18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
BongMan 2012-08-21, 11:56
O cholerę chodzi z tym Bane'm całym? To jakaś postać z tego chujowego, przereklamowanego gniota o nietoperzu?
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-08-21, 12:01 1
BongMan napisał/a:

O cholerę chodzi z tym Bane'm całym? To jakaś postać z tego chujowego, przereklamowanego gniota o nietoperzu?



Dlaczego uważasz, że jest przereklamowany, skoro go nie obejrzałeś?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-08-21, 12:22 7
Batman się skończył na tych starych częściach. Jak walczył z tym zielonym pojebem (człowiek zagadka chyba się nazywał) i z tym co miał dwie twarze, z pingwinem (Danny DeVito), albo ta część, w której walczył ze Schwarzeneggerem i kobietą-rośliną. To były spoko filmy - dobra obsada, dobra akcja i fabuła. Z kolei te nowe to przesłodzona i przesycona niepotrzebnymi efektami specjalnymi (może po to żeby odwrócić uwagę widza od ogólnej chujni?), pompatyczna kupa filmowa. Takie moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
The Butcher 2012-08-21, 12:43 63
Wybacz Bongman, ale te stare filmy z Batmanem to jebane gówno. Są nudne i suche. Cóż, po części rozumiem czemu jesteś ich fanem
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-08-21, 13:03 6
BongMan napisał/a:

To były spoko filmy - dobra obsada, dobra akcja i fabuła. Z kolei te nowe to przesłodzona i przesycona niepotrzebnymi efektami specjalnymi



Bongman, z całym szacunkiem. Ale jest dokładnie na odwrót. To Nolan nadał filmom z Batmanem jakikolwiek sens. Wcześniejsze były pełne efektów, kolorowych i przerysowanych scenek, miały pompatyczny charakter. Dlatego zdecydował się na zmianę nazwy w drugiej części, żeby odciąć się od starej serii, z której dobre były (moim zdaniem) 2 pierwsze części.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-08-21, 14:37 1
Nie wiem, możliwe. Oglądałem te filmy jak byłem nastolatkiem i mi się podobały. Teraz w ogóle nie kręcą mnie filmy o superbohaterach, bo chyba z tego wyrosłem.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-08-21, 14:56 2
BongMan napisał/a:

Teraz w ogóle nie kręcą mnie filmy o superbohaterach



Tym bardziej powinieneś je obejrzeć. Uwierz mi, miałem równie sceptyczne podejście.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-08-22, 3:35 5
BongMan napisał/a:

Batman się skończył na tych starych częściach. ..albo ta część, w której walczył ze Schwarzeneggerem i kobietą-rośliną. To były spoko film


Że co kurwa? Batman i Powrót Batmana były świetne, ale kurwa Batman i Robin to była totalna porażka. I uważasz, że to gówno było lepsze od obecnych Batmanów?
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-22, 8:14 1
chciałem napisać komentarz, ale widzę że dyskutujecie o ...batmanach to ja sobie pójdę.
Zgłoś
Avatar
obstawpojare 2012-08-22, 8:18
Kurwa, nie obejrzałeś a pierdolisz, że się skończył na starych częściach. Gówno prawda, Batman to nie jacyś jebani Avengersi czy inne ścierwo, zupełnie inny klimat.
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2012-08-22, 11:18 2
Boże tutaj widzę ze wszystkiego może wyjść fajna kłótnia Jak by parę osób wpuścić do jednego pokoju to by się pozabijały za różne zdanie co do koloru ścian
Zgłoś
Avatar
badumbumpst 2012-08-22, 11:24
coś w stylu "jestę krtykię i nie podoba mnie sie!" ???
Zgłoś
Avatar
Breakcore 2012-08-22, 11:33
Taaa, Batman walczący z zielonym pojebem, albo ze Schwarzeneggerem... To były hity... A obecne to gnioty(Dark Knight Rises nie widzialem jeszcze). Pierdnolnij sie w łeb człowieku -.- Chyba że to miał być kolejny twój udany dowcip...
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-08-22, 11:37 1
A mi się wszystkie części podobały i chuj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie