18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Tak dla broni palnej
onebullet • 2013-12-16, 19:39
Coraz więcej się mówi o legalizacji broni w sieci. Oto ciekawa prezentacja stworzona przez mojego znajomego :



Tu mamy kolejny przykład :



Temat jest wart uwagi. W dzisiejszej Polsce takie ważne sprawy są pomijane przez media i establishment w miejsce bzdur takich jak związki partnerskie czy wiek dzieci, w którym pójdą do szkoły. Zróbmy rozgłos.
Zgłoś
Avatar
t0m3k__ 2013-12-23, 2:04
Byłem przez bardzo długi czas za bronią palną. Akurat ta grafika zawiera dużo naciągnięć. Np. to, że w Japonii jest duża liczba samobójstw nie wynika z tego, że dostęp do broni jest tam ograniczony przez prawo (ale jest tam ogromny czarny rynek z często tańszą bronią niż w US i, skoro czarny, to nie weryfikuje się tam wieku i stanu psychicznego). Faktem zaś jest, że popełnienie samobójstwa posiadając broń palną jest zwykle o wiele prostsze niż jej nie posiadając.
Z drugiej strony, w Polsce, w której jest bardzo restrykcyjne prawo dotyczące broni palnej, jest o wiele mniej zabójstw niż w _zdecydowanej większości_ pozostałych krajów w których dostęp do broni palnej jest stosunkowo łatwy. I to jest fakt.
Owszem, są kraje w których broń palną lepiej posiadać. Jest wtedy bezpieczniej. Polska nie jest takim krajem. NA SZCZĘŚCIE. I życzę sobie i Wam aby tak pozostało.
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2013-12-24, 0:45
kurwa, argument o popelnianiu samobjstwa to jest jakis smiech na sali. ktos chce se palnac w leb to niech to zrobi.kurwa kolejni pochlebcy panstwa opiekunczego
Zgłoś
Avatar
slig01 2013-12-24, 16:41
@necroboss Glock 17 jest konstrukcją z lat 80. Posiada magazynek na 17 nabojów (standardowo bo są tez na 30). Wymiana magazynka na kolejny załadowany trwa poniżej sekundy. 6-8 to mają rewolwery.
Zgłoś