18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Tryper 2019-11-13, 23:27 19
Przynajmniej dobry z niego akrobata
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-11-13, 23:29 40
Ustawka ustawką ale bez kitu znajdą się takie i to jeszcze przedstawicielki "wielkiej białej rasy panów" co nie dość, że da dupy każdemu bogatemu kulturowo za darmo to jeszcze i takiemu czemuś by z chęcią kiełbachę obryndzlowała z połykiem i w dupsko wzięła a później by się na fajsiku chwaliła pierdoląc o tym jaki to egzotyczny karzeł z deformacją genetyczną jest lepszy od polskiego seby w dresie najebanego przed telewizorem oglądając 20 chłopa uganiających się za piłką co się myje codziennie na Wielkanoc i wigilię tylko.
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2019-11-13, 23:39 18
up coś mi się wydaje że jesteś zazdrosna
Zgłoś
Avatar
_Gentleman_ 2019-11-13, 23:40 14
~Velturałkę napisał/a:

Ustawka ustawką ale bez kitu znajdą się takie i to jeszcze przedstawicielki "wielkiej białej rasy panów" co nie dość, że da dupy każdemu bogatemu kulturowo za darmo to jeszcze i takiemu czemuś by z chęcią kiełbachę obryndzlowała z połykiem i w dupsko wzięła a później by się na fajsiku chwaliła pierdoląc o tym jaki to egzotyczny karzeł z deformacją genetyczną jest lepszy od polskiego seby w dresie najebanego przed telewizorem oglądając 20 chłopa uganiających się za piłką co się myje codziennie na Wielkanoc i wigilię tylko.



Pite chyba coś było.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-11-13, 23:49 10
_Gentleman_ napisał/a:

Pite chyba coś było.



Mam marskość wątroby więc nie mogę pić.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-11-13, 23:52 5
trebor71 napisał/a:

.......jesteś zazdrosna



A Ty nie w temacie.
Zgłoś
Avatar
sars_80 2019-11-14, 0:02 4
nóżka z chłopaczki z sąsiedztwa
Zgłoś
Avatar
repowski 2019-11-14, 0:03 20
Zgłoś
Avatar
DonVictorioVittutis 2019-11-14, 0:09 7
To jest jakiś nieudany przeszczep nóg, które się nie przyjęły i nie rosły z biorcą .

Zasrana księżniczka.
Gościu na głowie staje, a ta leży i czeka na atencję ze znudzoną miną.
Typowa matka polka.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-11-14, 0:16 9
Upośledzony, czarny karzeł. Czy więcej wad może jeszcze posiadać pojedyncza jednostka?
Zgłoś
Avatar
eRsko87 2019-11-14, 0:22 24
TranzystorWyklęty napisał/a:

Upośledzony, czarny karzeł. Czy więcej wad może jeszcze posiadać pojedyncza jednostka?



Mógłby być rudym żydem dodatkowo.W dodatku pedałem
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-11-14, 0:30 4
Cytat:

egzotyczny karzeł z deformacją genetyczną jest lepszy od polskiego seby w dresie najebanego przed telewizorem oglądając 20 chłopa uganiających się za piłką co się myje codziennie na Wielkanoc i wigilię tylko.



No to akurat jest prawda.

Cytat:

Upośledzony, czarny karzeł. Czy więcej wad może jeszcze posiadać pojedyncza jednostka?



Mógłby być polakiem, katolem, albo - o zgrozo - jednym i drugim. Ewentualnie mieszkać w białymstoku.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-11-14, 0:47 4
_Gentleman_ napisał/a:

Pite chyba coś było.



Nic nie pite, to tylko kompleksy wypływają.

~Velturałkę napisał/a:

Mam marskość wątroby więc nie mogę pić.



Chyba mózgu, heu-hue...
Zgłoś
Avatar
venez77 2019-11-14, 0:59 3
Czy to przypadek, że w tle leci "Znowu w życiu mi nie wyszło"?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie