18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Po nawałnicy rusza logistyka oczyszczająca ulice tego miasta. Nic szczególnego. Jest śnieg, jest impreza! Oczywiście do wywozu śniegu z ulic używany jest transport ciężarowy. Koszt operacji to około 22 miliony $ i cztery dni pracy. W tym przypadku spadło 25cm świeżego puchu.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-12-20, 8:20 12
Tak wygląda polska maszyna do wciągania śniegu:



(materiał półwłasny, bo sam znalazłem na googlu)
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-20, 10:02 1
wysac tam charlie sheena - on wszystkko co biale wciagnie nosem
Zgłoś
Avatar
thez 2013-12-20, 10:56 2
@mieszalniapasz

Z tym, że gość który to nagrywa urodził się w Kanadzie. I sam przez siebie interesuje się Polską i nagrywa filmy po polsku. Równie dobrze mógłby się wypiąć na swoje pochodzenie. Więc bez spiny proszę
Zgłoś
Avatar
johnycage18 2013-12-20, 11:27
Brakowało dzieci bawiących się w tym śniegu wtedy by był materiał na harda!
Zgłoś
Avatar
namron 2013-12-20, 12:13
U mnie takie coś już 3 lata temu widziałem a ulice mamy zaśnieżone tylko przez krótki czas jak pada cały dzień to pługów na ulicach czasem więcej niż osobówek. Pamiętam jeszcze jak z 2 lata temu tyle śniegu z miasta wywozili że ciężarówki z śniegiem nie wyrabiały z wywożeniem to wtedy ulice były czarne jak smoła. Ale niestety tak jest tylko jak bardzo napada jak spadnie cienka warstwa to nikt nawet dupy nie ruszy ale dam sobie rękę uciąc że gdyby była potrzeba to by to u nas wyglądało jak w kanadzie tylko że u nas tyle śniegu nie ma już od dobrych paru lat i właściwie nie ma takiej potrzeby a ostatnio jak spadło naprawdę dużo to nie mam zastrzeżeń do drogowców. Pozdrowienia z południowej Wielkopolski
Zgłoś