18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
czakalakax 2018-05-10, 21:55 11
brawo za empatię i antyradio !
Zgłoś
Avatar
jan.rzut 2018-05-10, 22:47 4
co za debil.
Zgłoś
Avatar
flaszka 2018-05-10, 22:53 74
jan.rzut napisał/a:

co za debil.



bo co? bo uratował małe bezbronne i niewinne zwierze? debil to był twój ojciec a ty jeszcze większy
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2018-05-10, 23:02 4
Normalnie sadol miesiąca.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-05-10, 23:18 17
E tam. Wśród wypatroszonych da silvów, odbytniczych skarpet czy rozjechanych gówniaków w Guandong to ten film wydaje się odpowiednią przeciwwagą. Równowaga jak jing jang.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2018-05-10, 23:40 7
Kurwa ryzykować wypadek bo wyjebał ktoś małego kociaka z niechcianego miotu. Moja zjebana dziewczyna przygarnęła pół roku temu takiego pchlarza porzuconego dachowca, bo koleżanka powiedziała że to jest kocur. Oczywiście to była kotka, która się dzisiaj okociła -7 sztuk w miocie. Teraz zgadnijcie kto będzie musiał zrobić selekcję, żeby zostawić tylko dwa kocury? Oczywiście ja, a jak mówię idiotce żeby od razu teraz dała kotkę do sterylizacji, to nie bo srattaaaataa....
Już widzę zdziwienie mojej blondyny, jak sierściuch nie zdąży wychować młodych a już będzie zapłodniony drugi raz.
Wrzuciłbym filmik z eksterminacji tych szkodników, ale pewnie zaraz zostałbym zgłoszony na policję przez "sadoli" stąd.
Zgłoś
Avatar
masonski-cyklista 2018-05-10, 23:55 1
Ta do schroniska i całkowicie przypadkowo ma "chińczyka" 24h. Przypadek?
Zgłoś
Avatar
elektrodbyt 2018-05-11, 0:47 27
SpeedyG napisał/a:

Kurwa ryzykować wypadek bo wyjebał ktoś małego kociaka z niechcianego miotu. Moja zjebana dziewczyna przygarnęła pół roku temu takiego pchlarza porzuconego dachowca, bo koleżanka powiedziała że to jest kocur. Oczywiście to była kotka, która się dzisiaj okociła -7 sztuk w miocie. Teraz zgadnijcie kto będzie musiał zrobić selekcję, żeby zostawić tylko dwa kocury? Oczywiście ja, a jak mówię idiotce żeby od razu teraz dała kotkę do sterylizacji, to nie bo srattaaaataa....
Już widzę zdziwienie mojej blondyny, jak sierściuch nie zdąży wychować młodych a już będzie zapłodniony drugi raz.
Wrzuciłbym filmik z eksterminacji tych szkodników, ale pewnie zaraz zostałbym zgłoszony na policję przez "sadoli" stąd.



Jakie gówno rodzi takie gówno jak ty?
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2018-05-11, 1:07 19
"-Pan go da, ja go wezmę...!"

Facet odjeżdża.

"-...będzie w sam raz dla mojego pytona."

Zgłoś
Avatar
croyna 2018-05-11, 1:22 10
SpeedyG napisał/a:

Kurwa ryzykować wypadek bo wyjebał ktoś małego kociaka z niechcianego miotu. Moja zjebana dziewczyna przygarnęła pół roku temu takiego pchlarza porzuconego dachowca, bo koleżanka powiedziała że to jest kocur. Oczywiście to była kotka, która się dzisiaj okociła -7 sztuk w miocie. Teraz zgadnijcie kto będzie musiał zrobić selekcję, żeby zostawić tylko dwa kocury? Oczywiście ja, a jak mówię idiotce żeby od razu teraz dała kotkę do sterylizacji, to nie bo srattaaaataa....
Już widzę zdziwienie mojej blondyny, jak sierściuch nie zdąży wychować młodych a już będzie zapłodniony drugi raz.
Wrzuciłbym filmik z eksterminacji tych szkodników, ale pewnie zaraz zostałbym zgłoszony na policję przez "sadoli" stąd.



zabij sie
Zgłoś
Avatar
takamahi 2018-05-11, 5:20 4
No żeby kota nie trafić kołem na takiej drodze, kurcze zwątpiłem.
Zgłoś
Avatar
Matzdorf 2018-05-11, 7:25 10
Antyradio spoko ale odkąd rano jest ta fanatyczna pipa z tvnu Korwin-Piotrowska codzienna jazda rano do pracy stała się gorsza, tak to zazwyczaj miałem bekę z porzednimi prowadzącymi, a teraz tylko polityka,ploteczki i chujeczki z jej feministycznej geby...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-05-11, 8:23 1
Matzdorf napisał/a:

Antyradio spoko ale odkąd rano jest ta fanatyczna pipa z tvnu Korwin-Piotrowska codzienna jazda rano do pracy stała się gorsza, tak to zazwyczaj miałem bekę z porzednimi prowadzącymi, a teraz tylko polityka,ploteczki i chujeczki z jej feministycznej geby...


Rzeczywiście cienkie to jak dupa węża ale chociaż kręcą bekę z PIS.

Podejrzewam, że słuchacz disco polo to by tego kota wsmarował w asfalt z dzikim krzykiem satysfakcji.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-05-11, 8:24 2
SpeedyG napisał/a:

Teraz zgadnijcie kto będzie musiał zrobić selekcję, żeby zostawić tylko dwa kocury? Oczywiście ja...


Będziesz się bawił siusiakami małych kotków, o Ty zoofilku jeden

Matzdorf napisał/a:

Antyradio spoko ale odkąd rano jest ta fanatyczna pipa z tvnu Korwin-Piotrowska codzienna jazda rano do pracy stała się gorsza, tak to zazwyczaj miałem bekę z porzednimi prowadzącymi, a teraz tylko polityka,ploteczki i chujeczki z jej feministycznej geby...



Dokładnie. Dokładnie to samo na głupim RMF.FM.
No rozumiem że ciężko być apolitycznym jak szefowie stacji to pewnie jakieś niemieckie żydy ale kuła, od rana do wieczora, non stop ; macierewicz, smoleńsk, komisja europejska wkurwiona, kaczyński, pomnik, rydzyk, toruń. Bardziej chce się żygać tymi prowadzącymi niż tą denną muzyką z RMFki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie