18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Była chanuka, jest impreza lewicowych parasolek, tak wyglądają ofiary "piekła kobiet". Wszystko za wasze podatki. Dzień imprezy nie jest przypadkowy - katolicy obchodzą dzisiaj tzw. "Popielec", czyli pierwszy dzień Wielkiego Postu kiedy obowiązuje ich ścisły post i zakaz imprez. Najwyraźniej w kraju gdzie dominujący jest katolicyzm, rządzącym bliższa jest chanuka i menora.

Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-02-15, 0:08 2
Love_is_Love napisał/a:

Nie zesrajcie się tam konserwy


Za późno. Już śmierdzi.
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-02-15, 0:30 8
Gówno nie ścisły post, ja pierdolę, kogo to jeszcze obchodzi? To nie jest jakiś jebany Afganistan, gdzie jeden drugiemu patrzy na ręce i religia ma faktycznie wpływ na życie. Młodzi mają wyjebane, starzy ewentualnie skojarzą że się sypało KIEDYŚ popiołem głowy to dlatego środa popielcowa ale to już jakaś egzotyczna ciekawostka. Kto chce sobie zrobić głodówkę to sobie zrobi i nie potrzebuje do tego którejś środy. A autor coś o ZAKAZIE imprez. Sam se zakaż sobie i nie czepiaj się innych.
Inna sprawa że jak chciały sobie potańczyć, to niech idą do You Can Dance czy innego gówna, a nie do Sejmu, czy to środa popielcowa czy tłusty czwartek.
Zgłoś
Avatar
Kefir30 2024-02-15, 1:58
Ja się tam temu nie dziwię. Ich babcie były szatanistami, ich rodzice byli czy są szatanistami, to nic dziwnego że one i ich dzieci będą szatanistami
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-02-15, 2:08 5
Liczyłem, że Szymek z Prokopem wejdą razem od bekstejdżu by ogłosić zwycięzcę tej paraolimpiady

BękartProboszcza napisał/a:

Wysyp prawiczków pisich dzisiaj całkiem spory . Co was tak dupa szczypi to przez tych katolskich szamanów pedofili .



Jak widać komuchy też wypełzły ze swych nor
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-02-15, 2:37
Ta z czarnymi włosami jest nawet niezła, wylizałbym jej odbyt.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-02-15, 2:40 5
trytodie napisał/a:

Nazywam się miliard" (One Billion Rising) to międzynarodowa kampania społeczna przeciw przemocy stosowanej wobec kobiet. Akcja została zapoczątkowana w 2011 r. przez Eve Ensler po fali napaści na kobiety w USA. Celem wydarzenia jest okazanie solidarności i wsparcia dla wszystkich kobiet, które doświadczyły i doświadczają przemocy.
Co to robi na sadisticu to nie wiem.
Event jak każdy inny.


Jak to, co robi. Wkurwia pojebów. I wkurwia skutecznie, jak widać po komentarzach.
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2024-02-15, 3:17 2
Geraldinio napisał/a:

hehe prawackie ścierwo jęczy, że baby nie w kościele na różańcu, tylko se tańczą. W POPIELEC!!! matko jedyna przenajświętsza, bój się boga, łobraza, miliiiicja!
Przyzwyczajajcie się bo kraj powraca do normalności i takie widoki będą coraz częstsze. Do lewactwa mam stosunek ambiwalentny, ale już się nie mogę doczekać parady równości np. w boże ciało, w sklepach popcornu zabraknie



Kraj wraca do normalności



Dobrze pojebany jesteś jak cała lewacka ideologia nadająca się do utylizacji...tfu!
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-02-15, 5:00 6
Normalność by była gdyby w sejmie za moje i wasze pieniądze nie było ani pokropków, ani modłów, ani krzyży — ani powyższych potańcówek.

Ale chyba generowanie takiego bólu dupy u prawactwa jest tego warte.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2024-02-15, 5:42
Panie Grzegorzu gdzie pan jest - ojczyzna wzywa .
Zgłoś
Avatar
Wojtek76 2024-02-15, 6:06 1
Geraldinio napisał/a:

hehe prawackie ścierwo jęczy, że baby nie w kościele na różańcu, tylko se tańczą. W POPIELEC!!! matko jedyna przenajświętsza, bój się boga, łobraza, miliiiicja!
Przyzwyczajajcie się bo kraj powraca do normalności i takie widoki będą coraz częstsze. Do lewactwa mam stosunek ambiwalentny, ale już się nie mogę doczekać parady równości np. w boże ciało, w sklepach popcornu zabraknie



w gimbie chyba same pały miałeś

BękartProboszcza napisał/a:

Wysyp prawiczków pisich dzisiaj całkiem spory . Co was tak dupa szczypi to przez tych katolskich szamanów pedofili .



po nicku widać żeś troll, albo masz jakiś problem emocjonalny
Zgłoś
Avatar
Spoxi14pl 2024-02-15, 6:49
Chore zjeby, wpierdol im spuścić a potem spalić na stosie i dać przykład młodym jak postępuje się ze zjebami genetycznymi
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-02-15, 7:26 2
Manolito666 napisał/a:

Tylko Pierdolnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego spierdolenia pytam, gdzie?



Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2024-02-15, 7:36
masterix3 napisał/a:

Do autora- wydaje mi sie ze jestes pisowskim psycho fanem. Spojrz tylko na Jarka jaki z niego zgorzknialy zakap, maluczki czlowiek co sie swieta boi.



Po twoich kometrzach widzę, ze ty jesteś wielkim mezem stanu co niczego sie nie boi taki samiec alfa lub ALF

Zgłoś
Avatar
blokershk 2024-02-15, 7:49
To są jakieś jaja boże czy ty to widzisz i nie grzmisz hmmm c4 i po kłopocie hehe.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-02-15, 8:31
Ja tam wolę raz na miesiąc jezdzić do Niemiec , 1000 euro zarobię i mam na 3 msc w Polsce spokoju plus tam jakąś opiekę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie