18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Tak dziala MDMA (ekstazy)
~_Killa_ • 2024-01-07, 8:18
Cytat:

Ecstasy powoduje wyostrzenie percepcji i wzrost wrażliwości na dotyk, a także intensywniejsze postrzeganie barw. Osoba, która zażyła narkotyk odczuwa radość i euforię, staje się bardziej swobodna i towarzyska. Ecstasy może także powodować napięcie psychiczne, niepokój i panikę, a także objawy depresyjne.



Zgłoś
Avatar
Syrwester 2024-01-07, 18:12 3
janmod napisał/a:

Jak masz MDMA wymieszane z Amfa - zeby bylo taniej - to masz takie efekty. Czyste MDMA wcale tak nie dziala - nie dosc ze nie powoduje agresji ale zanim zbanowali to bylo jednym z lepszych srodkow na depresje.
Niestety przez jebane zakazy to co sprzedaja to sie czesto ma gowno z tym co ma byc...



MetylenoDioksyMetAmfetamina upraszczając powoduje nagły wyrzut serotoniny,co prowadzi(znowu upraszczając) do jej niedoborów następnego dnia. Taki 'kac' u jednych powoduje stany lękowe u innych agresję.
Permanentny niedobór serotoniny(j.w.) to jest właśnie depresja.
Także MDMA,zważając na bardzo szybko podnoszącą się tolerancję jest raczej kiepskim lekiem na depresję.
Ewentualnie przy opiece paliatywnej...

A ta pani zażyła conajwyżej tiktoka.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-01-07, 19:24 5
Zgłoś
Avatar
skwaraxddddd 2024-01-07, 20:19 1
psotny_fiutek napisał/a:

Atencyjna małolata nagrywa zjebanego tiktoka, i to nie ma nic wspólnego z zażyciem MDMA. Ot co !



Czy ty właśnie dorabiasz ideologię do cpiania? Każdy kto cpa jest tępą kurwą i nie ma co do tego dorabiać ideologi. Nie ważne czy wziąłeś bo chciałeś nagrać tik Toka czy z innego powodu jesteś słabym śmieciem który wcześniej czy później jebnie złotego strzała. Tfu w pysk każdemu ćpunowi.
Zgłoś
Avatar
ja_nemo 2024-01-07, 20:37 2
Chuja wiecie, Mitsubishi w 2005r robiły taki rozpierdol, że dziś jeśli było by to dostępne a nie jakieś mefedrony to był kurwa najpopularniejszy drug imprezowy i nikt by od tego nie umarł
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2024-01-07, 20:54
Kiedyś zjadłem zielona toyotę ale wcześniej na pusty żołądek wypiłem 3 piwa potem miałem ko prawie umarłem xd
Zgłoś
Avatar
Sl4n 2024-01-07, 21:33
Romby czerwone i mitsubishi niebieskie to moje ulubione piguły
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-07, 22:47 3
skwaraxddddd napisał/a:

Czy ty właśnie dorabiasz ideologię do cpiania? Każdy kto cpa jest tępą kurwą i nie ma co do tego dorabiać ideologi. Nie ważne czy wziąłeś bo chciałeś nagrać tik Toka czy z innego powodu jesteś słabym śmieciem który wcześniej czy później jebnie złotego strzała. Tfu w pysk każdemu ćpunowi.



Ja pierdolę Przecież napisał, że to tiktokowe gówno, a nie żadne narkotyki. Z chuja spadłeś, czy bierzesz na serio opisy tych osranych filmików...
Zgłoś
Avatar
Tryptofan 2024-01-08, 0:10 2
Wie ktoś co to za remix muzyczki?

P.S. Dziunia bardzo dobra, może brać MDMA z mojego kutasa.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-01-08, 11:41
skwaraxddddd napisał/a:

Czy ty właśnie dorabiasz ideologię do cpiania? Każdy kto cpa jest tępą kurwą i nie ma co do tego dorabiać ideologi. Nie ważne czy wziąłeś bo chciałeś nagrać tik Toka czy z innego powodu jesteś słabym śmieciem który wcześniej czy później jebnie złotego strzała. Tfu w pysk każdemu ćpunowi.



Ci co piją wódkę też są śmieciami?
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-01-08, 15:42
To bardziej wygląda na jakiś defekt mózgu niż na działanie MDMA.
Zgłoś
Avatar
ludi007 2024-01-08, 18:50
Jak każdy narkotyk nie będący opioidem - jest fajny. Jeśli zażywasz go w odpowiednim wieku, momencie, towarzystwie, stanie psychicznym, Z GŁOWĄ
Zgłoś
Avatar
Gregor1494 2024-01-08, 19:55
Co to za spierdolone tiktokowe gówno, czemu nie ma jeszcze opcji zgłaszania do usunięcia / zakopania w pizde?
Zgłoś
Avatar
Vitu 2024-01-08, 23:35
Tryptofan napisał/a:

Wie ktoś co to za remix muzyczki?
P.S. Dziunia bardzo dobra, może brać MDMA z mojego kutasa.



youtube.com/watch?v=KmZZZ34OliI
Zgłoś
Avatar
ThompsonNo7 2024-01-10, 9:29
psotny_fiutek napisał/a:

Atencyjna małolata nagrywa zjebanego tiktoka, i to nie ma nic wspólnego z zażyciem MDMA. Ot co !



Akurat pod działaniem MDMA to ewidentnie się znajduje.
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-01-12, 14:15
Sl4n napisał/a:

Romby czerwone i mitsubishi niebieskie to moje ulubione piguły



Potwierdzam
Zgłoś