18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
68mustang 2012-09-19, 9:18 1
jak kogoś nie stać to narzeka
Zgłoś
Avatar
Dakanred 2012-09-19, 9:33 4
Nie kupuje tego gówna!

Zgłoś
Avatar
NWC 2012-09-19, 10:28
Apple to lipa. Miałem 3G, na początku był ok, później wyszła AKTUALIZACJA po której strasznie zaczął się wieszać... Moim zdaniem to telefon nie wiem dla kogo, wiele ludzi go ma, może i fajnie wygląda ale co z tego jak trzeba płacić nawet za to jak się cos wysyła przez BLUETOOTH zajebiście! Teraz mam Galaxy S3 i polecam
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-09-19, 11:13
A ja zostanę przy SE i chuj. Mam C510 od premiery i nadal działa bez zarzutu mimo wielu upuszczeń i ubytków to jedyne co się zmieniło to to, że soft mi się zaktualizował .
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-19, 11:22 5
lohan napisał/a:


chujowy to ty jestes...
tylko w polandi apple jest uznawane za sprzet dla elity...i ceny sa z kosmosu...ja swojego ip4 od razu po premierze u operatora w niemczech za 1 euro bralem przy srednim abo, gdzie w polsce przy srednim abo trza bulic niewiadomo ile...
i nie mow, ze apple robi slaby sprzet, bo chyba nigdy nie uzywales ^^
pod wzgledem wykonania to pierwsza klasa, a nie jakis plastik fantastik jak samsung (nie mowie, ze sgs 3 jest slaby, bo dziala pieknie i pod wzgledem hardware to bije apple na glowe, ale pod wzgledem wygladu no nie oszukujmy sie ale ssie pale xd)



W PL to apple nie jest uznawany za sprzęt dla elity, lecz właśnie dla szpanerów, lanserów, którzy nie mają pojęcia o dobrym sprzęcie wykonanie pierwsza klasa? Po tylu wpadkach, awariach, problemach apple dalej ma użytkowników w dupie i niczego nie poprawia albo robi to z wielką łaską i karze sobie płacić. Więc to apple ssie pod każdym względem
Zgłoś
Avatar
smuggler 2012-09-19, 11:36
lohan napisał/a:



pod wzgledem wykonania to pierwsza klasa, a nie jakis plastik fantastik jak samsung (nie mowie, ze sgs 3 jest slaby, bo dziala pieknie i pod wzgledem hardware to bije apple na glowe, ale pod wzgledem wygladu no nie oszukujmy sie ale ssie pale xd)



Kurwa, jak można kupować telefon tylko pod względem wyglądu, jeżeli wszystko pozostałe jest w tym sraIPhone gorsze. Co ty kurwa, pedał jesteś?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-09-19, 12:09
Ja już mam trzeci rok swojego Sony Ericssona C902 i jestem z niego zadowolony. Joł, pis, hip-hop.
Zgłoś
Avatar
Szprotka 2012-09-19, 12:18
Od 3 lat uzywam ipada srednio 3-4 godziny dziennie. Nigdy mi sie nie zawiesil, nigdy nie musialem go naprawiac. Jest to bezwatpienia najbardziej wydajny i mobliny sprzet do przegladania sieci.
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-09-19, 12:56
A ja mam BlackBerry I wedlug tego co mowia w telewizji to jestem super znana gwiazda
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2012-09-19, 13:18 2
A ja mam trądzik i nie widzę w tym wszystkim sensu.
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2012-09-19, 13:58
lohan napisał/a:


ja swojego ip4 od razu po premierze u operatora w niemczech za 1 euro bralem przy srednim abo, gdzie w polsce przy srednim abo trza bulic niewiadomo ile...



Witam folksdojcza na forum.
Zgłoś
Avatar
darecki328 2012-09-19, 16:07
Dakanred, High Five za Frontside
Zgłoś
Avatar
lohan 2012-09-19, 16:41
smuggler napisał/a:



Kurwa, jak można kupować telefon tylko pod względem wyglądu, jeżeli wszystko pozostałe jest w tym sraIPhone gorsze. Co ty kurwa, pedał jesteś?


Ja kupuje telefon, bo mi sie podoba...
iphone 2,3,3gs sa brzydkie...wyszedl iphone 4 i mi sie podobal to sobie kupilem...prosta kolej rzeczy...
to, ze w tym iphone sa gorsze bebechy to nie ma znaczenia, bo i tak chodzi plynnie, a i tak uzywam go aby do pisania smsow (bardzo wygodnie sie pisze) i do dzwonienia, gdzie jakosc rozmow jest fenomenalna, do tego dobry aparacik, pykasz fotke i juz na fejsika...a reszte funkcji mam w dupie...
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-09-19, 18:18
A mnie wkurwiają wszystkie te nowoczesne telefony z dotykową klawiaturą. Mam fajny z qwerty, głównie piszę nim smsy. Mp3 mam osobno, filmów na telefonie oglądać nie bd a internet i tak podstawowe sprawy sprawdzę. Jak ktoś chce mieć w telefonie magiczne światełka, superpłaski kształt, futurystyczny wygląd i lanserską markę proszę bardzo.

To tak jak z tym sklepem z drogą kawą, co to jest w każdej galerii. Widziałem tam "włoskiego sucharka" za 5 zł. Można kupić. Można kupić włoskiego sucharka za 5 zł w drogim sklepie do swojej drogiej kawy. Proszę bardzo, jedz swojego chujowego sucharka, jedz go, szmato. Ja sobie zrobię kawę w domu dobrą, kupię sobie do tego dobrą drożdżówkę i zapłacę 2 razy mniej.
Zgłoś
Avatar
wedzio 2012-09-20, 0:39
to tak jak kiedyś były czasy czy jesteś za legia czy widzewem....
Zgłoś