18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
krolikosus 2023-07-18, 7:25 1
Znaku z wysokością nie widziała
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-07-18, 7:49
Kamerman pizda bał się podejść bliżej
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-18, 8:25 10
Skakać na dupę z 6 metrów...
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-07-18, 9:39 8
Po szczepieniu ludziom odpierdala! U mnie na osiedlu 2 osoby wyskoczyły! 36 lat tu mieszkam nie było takiego przypadku… (neurologia)
Zgłoś
Avatar
homorek 2023-07-18, 12:07
Co za amatorka.... Do poprawki.
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-07-18, 12:15 20
Jak ktoś chce się zabić to odpowiednio skacząc nawet z dwóch metrów się zabije. Ale baba jak to baba - próba samobójcza to u niej próba tylko żeby zrobić wokół siebie teatrzyk. Facet podejmuje próbę samobójczą aby się skutecznie odjebać.
Zgłoś
Avatar
bizar800 2023-07-18, 12:24
z 6 metrow, jeszze glowa o beton, nawet jak najpierw byla dupa, smierc jak nic
Zgłoś
Avatar
Akki11 2023-07-18, 12:33 15
Przejebane tak na plecy upaść, nie można potem oddechu złapać
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-07-18, 12:53 3
Sztruks napisał/a:

Po szczepieniu ludziom odpierdala! U mnie na osiedlu 2 osoby wyskoczyły! 36 lat tu mieszkam nie było takiego przypadku… (neurologia)



aleś ty kurwa głupi!
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-07-18, 12:55 3
Coraz bardziej pojebane te czelendże z tłitera

Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-07-18, 14:53 3
metyoo napisał/a:

aleś ty kurwa głupi!



Pewnie po szczepieniu mu się tak zrobiło.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-07-18, 15:57
Ja z bloku 4 piętrowego skoczyłem na kopę śniegu popisywałem się
Zgłoś
Avatar
vodka81 2023-07-18, 19:17
kurrrwa, z takiej wysokości to na główkę trza było...
Zgłoś
Avatar
DangerousBartek 2023-07-18, 19:41 5
Rok temu robiłem dach z moim najlepszym przyjacielem na rozległym balkonie bez barierek który był na wysokości około 3,5 metra. Wszedł na drabinę na rogu budynku przez co górne rogi nie miały zaparcia i jak się bujnął to przechyliła się drabina, zeskoczył do tyłu i próbował niepotrzebnie złapać równowagę. Dał na szybko 2 kroki w tył ale taras balkonowy się skończył i poleciał głową w dół.. na szczęście przekręcił się w locie na tyle że spadł na bok na nie równo wylany beton. Szybko zbiegłem na dół, leżał na boku, krew leciała mu z ust nosa i głowy, patrzył przed siebie na nic nie reagując ale widziałem że mimo strasznych jęków oddycha i jest w pozycji bocznej ustalonej więc od razu zadzwoniłem po pomoc. Nagle odzyskał przytomność i w szoku kazał się podnosić i żeby go stąd zabrać. Ja wiedząc że może mieć uszkodzony kręgosłup na siłę go trzymałem przy glebie żeby nie robił gwałtownych ruchów i nie próbował wstawać. Przyleciał helikopter i go zabrali. pęknięte 7 żeber, obojczyk, bark, pęknięcia w kręgosłupie, pęknięta miednica, pęknięta nerka i śledziona do tego płuco przebite przez jedno żebro. Jeszcze tego było wchuj ale nie pamiętam.. W każdym razie dzięki ogladaniu pojebanych rzeczy na sadolu gdzie co chwile są flaki itd. potrafiłem zachować spokój i trzeźwy umysł, nie spanikowałem i pomogłem mu w najlepszy mozliwy sposób. Niestety teraz po niecałym roku na badaniach wyszło mu że ma raka i dali mu max 6 lat życia.. Kurwa oszukał przeznaczenie, przeżył coś takiego, półtora roczny synek aktualnie i świeżo po ślubie a właśnie mu wyszło że ma raka złośliwego płuc z przerzutami i max 6 lat życia (wiadomo chuj nie wyliczenia). W każdym razie naprawdę scenariusz trochę jak z serii oszukać przeznaczenie gdy udało mu się umknąć śmierci więc teraz poluje na niego w inny sposób..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie