18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Tak dziala MDMA (ekstazy)
~_Killa_ • 2024-01-07, 8:18
Cytat:

Ecstasy powoduje wyostrzenie percepcji i wzrost wrażliwości na dotyk, a także intensywniejsze postrzeganie barw. Osoba, która zażyła narkotyk odczuwa radość i euforię, staje się bardziej swobodna i towarzyska. Ecstasy może także powodować napięcie psychiczne, niepokój i panikę, a także objawy depresyjne.



Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-07, 8:51 93
Atencyjna małolata nagrywa zjebanego tiktoka, i to nie ma nic wspólnego z zażyciem MDMA. Ot co !
Zgłoś
Avatar
Gambol 2024-01-07, 9:13 2
Piekielnie dobre widac jak wchodzi slodziumiodziu
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-01-07, 9:32 8
Po mdma ziomek rozjebal głowa meble z kuchni po utracie przytomności i reanimacji z mojej strony gdy złapał oddech poszedłem do pokoju obok żeby się uspokoić gdy wróciłem do kuchni ruszył na mnie z nożem … jebane ciężkie dragi robią sieke z glowy jebac narkomanów !
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-01-07, 10:09 28
aligator napisał/a:

Po mdma ziomek rozjebal głowa meble z kuchni po utracie przytomności i reanimacji z mojej strony gdy złapał oddech poszedłem do pokoju obok żeby się uspokoić gdy wróciłem do kuchni ruszył na mnie z nożem … jebane ciężkie dragi robią sieke z glowy jebac narkomanów !



Jak masz MDMA wymieszane z Amfa - zeby bylo taniej - to masz takie efekty. Czyste MDMA wcale tak nie dziala - nie dosc ze nie powoduje agresji ale zanim zbanowali to bylo jednym z lepszych srodkow na depresje.
Niestety przez jebane zakazy to co sprzedaja to sie czesto ma gowno z tym co ma byc...
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-01-07, 11:04 4
Oj przypomniały mi się stare poczciwe romby. Ajajaj prawie flesza dostałem. Kro jadł ten wie
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-01-07, 11:04 2
A tu nasz Dobrosz Oracz!:-)Wyrazy współczucia dla Oracza!



Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-07, 12:07 2
_Killa_ napisał/a:

Tak dziala MDMA (ekstazy)



Tak działa idiokracja.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-01-07, 12:34 5
Pierodle zostaję przy kwasie ..... Przynajmniej potem mam ciekawe Historie do opowiedzenia ..... Tylko wiadomo z umiarem
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2024-01-07, 12:37 1
Ale małolata niczego sobie Ładniutka, co by nie mówić. Szkoda tylko, że mózgownica zlasowana. Ale do stania przy garach wystarczy
Zgłoś
Avatar
smc 2024-01-07, 12:49 2
Jebać dragi.

Tylko czysta wódka z ziemniaków dobrze zmrożona!
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-01-07, 13:39 3
silwerbalk napisał/a:

Pierodle zostaję przy kwasie ..... Przynajmniej potem mam ciekawe Historie do opowiedzenia ..... Tylko wiadomo z umiarem



Kwas to najlepsza rzecz jaka tylko istnieje w świecie używek, to jest cudo! Odnośnie MDMA i ecstazy to... nie do końca jest to samo. Ecstazy zawiera MDMA, a MDMA nie jest ecstazy. Tak dla rozróżnienia Po ecstazy i mdma nie było takich odlotów, poza "ciągiem" w nieskończoność
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-01-07, 14:59 3
taigatrommel napisał/a:

Ale małolata niczego sobie Ładniutka, co by nie mówić. Szkoda tylko, że mózgownica zlasowana. Ale do stania przy garach wystarczy



Ja bym tam wolał aby mi przy pędzlu stała.
Zgłoś
Avatar
KEMALINSKI 2024-01-07, 15:03 1
Dobrze zrobiona po kolkach tez mi tak szczena drgala ze zeby mozna bylo polamac
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-01-07, 17:27 1
silwerbalk napisał/a:

Pierodle zostaję przy kwasie ..... Przynajmniej potem mam ciekawe Historie do opowiedzenia ..... Tylko wiadomo z umiarem



A ja przy rozpuszczalniku, Pierdole
Zgłoś