18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tak się kończy zapierdalanie
B................n • 2015-08-13, 20:29
Dwóch bohaterów z pasją goniło swoje marzenia. Niestety źli kierowcy samochodów im nie pozwolili, a przecież jako ludzie z pasją mogą zapierdalać więcej niż pozwalają przepisy, oraz lawirować "środkowym pasem". Czyż nie prawda drodzy sadole?

Można przewinąć do 1:03.

Zgłoś
Avatar
C................r 2015-08-13, 20:33 61
BlckSn napisał/a:

Czyż nie prawda drodzy sadole?



prawda, ale i tak zaraz zostaniesz zjechany przez chłopaczków że nie umiesz zrobić prawka na A, że piszesz tak bo Cie nie stać na motocykl, itp, itd.
Zgłoś
Avatar
jormungand 2015-08-13, 20:46 1
no i kurde prawidłowo
Zgłoś
Avatar
nelbox 2015-08-13, 20:48 28
BlckSn wali se na filmiki z udziałem motocyklistów. Poza tym nie umie zrobić prawka na A i pisze tak bo go nie stać na motocykl
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-13, 20:49
Converter napisał/a:



prawda, ale i tak zaraz zostaniesz zjechany przez chłopaczków że nie umiesz zrobić prawka na A, że piszesz tak bo Cie nie stać na motocykl, itp, itd.



Napiszę coś negatywnego - źle, poużalam się nad losem tych nieszczęśników - źle. Jak żyć?!
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2015-08-13, 20:57 15
A czemu wy się dojebaliście do tych motocykli? W autach też są debile. Osobiście sam popylam turystyczną 600-tką i jeżdżę jak człowiek. Nikomu nie zajeżdżam ani nie szaleje. Jeżdżę spokojnie dla przyjemności. Osobiście mam to w poważaniu ale śmieszy mnie ten najazd dzieciaków na motonitów. Sam znam kilku gości co też popylaja jak ludzie i wszystko jest ok. Ale tak jak pisałem to już kilkakrotnie. Motocykle są dla ludzi myślących a nie dla debili którzy cisną gdzie się da.
Ten temat jest podobny do gównoburzy BMW. Co ma auto do tego kto w nim siedzi? To w peugeocie nie zdarzają się barany?
Zgłoś
Avatar
R................o 2015-08-13, 21:49 2
BlckSn napisał/a:



Napiszę coś negatywnego - źle, poużalam się nad losem tych nieszczęśników - źle. Jak żyć?!


krótko ))
Zgłoś
Avatar
Mikefox 2015-08-13, 22:12
Zacne, jestem tylko ciekaw, czy został w bagażniku, czy od razu zasiadł na tylnej kanapie.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-08-13, 23:09 7
BlckSn napisał/a:


Napiszę coś negatywnego - źle, poużalam się nad losem tych nieszczęśników - źle. Jak żyć?!



Zmień pracę, weź kredyt
Zgłoś
Avatar
Suwern 2015-08-14, 1:09
@Mikefox Zależy o którą ci część ciała chodzi dokładnie.
Zgłoś
Avatar
uszatok 2015-08-14, 2:22 9
@ludzie

Zrozumcie, że zawsze się znajdzie jakiś fanatyk, który ześwirował na jakimś punkcie.
Był ulifont - zagorzały antykorwin;
był jakiś JezusekChytrusek - inny kretyn
jest BongMan - ten akurat spoko;

no i znalazł się też specjalista od propagandy antymotocyklowej - nasz BlckSn.

Taka jest kolej rzeczy. Wygada się, wykrzyczy, a potem znajdzie się inny zjeb, jakiś przeciwnik arbuzów czy procesorów Intel.
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-14, 7:50 2
@uszatok

Od Intela to się Panie odstosunkuj. AMD nic ciekawego nie potrafi wyprodukować i Intel to jedyny sensowny wybór.
Zgłoś
Avatar
kane84 2015-08-14, 8:00 1
Intel nie potrafi ogarnąć dobrze technologii 12nm.
Zgłoś
Avatar
szpilcov 2015-08-14, 8:11
Ja się zastanawiam, co takie Zjeby jak autor tematu robią w swoim życiu. Nie masz człowieku co robić tylko po Internecie buszować całymi dniami i szukać filmów, a później pół dnia odpowiadać na komentarze.

Wyrazy współczucia
Zgłoś
Avatar
borys93 2015-08-14, 8:26
szpilcov napisał/a:

Ja się zastanawiam, co takie Zjeby jak autor tematu robią w swoim życiu. Nie masz człowieku co robić tylko po Internecie buszować całymi dniami i szukać filmów, a później pół dnia odpowiadać na komentarze.

Wyrazy współczucia

spokojnie od września będzie autor będzie miał zajęcie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie