18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
ellsworth 2014-08-26, 22:23
froogas napisał/a:



Nie wiem, albo ja zawsze trafiam na takie nagrania, albo za każdym razem tak wygląda reakcja policji na wykroczenia idioty. Jadą przez dłuższy czas za delikwentem i później ogłaszają, że nazbierał kilkadziesiąt punktów - tak rodzi się sukces policji, bo schwytała groźnego pirata drogowego.


No i bardzo dobrze robią! Jak by zatrzymali od razu dali kilka pkt i kilka stówek to by się tylko roześmiał, bo mandaty w Polsce są śmiesznie niskie, a szansa, ze znowu spotka policję minimalna. A tak to mu zabierają prawo jazdy i więcej zagrożenia nie będzie stwarzał.
Zgłoś
Avatar
ConvertStudio 2014-08-26, 23:58
Czy tylko ja widzę na końcu dziewczyna za kierownicą z kokiem na głowie???
Zgłoś
Avatar
werther 2014-08-27, 10:31
Velture napisał/a:

Oj tam pierdolicie. Jakbyście mieli taką piekną bestię na zajebistej feldze, całą oszpojlerowaną



Że co kurwa zrobioną?
Zgłoś
Avatar
tumi 2014-08-27, 19:50
Auto szybsze od mózgu
Zgłoś
Avatar
Flap_Jack 2014-08-27, 20:59 9
Trochę z innej perspektywy

Zgłoś
Avatar
O................z 2014-08-27, 21:12
hahaha dobre
Zgłoś
Avatar
Ciepły_ginekolog 2014-08-27, 22:51
Velture napisał/a:

Oj tam pierdolicie. Jakbyście mieli taką piekną bestię na zajebistej feldze, całą oszpojlerowaną i wyszpachlowaną oraz pewnie ze 150W głośniki to byście też korzystali z tego ,że jedziecie z górki i wasze 1.3 z podtlenkiem LPG osiąga w końcu >120km/h i do tego są kumple co za świadków zrobią to byście też tak zapierdalali. Chuj ,że wypadek ale +10 do lansu na dzielni i +5 do respektu u ziomeczków oraz +2 do fiuta doszło.

a twoje e36 1.6 w kompakcie ile km wiecej dostaje od "podtlenku lpg" zamieli chociaż na śniegu??PS: "twoje' z małej bo tyle szacunku co do cygana:p turlaj salami ziomek
Zgłoś