie tym napedem na tył? Ja kupujac auto chcialbym zeby bylo faktycznie szybkie i sportowe, ale takze bezpieczne i takie ktore kleji sie drogi.



co? cooooo? coooooooo? wróc w innym zyciu do innego wszechswiata gdzie zyja jeszcze dinozaury. On o to pyta... ludzie
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-14, 10:51 21
choina004 napisał/a:

Moze mi ktos wyjasnic czemu ludzie podniecaja sie tym napedem na tył? Ja kupujac auto chcialbym zeby bylo faktycznie szybkie i sportowe, ale takze bezpieczne i takie ktore kleji sie drogi.



Gdybyś miał więcej receptorów w dupie, odczuwałbyś różnicę w fotelu kierowcy, jak auto zachowuje się podczas dodawania fazu przy wyjściu z zaktętu.

Audi: napęd na przód, cięlągnie cię za ręce do przodu.

BMW: napęd na tył: czujesz lekkie popchnięcie w okolicach lędźwi.

Socjologowie tłumaczą to tym, że lekkie pchnięcie w okolicach lędźwi przyciąga osoby homoseksualne do marki. Ci, którzy potrzebują mocnego prznięcia wciskają podświadomie gaz i często powodują kolizje. BMW jest wybierane przez 70% homoseksualistów! A 100% kobiet posiadających ten pojazd miała doświadczenia seksualne z osobą tej samej płci. Mowa tu o osobach samodzielnie podejmujących decyzję o zakupie, bez przypadków prezentów w rodzinie lub aut służbowych.
Zgłoś
Avatar
siewie 2024-07-14, 11:05 1
choina004 napisał/a:

Moze mi ktos wyjasnic czemu ludzie podniecaja sie tym napedem na tył? Ja kupujac auto chcialbym zeby bylo faktycznie szybkie i sportowe, ale takze bezpieczne i takie ktore kleji sie drogi.



Ja pierdole co za typ, jak chcesz mieć sport i bezpieczeństwo i jeszcze żeby się kleiło drogi cokolwiek to znaczy (widziałem eko zjebow którzy kleją się do asfaltu ale o autach nie slyszalem) to może forza horizon 5
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-07-14, 12:31 2
smc napisał/a:

Gdybyś miał więcej receptorów w dupie, odczuwałbyś różnicę w fotelu kierowcy, jak auto zachowuje się podczas dodawania fazu przy wyjściu z zaktętu.
Audi: napęd na przód, cięlągnie cię za ręce do przodu.
BMW: napęd na tył: czujesz lekkie popchnięcie w okolicach lędźwi.
Socjologowie tłumaczą to tym, że lekkie pchnięcie w okolicach lędźwi przyciąga osoby homoseksualne do marki. Ci, którzy potrzebują mocnego prznięcia wciskają podświadomie gaz i często powodują kolizje. BMW jest wybierane przez 70% homoseksualistów! A 100% kobiet posiadających ten pojazd miała doświadczenia seksualne z osobą tej samej płci. Mowa tu o osobach samodzielnie podejmujących decyzję o zakupie, bez przypadków prezentów w rodzinie lub aut służbowych.



Rozumiem. Jeździsz BMW.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-14, 12:38
No niby tak, ale F01 a to zupełnie co innego.
Zgłoś
Avatar
Irokez 2024-07-14, 13:17 6
Chyba miało być "Jego eleganckie wnętrze łączy luksus z słomą w gumofilcach"
Zgłoś
Avatar
crackit 2024-07-14, 13:47
tego nie można luknąć tylko 1 raz...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie