18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
maderfakermen 2013-03-15, 2:02 9
okar19 napisał/a:

Wystarczy kierownica w aucie



Wystarczy kierownica w aucie i luz na pół obrotu.
Zgłoś
Avatar
bartnik1 2013-03-15, 3:11 16
Nono Golf II i pokrowiec na kierownice z "ekologicznej" skóry - szkoda ze nie widac foteli bo na 100% albo futro z misia albo siatka z koralików..
Zgłoś
Avatar
erdell 2013-03-15, 4:15
Tak sobie wyobrażają siebie na drodze posiadacze golfa II podczas jazdy.

Sam miałem golfa II xD
Zgłoś
Avatar
mieszko2000 2013-03-15, 5:43
no tak kolejna rosyjska myśl techniczna
Zgłoś
Avatar
DFM 2013-03-15, 7:29 34
Dobry pomysł , muszę sobie dokupić auto do telefonu
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-03-15, 12:30
Gofer zyskał 100% na wartości
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-03-15, 14:23 6
Proszę się łaskawie odpierdolić od Golfa II. Legenda polskich szos, która jest nadal dla wielu nieosiągalna. W tym dla mnie...
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-03-15, 14:32
Kierownica się zablokuje, jeśli za mocno ją przekręci - świetnie rozwiązanie dla gierki NASCAR.
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-03-15, 14:49 6
Legenda polskich szos? Weź Ty idź się pierdolnij... legendą można nazwać golfa mk1 ale nie kurwa to gównozidło jakim jest golf 2. Polskich dróg? Kurwa to znaczy, że żyjemy w surrealistycznej przyszłości co Hitler wygrał wojne? Polskie szosy posiadały o wiele piękniejsze rzeczy niż to CHUJOSTWO, co nazywasz legendą... wolał bym 126p, bądz Warszawe, niż ten gnój-wagen... tak sam nie jeżdżę lepszym, mam skromną A80... i idź spłoń kurwa... to jest sadistic.pl można negować wszystko i wszystkich... nie podoba sie wypierdalaj na forum fał wi... Elo...
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-03-15, 15:17
Nie no pomysł bardzo fajny ale rozpierdala mnie to, że teraz ludzie mają telefoniki wartości swojego auta:)
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-03-15, 15:26 3
@Parzo

Tak się spinasz, że Golf jest szwabski, a sam Audi jeździsz.
(No chyba że Ci o starego Żubra chodziło
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-15, 15:31 2
@Parzo
nie zesrałeś się przy tej spinie?
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-03-15, 15:44
Czego te ruskie nie wymyśląl. Chyba leku na raka.
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-03-15, 16:00 2
Parzo napisał/a:

Legenda polskich szos? Weź Ty idź się pierdolnij... legendą można nazwać golfa mk1 ale nie kurwa to gównozidło jakim jest golf 2. Polskich dróg? Kurwa to znaczy, że żyjemy w surrealistycznej przyszłości co Hitler wygrał wojne? Polskie szosy posiadały o wiele piękniejsze rzeczy niż to CHUJOSTWO, co nazywasz legendą... wolał bym 126p, bądz Warszawe, niż ten gnój-wagen... tak sam nie jeżdżę lepszym, mam skromną A80... i idź spłoń kurwa... to jest sadistic.pl można negować wszystko i wszystkich... nie podoba sie wypierdalaj na forum fał wi... Elo...



Zawiła logika imbecyla. Bardziej nieudolnego i żałosnego ataku - nie tylko na mnie - jeszcze na tym forum nie widziałem. Najlepsze jest to, że w sumie dostało mi się bez powodu. Zgroza.

Cytat:

żyjemy w surrealistycznej przyszłości co Hitler wygrał wojne?

Zanim cokolwiek napiszesz, radziłbym się upewnić co do znaczenia terminów jakimi się posługujesz. Ponadto szkoda, że nie wstawiłeś więcej wielokropków. Byłoby poprawniej, a z pewnością estetyczniej.

Cytat:

idź spłoń kurwa... to jest sadistic.pl można negować wszystko i wszystkich... nie podoba sie wypierdalaj na forum fał wi... Elo...

Weź człeku żałosny przeczytaj coś tutaj napierdział i się zastanów jaki ma to sens.
Poza tym czyżbyś miał jakieś traumatyczne wspomnienia związane z golfem 2, że tak na mnie naskoczyłeś bez powodu? Może byłeś w nim regularnie gwałcony przez ojca, sąsiada bądź proboszcza? A może przez wszystkich na raz?

Jesteś komediodramatem unurzanym w intelektualnym rynsztoku. Wracaj do niego czym prędzej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie