18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Modliszka 2009-10-18, 22:08
W aucie by mi się przydało
Zgłoś
Avatar
grauper 2009-10-18, 22:35
Jak cie psiarnia z takim bajerem złąpie to masz przeeeesssrrraaannneee XD
Zgłoś
Avatar
Romperek 2009-10-18, 22:46
Rezerwuje twoja wątrobę !!
Zgłoś
Avatar
okopl 2009-10-18, 23:12
Cytat:

Jak cie psiarnia z takim bajerem złąpie to masz przeeeesssrrraaannneee XD



to cos jest zeby nie zlapala.
Zgłoś
Avatar
Desecrator 2009-10-19, 0:09 2
Modliszka napisał/a:

W aucie by mi się przydało


No problemo.
Kupujesz taką ramkę na rejestrację, co możesz ze środka za pomocą przycisku spuścić sobie żaluzje na rejestracje, tylko musisz coś zrobić z nalepką za szybą. Jakaś ulotka, czy jesienią liście przykleić, tylko, że po użyciu wycieraczek wiadomo co się stanie...

proszę bardzo
gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090827/AUTO/407953903

sam bym się nad zastanowił czy sobie nie założyć.
Zgłoś
Avatar
Pojar 2009-10-19, 0:10
Desecrator napisał/a:


tylko musisz coś zrobić z nalepką za szybą. Jakaś ulotka, czy jesienią liście przykleić...


No bez przesady Polska Poicja to nie CSI
Zgłoś
Avatar
axtxn 2009-10-19, 0:42
Pojar napisał/a:


No bez przesady Polska Poicja to nie CSI


zdjecia z fotoradaru to nie zdjecia z Twojego telefonu. Tam owiele wieksza rozdziałka jest...
Zgłoś
Avatar
cronoseek 2009-10-19, 8:58
zasłoń tablicę zostaw nalepkę odsłoniętą, bujnij strucla przy fotoradarku a się przekonasz... znam takich inteligentów którzy myśleli, że kozaki z nich... mina przy odbieraniu poczty z kilkunastoma zdjęciami bezcenna
Zgłoś
Avatar
Modliszka 2009-10-19, 17:02
Desecrator,

Dziękuję

Romperek,

Moją ??

grauper,

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie
Zgłoś
Avatar
Ross Pierre Dolevas 2009-10-19, 17:35
ehh.. czego ci Polacy nie wymyślą
Zgłoś
Avatar
Desecrator 2009-10-19, 20:32 3
Co przewracasz oczami, bardzo dobry patent.
Bo np. w Żywcu jest fotoradar który robi zdjęcia od tylca, taki cfaniaczek.
W Polsce bezmyślnie rozstawia się znaki z ograniczeniami do przesady zaniżając prędkość. Drogi szybkiego ruchu a co chwile bez uzasadnienia 70 i weź tu bez potrzeby zwalniaj jak niema powodu innego niż fakt, że znak tak nakazuje.
Albo co jest bezpieczniejsze w manewrze wyprzedzania... przekroczyć na chwile prędkość i szybko manewr zakończyć, czy uparcie trzymać się przepisów i jechać pasem na czołówkę dłużej.
Mógłbym się trzymać przepisów gdyby, jakoś racjonalniej dobierali te prędkości.
Miasto spokojnie by szło dać 70 ograniczenie, bo do tej pory zawsze tyle jadę i na mój gust to dość bezpieczna prędkość jeśli przed pasami czy światłami się w miarę wcześnie już hamuje.
Taka nietypowa droga jak przez las gdzie jest 90, spokojnie by mogło być 120 bo to nie jest jakaś zawrotna prędkość tylko taka przeciętna.
Droga szybkiego ruchu, gdyby nie te przebudowy to Ja nie widzę przeszkód aby ograniczenie wynosiło co najmniej 140, a tu kurwa mamy na autostradach ograniczenie do 130 -_-' Ja pierdole przecież to nie są wielkie prędkości.
Zgłoś
Avatar
R................x 2009-10-20, 11:10
Desecrator napisał/a:


W Polsce bezmyślnie rozstawia się znaki z ograniczeniami do przesady zaniżając prędkość.



Najlepsze są ograniczenia zostawione przez drogowców... A policja zaciera rączki.
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-01-07, 2:23
daje piwko dobry pozyteczny wynalazek
Zgłoś