18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Avatar
FunkyKoval 2013-09-19, 17:08 64
Przecież jest wszystko w porządku. Kierowca jest niepełnosprawny intelektualnie.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-09-19, 17:13 2
Nie no to już szczyt szczytów, co jak co ale zająć dwa miejsca dla inwalidów to już idiotyzm do potęgi lub totalny brak umiejętności... Przebić 4 opony od razu za takie coś!!!
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2013-09-19, 17:18 5
Po pierwsze nie zdziwiłbym się gdyby za przednią szybą leżały uprawnienia do parkowania w miejscach dla inwalidów (czego na zdjęciach nie widać).
Po drugie bardzo możliwe, że parę minut wcześniej po jego lewej i prawej stronie stały inne auta.
No, ale trzeba mieć odrobinę wyobraźni, a nie szukać afery tam gdzie jej nie ma...
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2013-09-19, 17:23 11
Oczywiście na pewno stały samochody po jego prawej i lewej oczywiście \

niektórzy chyba mają misję usprawiedliwiania debili za wszelką cenę...
Zgłoś
Avatar
Mkazik1 2013-09-19, 17:25 16
@SundayGrill, nawet prawdziwy inwalida by lepiej zaparkował :/ Poza tym auto powinno też mieć naklejkę na tylnej szybie.
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-09-19, 17:30 1
Pewnie autor w chuja leci i to jego auto albo w Lublinie jednak debile jeżdżą
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2013-09-19, 17:31 2
jacekmatys napisał/a:

Pewnie autor w chuja leci i to jego auto albo w Lublinie jednak debile jeżdżą



niee sorry jako rasowy słoik z wiochy jeżdżę Golfem
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-09-19, 17:35 1
Sapphiron napisał/a:



niee sorry jako rasowy słoik z wiochy jeżdżę Golfem



Nie wierzę Ci
Zgłoś
Avatar
takija 2013-09-19, 17:55 1
Zostawcie go....przecież widzicie że jeździ renaultem
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-19, 18:11 4
za takie cos powinno byc pozwolenie na rozpierdolenie tego wraka, jak sie smiec nie nauczy to zawsze tak bedzie parkowal. i oczywiscie naprawa z kieszeni kierowcy, ubezpieczyciel powinien byc zwolniony z wyplacenia $ na naprawe
i chuj mnie obnchodzi ze moze wczesniej staly tak zaparkowane samochody ze on "tylko stanal miedzy nimi" a tamci nagle odjechali. ma chuj oczy widze ze tamci zaparkowali jak kutasy to nie musi im dorownywac
jezeli widze ze jakies 2 pizdy stanely na liniach to nie wjezdzam miedzy nich zajmujac kolejne 2 miejsca tylko szukam dalej. nikogo nie zbawi minuta dluzej na parkowanie
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-09-19, 18:15
Tak szczerze, to jeszcze nigdy nie widziałem na miejscach parkingowych dla inwalidów samochodu z inwalidą. Ktoś widział?
Zgłoś
Avatar
trololo_ 2013-09-19, 18:17
a może go zwyczajnie nogi bolały, niektórzy nie mają tego problemu
Zgłoś
Avatar
booore 2013-09-19, 18:32 1
Po pierwsze primo - to są miejsca dla osób niepełnosprawnych, nie dla inwalidów.
Po drugie primo - pierwszy raz słyszę, żeby samochód miał mieć jakąś naklejkę na tylnej szybie. Proszę o podanie podstawy prawnej. Ma być imienna karta ze zdjęciem.
Po trzecie primo, ultimo - osboba z ograniczoną zdolnością poruszania się może na pierwszy rzut oka wyglądać "kwitnąco", pewnie dlatego o niepełnosprawności orzeka specjalna komisja.

A że buc, to swoją drogą.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-09-19, 20:35 1
boore, mój sąsiad ma takie orzeczenie o niepełnosprawności. Gdyby mi nie pokazał to bym nie uwierzył. Tym bardziej że ostatnio cały ogródek u siebie przekopał i nie padł...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie