18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Beasf 2020-05-28, 1:29
To jedno ze smaczniejszych mięs.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-05-28, 14:40
ZgRyZ napisał/a:

widać, większość z was w dupie była i gówno widziała. wychowani na szynce z omiotu i kiełbasie wędzonej w kolorowanej wodzie, w białkowym kondomie. ja bardzo lubię azjatycką kuchnię, a preferuję chińska. więc nie silcie się na jakieś uwagi, bo mam to w „bardzo głębokim poważaniu".



Wschodnie kuchnie sa ciekawe i kolorowe, Polska z resztą do nich sie zalicza. Za to Zachód znaczy Jankesi i Angole, razem z Irlandią i szkocją to jest dopiero szczytem wyczynów kulinarnych jest Stew czyli taka forma polskiego gulaszu, a tak na codzień to jaja na bekonie, fasolka, chleb mleko i ziemnaki.
No i zupa koniecznie mielona.
A makarony, pierożki, pieczone kurczaki, kiełbasy wedzone, szynki, kiszone ogórki, kapusta, sałatki mizerie, setki ciast, smaczne torty, to tylko na wschodzie, to u Nas nie zrozumiecie.
Zgłoś
Avatar
maciejpp 2020-05-28, 18:36
za tydzien malpa co tam biega hahha
Zgłoś
Avatar
dzikirolnik 2020-05-28, 19:02
piotrekt1976 napisał/a:

(...)W sumie z Afryki za mlodu przywiozelm doswiadczenia i wlasna malarie wiec juz kolejna mi nie grozi .... Kolejna rzecz ktorej sie nauczylem to cycki sa wszedzie i to zaden szal , a gała to tylko sposob zeby ci pokazac ze sie kogos lubi



nie bales sie hiv/aids ruchac murzynki?
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2020-05-29, 9:40
venez77 napisał/a:

Nie wiem, jak smakuje krokodyl, ale na Florydzie w Parku Everglades serwują świeżo złapane aligatory. Lepszego mięsa w życiu nie jadłem, więc może źle trafiłeś.
Cejrowski zresztą kiedyś opowiadał, że takie mięso trzeba umieć przygotować, bo inaczej wychodzi kapeć jadący mułem



Nie no nie mówię, że było chujowe, tylko jak dla mnie nic specjalnego.
Do takich policzków wołowych w sosie chrzanowym w 5* restauracji nie umywa się
Zgłoś