18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Taekwondo bag training
Kekolieri • 2013-02-09, 17:36
HWOARANG KURRWA



Nawet niezle mu to wychodzi, jakaś tam drobna moc w tym kopnieciach jest... chyba bede musiał przestać sie nasmiewać ze znajomych co na taekwondo chodzą. ; )
Zgłoś
Avatar
kanapkazeszczypiorkiem 2013-02-10, 6:15 1
Anthony Pettis posiada czarny pas w Taekwondo. Dzięki zaadaptowaniu go do mma zyskał przydomek "showtime".


Jeśli jesteś w stanie wykonać poprawnie techniki taekwondo to prawdopodobnie dużo szybciej załapiesz także i inne. Dla dzieciaków świetny sport pod rozwój motoryczny.
Zgłoś
Avatar
c................l 2013-02-10, 6:23
@ up m1ch43lord

niema się co obawiać obstawiam że mało który Twój znajomy podniesie nogę na wysokość Twojej głowy , chyba że jesteś karłem to masz przejebane ale nie łam się przynajmniej chuj kolana sięga
Zgłoś
Avatar
B................L 2013-02-10, 8:16
Zachodzę w głowę jaki rodzaj treningu on przeszedł że ma aż taką kontrolę nad własnym ciałem : o
Zgłoś
Avatar
yogi 2013-02-10, 8:32 3
Racja, lepiej się nie naśmiewać. A tu tak mi się skojarzyło, ponoć jakies muay boran...
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2013-02-10, 9:07 1
@Up
Muay thai, aczkolwiek Tony Jaa zna jeszcze min. taekwondo i kung - fu. Więc cholera go wie co od siebie jeszcze dorzucił. A co do samego filmiku, to bardzo profesjonalny worek sobie ten pan uwiesił.

Jeżeli mowa o taekwondoo, to przychodzi mi na myśl tylko jeden mistrz
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2013-02-10, 9:15
Zanim bys komus wyjebal papcia z 360 juz bys lezal na glebie po normalnej bułce na morde taka prawda teakwondo ladnie wyglada ale nie jest zbyt efektywna sztuka walki ( co nie zmienia faktu ze pomaga w starciach)
Zgłoś
Avatar
johngrisham 2013-02-10, 9:17 1
fajnie to wygląda, ale po co skreślać typa na ulicy, jak każda sztuka walki pomaga, ważne, że kolo nie gra w piłkę nożną
Zgłoś
Avatar
Qanibal 2013-02-10, 9:21 1
Ciekawsotka: Hwarangowie byli to młodzi arystokraci wychowywani do służby w państwie w dawnej korei. Tak też nazywa się jeden z układów w Taekwondo. A sama sztuka jest zajebista, w SZTUKACH walki nie chodzi tylko o napierdalanie.
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2013-02-10, 9:33
johngrisham napisał/a:

fajnie to wygląda, ale po co skreślać typa na ulicy, jak każda sztuka walki pomaga, ważne, że kolo nie gra w piłkę nożną



Piłka nożna niesamowicie pomaga w potencjalnym starciu. Znacznie lepiej człowiek się porusza, balansuje i dzięki temu zyskuje dużo na obronie i generalnie na ogólnie pojętym sprycie - można kogoś nieźle wymanewrować. O kondycji nie wspominając - można kogoś zajechać aktywnością. Wystarczy podać przykład Sergio Martineza, króla wagi średniej w boksie, który kiedyś min. piłkarzem.
Pewnie nie umiałeś/nie umiesz grać w piłkę nożną i zawsze tylko oglądałeś z boku bo nikt nie chciał z tobą grać.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-02-10, 9:34 1
Właśnie! Każdy by mu najebał, nie warto nic trenować lepiej siedzieć w domu przed kompem Ja pierdole logika niektórych ludzi mnie rozbraja
Zgłoś
Avatar
Guevara 2013-02-10, 9:54
Zaraz się zacznie, taekwondo a squash w podbojach międzyplanetarnych.

Napierdala i robi to dobrze, chuj tu każdego interesuje wasze zdanie kim jest, może nie ma ochoty nikomu napierdalać?
Zgłoś
Avatar
pawel578 2013-02-10, 10:12
Po pierwsze TY nie masz znajomych
Zgłoś
Avatar
ZoolPl 2013-02-10, 10:20
m1ch43lord napisał/a:


Nawet niezle mu to wychodzi, jakaś tam drobna moc w tym kopnieciach jest... chyba bede musiał przestać sie nasmiewać ze znajomych co na taekwondo chodzą. ; )



Taaa.. wyłap na szczękę takiego kopa to zobaczysz co to jest "Drobna moc".

I nie w "tym" tylko w "tych" ale to mała pomyłka więc odwołuję potępienie.

Film bardzo spoko.
Zgłoś
Avatar
tus05 2013-02-10, 10:41
Kurwa kolejny zabijaka a ja siedzę przed kompem i huj z tego wynika ...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-02-10, 10:44
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie