18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Tak podróżuje twój bagaż
lllll • 2012-09-26, 17:16
Cytat:

Czy zastanawialiście się kiedyś co się dzieje z waszym bagażem, gdy oddacie go punkcie ”check in” na lotnisku? Teraz możecie zobaczyć jak podróżują wasze walizy.

Amerykańskie linie lotnicze Delta Air Lines postanowiły pokazać swoim pasażerom co dzieje się z ich bagażem podczas podróży.

W jednej z walizek zamontowano sześć kamer i oddano ją w punkcie "check in" na lot z Atlanty do Nowego Jorku.

Dzięki filmikowi, który linie zamieściły na portalu youtube.com, widać co dzieje się z naszym bagażem, aż do momentu, gdy odbieramy go na gumowej taśmie.





I tak wiadomo, że nikt tak delikatnie nie obchodzi się z bagażami
Zgłoś
Avatar
kupan 2012-09-27, 22:31
Chuja mnie obchodzi jak podróżuje mój bagaż co ciuchy mi się potłuką? Ważne że ja mam wygodnie.
Zgłoś
Avatar
Grenade 2012-09-27, 22:33
1:08 Slender...
Zgłoś
Avatar
masterdzix 2012-09-27, 22:37
jeśli macie pytania w sprawie bagaży na lotnisku to pytajcie jestem pracownikiem lotniska i moim obowiązkiem między innymi jest przetransportowanie bagaży z bagażowni do statku powietrznego i na odwrót
Zgłoś
Avatar
suomalainen 2012-09-27, 22:49 2
Suun09 napisał/a:

Co to za kawałek? Proszę uprzejmie o tytuł


Tycho - hours
Zgłoś
Avatar
Suun09 2012-09-27, 22:50
suomalainen napisał/a:


Tycho - hours



Dziękuje
Zgłoś
Avatar
Stajgerski 2012-09-28, 15:23
Tak telepane są tylko na Czarterach, tanich i regionalnych. Linie zwykłe stosują kontenery bagażowe, bardziej kłopotliwe ale bezpieczniejsze dla bagażu.
Zgłoś