18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Tak wygląda przyszłość
cropp1 • 2011-08-28, 10:48
ciekawe rozwiązanie...

problemu pisania sms-ów, czy oglądania filmów

______________

zawsze znajdzie się powód żeby się do kogoś przyjebać
Zgłoś
Avatar
Qwertyuiq 2011-08-29, 14:22
@JaXcek

Reklame mozilla phone widziałem już w styczniu 2011. iphone to badziew...
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-08-29, 17:49
Klawa laserowa juz jest do kupienia: amazon.com/iTech-Wireless-Virtual-Laser-Keyboard/dp/B00142C4O8
Wynaleziona i opatentowana przez IBM'a w 1992 roku. en.wikipedia.org/wiki/Projection_keyboard
Chciałem kupić, tylko 700pln to trochę drogo

______________

4.8L V8
BMW Klub Polska member
Zgłoś
Avatar
Fetorkiller 2011-09-03, 4:14
Klawiatura, to żaden nowy bajer.

Co do samego iPhonea, dziwie się, że ma tak słabe opinie tutaj, mam iPhone'a 4 i jest to najlepszy telefon jaki w życiu miałem, ekran dotykowy jest niesamowicie czuły, ogrom aplikacji, po prostu bomba. Poza tym spadł mi nieraz na ziemię z wysokości górnej kieszeni w mojej bluzie i nic się mu nie stało. Miałem dosłownie mnóstwo telefon przed tym, zmieniałem je tak dla zabawy co 2-3 miesiące, ale ten juz mam od premiery i nie zamierzam zmienić, no chyba, że na nowego iPhone'a.

Co do tego FILMU to tylko koncept, nawet nie koncept Apple, sa pogłoski na temat iPhone 5, ale nic poza tym. Wiadomo, że na jesień wyjdzie nowy system operacyjny z numerem 5, ale to wszystko jak na razie. Ciekawe, czy ktoś uwierzył w ten filmik
Zgłoś
Avatar
Qwertyuiq 2011-10-04, 10:32
Fetorkiller napisał/a:

Klawiatura, to żaden nowy bajer.

Co do samego iPhonea, dziwie się, że ma tak słabe opinie tutaj, mam iPhone'a 4 i jest to najlepszy telefon jaki w życiu miałem, ekran dotykowy jest niesamowicie czuły, ogrom aplikacji, po prostu bomba. Poza tym spadł mi nieraz na ziemię z wysokości górnej kieszeni w mojej bluzie i nic się mu nie stało. Miałem dosłownie mnóstwo telefon przed tym, zmieniałem je tak dla zabawy co 2-3 miesiące, ale ten juz mam od premiery i nie zamierzam zmienić, no chyba, że na nowego iPhone'a.

Co do tego FILMU to tylko koncept, nawet nie koncept Apple, sa pogłoski na temat iPhone 5, ale nic poza tym. Wiadomo, że na jesień wyjdzie nowy system operacyjny z numerem 5, ale to wszystko jak na razie. Ciekawe, czy ktoś uwierzył w ten filmik



Jesteś rozkapryszonym bachorem z dużym kieszonkowym, że dla zabawy zmieniałeś tak często telefony? Poza tym, widać nie bardzo czaisz, jaka elektronika się najlepiej sprawdza, po prostu lubisz to co modne, to z czego korzystają twoi rówieśnicy.
moja laska ma iphone 4, więc mam porównanie do mojego galaxy s. i4 jest wolniejszy od samsunga(choć i tak szybki), prócz tego jest cała masa innych spraw w których i4 przegrywa z telefonami na androidzie...
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2011-10-04, 11:35
Bateria pewnie 15 minut trzyma.

______________



Widzisz źdźbło w oku bliźniego, a belki w swojej dupie nie zauważasz.
Zgłoś