18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-04-16, 6:46 10
Chyba tam wszyscy lubią białe wozy.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-04-16, 7:43 4
Chyba najwięcej białych samochodów jest w Japonii. To jest związane z jakimiś ichnimi przesądami.
Zgłoś
Avatar
Kałdi 2022-04-16, 8:15 3
Juzwa napisał/a:

Chyba najwięcej białych samochodów jest w Japonii. To jest związane z jakimiś ichnimi przesądami.



W kulturze Japonii kolor biały ma odstraszać złe duchy, chronić. Są też inne, bardziej praktyczne, teorie: jasny lakier odbija promienie słoneczne, dzięki czemu system klimatyzacji zużywa mniej energii. To oznacza oszczędność paliwa, mniejszą emisję zanieczyszczeń.
Zgłoś
Avatar
Krypt0 2022-04-16, 9:21 6
Kałdi napisał/a:

W kulturze Japonii kolor biały ma odstraszać złe duchy, chronić. Są też inne, bardziej praktyczne, teorie: jasny lakier odbija promienie słoneczne, dzięki czemu system klimatyzacji zużywa mniej energii. To oznacza oszczędność paliwa, mniejszą emisję zanieczyszczeń.



normalnie sadol bawi i uczy
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-16, 9:38 2
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Chyba tam wszyscy lubią białe wozy.


Jak to ciapate to nie tyle ze lubią białe. Zastanów się które auto się mniej nagrzewa przy 40stC? Białe czy czane?
Zgłoś
Avatar
Takafura 2022-04-16, 9:52 9
Ulica, ciasno, baba cofa - co nowego można z tego wykrzesać ?
A jak widać można, aż się zakrztusiłem kanapką ze śmiechu... Tyle lat mam prawko a nie wierzyłem aż do teraz że można zwykłą osobówką delikatnie zaparkować na drugim aucie.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-04-16, 11:13 1
znowu awtomat hahaha i do oporu, to nacja sie nie nauczy nogi przekłądać a tylko rozkładać hahah ")
Zgłoś
Avatar
brylski11 2022-04-16, 13:06 4
baronturbina napisał/a:

Jak to ciapate to nie tyle ze lubią białe. Zastanów się które auto się mniej nagrzewa przy 40stC? Białe czy czane?



Przy 40-tu nagrzewają się tak samo .... inaczej sprawa wygląda w słoneczną pogodę, geniuszu po odzieżówce.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-16, 14:04
brylski11 napisał/a:

Przy 40-tu nagrzewają się tak samo .... inaczej sprawa wygląda w słoneczną pogodę, geniuszu po odzieżówce.


O kurwa ale mnie rozgryzłeś… kończyłem
Manufakturę w Łodzi. Specjalizacja włóczki. Możemy się prywatnie umówić? Naucze Cię maszyna szyć oberlock’iem!!!
Baranie z Podlasia czy auto nagrzewa się stojąc czy w słońcu?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-04-16, 14:47 8
baronturbina napisał/a:

Baranie z Podlasia czy auto nagrzewa się stojąc czy w słońcu?



Ocean intelektu stworzył mega zdanie.
Zgłoś
Avatar
r................s 2022-04-16, 22:14 2
baronturbina napisał/a:

O kurwa ale mnie rozgryzłeś… kończyłem
Manufakturę w Łodzi. Specjalizacja włóczki. Możemy się prywatnie umówić? Naucze Cię maszyna szyć oberlock’iem!!!
Baranie z Podlasia czy auto nagrzewa się stojąc czy w słońcu?



A ten znowu z tym Podlasiem. No gdzie nie spojrzeć to wyskakujesz z czymś o podlasiu. Musisz mieć nudne życie, bardzo nudne.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2022-04-17, 14:05 1
hehe, nie ma szansy żeby ktoś dziś nagrał taką piosenkę jak podkład muzyczny, dzi normalni ludzie nie mają żadnych praw
Zgłoś