18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Taekwondo bag training
Kekolieri • 2013-02-09, 17:36
HWOARANG KURRWA



Nawet niezle mu to wychodzi, jakaś tam drobna moc w tym kopnieciach jest... chyba bede musiał przestać sie nasmiewać ze znajomych co na taekwondo chodzą. ; )
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-02-09, 17:56 2
moja babka by go laską najebała

a tak poważnie to dziadek

nie no dobrze se napierdala
Zgłoś
Avatar
jakubkrk 2013-02-09, 18:16 5
on sie nie napierdala tylko skacze robi fikolki itp ale nie widze tu bijatyki
Zgłoś
Avatar
roy197 2013-02-09, 19:45 1
up
to sobie wyobraź
Zgłoś
Avatar
tarkos16 2013-02-09, 19:48 3

To jest Taekwondo
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-02-09, 19:49
"jakaś tam drobna moc w tym kopnieciach jest"
Mało się naoglądałeś na KO przez kopnięcia? Jedno jego celne jebnięcie w szczękę i prawdopodobnie gleba nieunikniona. Szybki jest i wydaje mi się, że to mogłoby wystarczyć do wpiedolu ew cwaniakom:)
Zgłoś
Avatar
G................x 2013-02-10, 0:11
też ubiorę sobie rajtki matki i będę fajterę... a tak poważnie to kozak z gościa.

chociaż pewnie i tak co drugi sadol by mu najebał
Zgłoś
Avatar
stefan567890 2013-02-10, 2:33
teakwondo ma najszybszego roundkicka
Zgłoś
Avatar
lukmaro 2013-02-10, 2:43
na treningu wszystko ładnie, pięknie ale... worek nie odda!!!
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2013-02-10, 4:11
coś mi sie wydaje że taki nasz Polski Adamek by im wszystkim najebał.
Zgłoś
Avatar
P................u 2013-02-10, 4:29 1
Cytat:

coś mi sie wydaje że taki nasz Polski Adamek by im wszystkim naj***ł.



A jak Ci sie wydaje co lepsze megarekin czy robo-ośmiornica?

Jaki jest sens porównywania taekowndo do boksu ?
TKD to SZTUKA walki (i itf i wtf), a boks to sport.
Ludzie nie rozróżniają pojęć i różne parodie cieszą się oglądalnością - np. KSW i walka pseudoboxera amatora z kulturystą. Idąc tym tokiem myślenia rugbyści powinni zagrać z piłkarzami w siatkówkę żeby stwierdzić co lepsze. Ogarnijcie swoje komplexy niższośći (a ten to by dojebał), gość z filmiku jest gimnastykiem a nie fighterem, i jest zajebisty w tym co robi.
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2013-02-10, 4:37
up- skończ pierdolić. lanie po mordzie to lanie po mordzie.
na chuj mi sie uczyć robienia fikołków i bicia sie z powietrzem jak pozniej dostane wpierdol na ulicy od łysego dresa co na trzepaku piwa pije.
dlatego też trenuje boks od roku i nie zamierzam przestać(chyba że przenieść sie na kick boxing lub coś podobnego) , trudno, czasami po treningu wychodzi się z obitą mordą ale chociaż wiem że kiedyś może mi to pomóc w sytuacji podbramkowej.
Zgłoś
Avatar
Piridais 2013-02-10, 4:47
Prędkość kopnięć jest na tyle duża, że jedno takie kopnięcie wystarczy aby rozłożyć nie jednego z was na łopatki. Ewentualnie jak ustoicie to możecie dwie jedynki z przodu stracić
Zgłoś
Avatar
P................u 2013-02-10, 4:56
Adrianadernew napisał/a:

up- skończ pierdolić. lanie po mordzie to lanie po mordzie.
na chuj mi sie uczyć robienia fikołków i bicia sie z powietrzem jak pozniej dostane wpierdol na ulicy od łysego dresa co na trzepaku piwa pije.
dlatego też trenuje boks od roku i nie zamierzam przestać(chyba że przenieść sie na kick boxing lub coś podobnego) , trudno, czasami po treningu wychodzi się z obitą mordą ale chociaż wiem że kiedyś może mi to pomóc w sytuacji podbramkowej.



Przecież o tym mówie więc nie pierdol że pierdole.
Nikt ci ćwiczyć nie zabrania , tak samo jak przenosić się na coś innego.
Gość się giba zajebiście , i wątpię żeby ćwiczył to po to żeby bronić się przed dresiarnią . Jak ktoś szuka czegoś do realnej tzn ULICZNEJ walki na pewno nie idzie na TKD.BX,KBX,MT,MMA,zapasy czy jakiś combat, ale nie TKD. Spędziłem na tym 3 lata i jedyne przydatne rzeczy jakie stamtąd wyniosłem to zrobione nogi(tak na ulicy dobrze kopie się lowy), i trochę czucia dystansu. To jest 70% stuntu/pokazówki.
Zgłoś
Avatar
Kekolieri 2013-02-10, 5:42 1
Ale z was napierdalaki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie