18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tak się bawią w Lublinie
BBoom • 2013-01-26, 13:10
"Adrian Z. i Adam G., dwaj uczniowie jednej z lubelskich szkół średnich, nawet w najczarniejszych myślach nie przeczuwali, co spotka ich na Lubelskich Dniach Kultury Studenckiej. Może wróciliby do swych domów bezpieczni, gdyby nie brakowało im wrażeń. Chcieli spróbować, jak to jest z narkotykami.

Namówił ich do tego poznany na imprezie Rafał L. Zaproponował, że sprzeda im amfetaminę. Widząc dwóch niedoświadczonych w tych sprawach nastolatków, postanowił to wykorzystać. Wziął pieniądze, nie dał "towaru" i uciekł z kompanami. Chłopcy nie zamierzali odpuścić straconych pieniędzy. Gdy spotkali naciągaczy po jakimś czasie na koncercie, upomnieli się o swoje. To wystarczyło, żeby w bandziorów wstąpił diabeł. Najpierw dotkliwie pobili Adriana Z., kradnąc mu czapkę, bluzę i telefon. Gdy chłopak uciekł, Rafał L. pobiegł za nim, a pozostali swą agresję skierowali na Adama G. Prym wiódł Mariusz L. Zwyrodnialec, który dwa miesiące wcześniej wyszedł z więzienia, ma dwoje małych dzieci. Zwyczajne bicie już go nudziło. Kazał struchlałemu ze strachu nastolatkowi klęknąć i... zadowolić się oralnie.

- Pozostali też mnie bili i trzymali za ręce - opowiadał potem o tym, co przeszedł, policji. Robił, co mógł, aby uwolnić się z rąk oprawców.

- "Mario" dawaj, wsadź mu! - krzyczeli Sławomir L. i Marcin M.

Mariusz L. zaś wtykał mu członka w usta, bijąc go po głowie i kopiąc.

- Musisz zrobić mi dobrze, bo cię zaj...bię - syczał. A gdy chłopak opierał się, wpadł w szał. - Nie chcesz, to ja zrobię dobrze tobie - prawie charczał z podniecenia. Razem z kolegami zdjął mu spodnie i zgwałcił szyjką od butelki po piwie. Tego było jednak im mało. Chcąc kompletnie upodlić swoją ofiarę, Mariusz L. z bratem oddali na niego mocz.

Cała czwórka wpadła po kilku tygodniach. Do sądu okręgowego, gdzie zaczął się ich proces, trafili z aresztu śledczego. Przywitały ich... partnerki i matki, przekonane, że ich ukochanym dzieje się krzywda. A oni udają aniołków. Ci, którzy na koniec obsikali chłopaka, mówią nawet, że nic, ale to nic mu nie zrobili. Grozi im do 15 lat więzienia."


Źródło: se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/czterech-mezczyzn-zgwalcilo-liceal...
Zgłoś
Avatar
cappy_dk 2013-01-26, 15:22
Publiczne poniżenie skurwysynów to najlepszy sposób na wymierzenie im kary
Zgłoś
Avatar
robalsko 2013-01-26, 15:28
kurwa autor więcej przecinków dać już nie mogłeś?
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-01-26, 15:28 5
Szkoda, że już się nie stosuje nabijania na pal. Kara jak znalazł na takich skurwieli
Zgłoś
Avatar
virdem 2013-01-26, 15:41 3
Czy tylko ja mam wrazenie ze niektorych powinno sie usuwac z tego swiata aby bylo lepiej?
Wg. mnie prosta sprawa, pobicia/kradzieze/gwalty/morderstwa odrazu czapa,po kilku latach bysmy mieli bezpieczne ulice.
Zgłoś
Avatar
B................D 2013-01-26, 15:45
w pierdlu sie nimi zajma bedzie total anal dewastator
Zgłoś
Avatar
tytanowyjanusz 2013-01-26, 15:45 3
Nic tylko skombinować skądś gnata i zacząć oczyszczać osiedla z podludzi (vel "prawilnych ziomeczków" ).
Może i ja dostanę po tym wszystkim zostanę potraktowany przez sąd jak te ścierwa i dostanę zaledwie 4 lata w zakładzie półotwartym za wielokrotne morderstwo ze szczególnym okrucieństwem? Zazaz...Co ja gadam?!! Przecież ja jestem zwyczajnym obywatelem, dostałbym min 8 lat za nielegalne posiadanie bronii(nóż kuchenny powyżej 8cm), 5 lat za piractwo komputerowe, i 2 lata za obrazę konstytucyjnych władz państwa. Ergo: gówno bym zrobił
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2013-01-26, 16:16 1
Hehe ale prawda jest taka ,że sami się wepchali pod nóż, iść do dilerów po kasę którą ci ukradli i to na dodatek 2 szczyli na 3 gości z wyglądu morderców. To tak jak by wskoczyć do klatki z niedźwiedziem i się dziwić ,że chce cię zjeść. Popierdolona gimbaza zero instynktu samozachowawczego. Jak idę sam z kumplem i banda z naprzeciwka się napatoczy to schodzę z drogi. Ale tak to jest jak kreskówki się ogląda Na następny raz chłopak będzie wiedział ,że w złe towarzystwo się nie pcha bo ktoś zawsze cię wyrucha i to dosłownie... wyrucha XD
PS.
Przecież pedalstwo jest teraz modne więc nie wiem czemu się dziwcie ,że dresiarze też podążają za trendami.
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2013-01-26, 16:25
@komentator

Haha co ty pie*dolisz! Za takie coś to będą mieli dobry pocisk w kryminale. W Polsce nie ma jakiegoś pedalstwa w kryminałach za dużo amerykańskich filmów się naoglądałeś cioto :<
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-01-26, 16:33
chcieliście liberalne państwo?... to co się teraz sracie że bandziory mają luzik.

Jak by za poważne przestępstwa wsadzać bydlaków nie do cieplutkiego wiezienia tylko wjebać na kilka lat do kopalni... to by nie było efektu recydywy
Zgłoś
Avatar
MówMiAndrzej 2013-01-26, 17:00
Chłopaki na swoje życzenie dostali takie coś, a tych drugich to bym wypierdolił do Afganistanu miny rozbrajać bez żadnego sprzątu.
Zgłoś
Avatar
pikpok 2013-01-26, 17:11
jeziorekpl napisał/a:

15 lat więzienia za upodlenie młodej osoby i wywarcie na niej traumy do końca życia ... Polski Sąd kurwa
Gdybym miał władzę dyktatorską, taką władzę absolutną , rządy jednego to takim pajacom kazałbym uciąc fiuty, wsadzić lufę od czołgu w ich dupska a po mękach posadził na krzesło elektryczne i do widzenia .
Pościnani na marines , wielkie bydlaki w dresach niewinni ?
Kolejny kurwa dowód na to, że dres uliczny to chłam i margines społeczny, ja już ich powoli zaliczam do grona murzynów, brudasów, cyganów i rumunów ....



O! napinacz się znalazł. Dali się zrobić na czarno to niech przełkną. tys wielki wybawca narodów żebyś tak twarda ręką bronił niewinnych i utrapionych. I nawet swoje grono masz, nie wiem tylko dlaczego Rumunów w to mieszasz, nawet na Słowacji nie byłeś, więc co ty o innych krajach i ludziach tam mieszkających wiesz? Możesz teraz zjeść kolejnego czipsa, scrollować dalej i napinać dupę.
Zgłoś
Avatar
omicronns 2013-01-26, 17:30
@cerastes

Liberalne państwo to broń dla zdrowego dorosłego obywatela. Stawianie na pierwszym miejscu wolności jednostki, więc kara za jej przekroczenie w liberalnym państwie jest najsurowsza. Nie rozumiem więc jak ideologia liberalizmu miała by się przyczynić do złagodzenia kary dla tego bydła.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-26, 17:32 2
Do 15 lat chłopie, dostaną 8 wyjdą po 4,a ten co szczał dostanie mandat 200 złote he

a tak na serio to co się dziwić ich starzy pewnie ruchali w dupale, a ich matki to kurwy i szmaty pewnie puszczały się za drobne w pobliskim parku z żulero.
Zgłoś
Avatar
yogowafel 2013-01-26, 17:39
jeziorekpl napisał/a:

a po mękach posadził na krzesło elektryczne i do widzenia .



Jak to mój wujaszek mówi: "Zabi to wyróżnienie, takich to tylko trwale okaleczyc"
Zgłoś
Avatar
krs133 2013-01-26, 17:54
Ten co kazał ssać to widać od razu jakie miał wrażenia w więzieniu, że musiał sobie odreagować na wolności...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie